Jump to content
  • Kayıt Ol

Naruto Manga Sona Eriyor

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

o manga da bitecek yau :S okurduk söverdik okumaya devam ederdik hoş artık sona yaklaştığı belliydi de 5 bölüm az yau ben şöyle 10 bölüm bekliyordum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 31
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

5

• ademania

3

• loykad

3

• _Kyoukasuigetsu

3

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

o manga da bitecek yau :S okurduk söverdik okumaya devam ederdik hoş artık sona yaklaştığı belliydi de 5 bölüm az yau ben şöyle 10 bölüm bekliyordum

Aynen bu kisma ben de şaşirdim, acaba haberi biz mi geç aldik yoksa ani bi karar falan mi oldu acaba. Zaten kisa kisa chapterlar, 5 chapter dediğin çok fazla olayi kapsayamaz herhalde. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O film muhabbeti doğruysa olayın çoğunu oraya bırakabilir. Zaten Naruto vs Sasuke'nin uzun zamandır beklenen tarz bir dövüş olmasını beklemiyorum. Bunların veletken yaptıkları dövüş gibi bir şey bekleyenler hayal kırıklığına uğrayabilir. Gerçi bu saatten sonra Naruto'dan o dönemlerindeki gibi epik şeyler beklememek lazım. Sessiz sakin bitirsin yeter :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir ay önce falan demişti adam artık sona yaklaştık diye ama yine bir 50 chapterlik yolu var olarak algılandı o duyuru :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bak şimdi bu böyle bitti devamı filme tarzı bişey olursa eyi bir kulaklarını çınlatırız :S

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Naruto şippuden'de (artık nasıl yazılıyorsa) Oroçimaru ile olan dövüşün sonuna dek tam bir seinen'di. Araya

gaara'nın uyduruktan tayyere bir jutsu ile kurtulmasının

sıkıştırılması dışında oldukça vahşiydi bence. Ama ondan sonra giderek bu havası söndü.

Zaten onca flashback yapıp aman savaş çok kötü, aman gençler yok olmasın diye diye bu savaşı şişirdi ama onu da vahşet göstermekten ziyade bire bir dövüşlere feda etti. Bir şounen olmanın bedelini böyle ödedi. Bence en azından bir iki cilt sırf isimsiz karakterlere odaklamalıydı. Ordu savaşlarından çok bire karşı yüz kişi savaşları gördük hep. Ben animesinde doğru düzgün ölen kimseyi görmedim ,anca ''HIAÐH'' bağırışları ile ima ediliyordu. Savaştan çok ps3 oyunu gibiydi.

One Piece hâlâ bilmem kaç yıl önce 20 küsür bölüm göstermiş olduğu bir savaşın ekmeğini yerken Naruto kaç yıldır süren savaşta sadece boy boy karakter çıkarıp işi gövde gösterisine dönüştürdü. Naruto ile Sasuke'nin bu savaşta bu kadar saçma güç alması tamamiyle işin bittiği nokta oldu. Bu savaşın kahramanı ne Naruto ne de Sasuke olmalıydı. Durum ilk kısımdaki köy baskını gibi olsaydı Naruto mangası aksine büyük bir çıkış yakalardı. Sırf esas olayın merkezine Naruto'yu ve Sasuke'yi çekmek istediği için bunlar oldu. Naruto ile Sasuke bence bu savaşın dışına bir yere kaymalıydı ve elinde mis gibi kage'ler kozu varken geçmişin hıncını onlar ile Madara arasında çıkarmalıydı. Böylece bu diriltme jutsu'su baştan savma bir noktaya gelmezdi. Oroçimaru'nun ilk kullandığı zamandaki ağırlığını korurdu.

Yine de dolu dolu çizip hikaye akışını askıya almayıp okuyucuyu salak yerine koymadığı için eli sıkılmalı. En azından adam elimden bu kadar geliyor diyebilmeye yüzü olan biri. Adamdaki mal bu yani. Oda gibi çizeceğim derken beyaz nokta bile bırakmayıp sonra da gıdım gıdım bir hikaye ilerleyişi yapıp çok çiziyom ben ya diye ağlamadı hiçbir zaman.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bitiyor olması açıkçası bana göre hem iyi hem kötü. 'Aa okumayı unuttum' demeyi bırakacağım için memnunum. Okurken ne kadar sinir etse de beni sayın mangaka, Naruto'yu okumaktan çok zevk alıyordum. Bu gerçeği reddemem. Tek isteğimi gerçekleştirdi zaten, ondan daha fazla bir şey beklemeye gururum el vermiyor :011: fanların isteklerini göstere göstere 'ben yapıyorum' ya da 'işte yaptım' havasında yerine getirince bir şey beklemeyi bıraktım, süpriz hikaye olmaktan çıkmıştı gözümde. Ama Naruto hakkında kötü düşünüyor değilim, okuduğum o kadar zamana yazık olurdu, şimdi böyle düşünseydim. Gerçi okumazdım ya... Neyse. Bitmesi biraz buruk hissettirse de düzgün bitirirse güzel hatırlarım. Arada özlerim falan... iyi olurdu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?