Jump to content
  • Kayıt Ol

Nanatsu No Taizai

painscream

Önerilen İletiler

gundamaster

@Tolip

Çok doğru bir varsayımda bulunmuşsun. Kesin sebebi o olmalı. Ne kadar güç delisi olursan o kadar kendini kaybeder ve insanlığından uzaklaşırsın.

Jericho ve diğerlerine de olan bu olmalı. Hendricksen özellikle seçmiş zaten bu elemanları.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 40
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• cakiphan

11

• gundamaster

9

• bLueeekun

5

• painscream

4

gundamaster

Bölüm 22

Yahu patates yaptılar Hendriksen'i. Ne güzel dayak yedi öyle. Böylece iblis kanına sahip olanların da bir sınırı olduğunu gözlemlemiş olduk. Belli bir rejenerasyondan sonra vücut kendini yenileyemeyip darbeyi hissediyor.

Dreyfus çok pis harcandı be. Yakından asit yağmurunu yiyince, özelliği onu koruyamadı.

Bir sonraki bölümde iblis ile savaşırlar diye düşünüyorum. Hendriksen onu orda sakladıysa bir plan için saklamıştır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

yakından yeyince değilde kılıcını kaybedince çürüdü. Kutsal silahlar büyü gücünü açığa çıkarmak içindi. Kılıcı kaybedince büyü gücü düştü gibi bir şey oldu. Ban'ın sahnesine harbiden giflik "Hendyy" :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Ban'ın Bruce Lee tarzı çok hoştu bu bölümde.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

nunchakuyu eline alınca gaza geldi tabi kerdat. Dianna da iyiydi o balyozu çevirirken

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bi an domuz patladı zannettim. Meğersem kızdan geliyormuş. Neyse domuzdan hala umutluyum. Tuhaf bir şeye dönüşecek o bakalım.

Meliodasıda şöyle adam gibi bi öfkeli göremedik kızsada gücünü görsek. Hep pataklanıp durdu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

24 Final

Demondriksen, Meliodas'ın revenge counter tekniğiyle alt edildi sonunda. Meliodas'ın tekniği belki çok tehlikeliydi en ufak bir hatasından kendi mefta olabilirdi ama Demondirksen gibi bir rakip için bu kumarı oynaması gerekiyordu.

Hawk'da küçülmüş halde hayata geri döndü. Yemeklerden arta kalanları vücudunda kül olup asıl haline döndü herhalde :D

Jericho'nun Ban tarafından kurtarıldıktan sonra, güçlerini hatırlayıp daha sonra olmadığından dolayı Ban'a söverken kendini onun kollarında hayal ettiği kısım sonrası yüzünde oluşan kızarıklıklar çok hoştu. Ban ve Jericho arasında bir aşk doğarsa güzel olur.

Gowther ve Guila çifti de epey uymuş. Gowther2in evin içinden bakışları epey komediydi.

Kral sonunda hiçbir Kutsal şovalyeye ceza vermedi. Olan oldu ve ölenler de geri gelmiyor sonuçta.

Tekrar Merlin'i görmek iyi oldu. Bundan sonraki macerada Camelot2ta devam edecek belli ki ve kendisini daha çok göreceğiz.

Ban guruptan ayrıldı. Bir süre kendi başına takılacak anlaşılan. Gil'de günahları affettirmek adına başka işler peşine düşüyor.

Nihayetinde son bir 7 günah üyesi kaldı ortaya çıkmayan.

Manga daha da ilerler ve elde malzeme olunca yeni bir sezon yaparlar da kalan kısmı da görürüz umarım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Geçen haftanın finalinden sonra bu final bölümü biraz sönük geldi ama neyseki ikinci sezon gelir gibi tumblr_nm039iAn7T1qj5jqso1_500.gif

artık ikinci sezona değin

tumblr_nlzrb0VCTh1r7zf0fo1_500.gif

tumblr_nlzexqANOR1s307p6o1_500.gif by by

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel bir bölümdü. Epey eğlendim izlerken. Özellikle Gowther'ın bıyık altı sırıtışı bitirdi beni :D . İkinci sezon iple çekiyorum. Daha cevaplanmamış bir çok soru var seriye dair ve ikinci sezona kaldı bunlar :( .

tumblr_nm039iAn7T1qj5jqso1_500.gif

Ban'ın sol elini yeni fark ettim :D . Ban olmuyor böyle :q015:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ban'ın Meliodas 'tan aşağı kalır yanı yok . Bakma pek göstermiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tam finali izliyordum net kesildi. Yarın tamamlarım artık. :011:

Şimdi telefonda olduğum için uzun uzun yazamayacağım ama böyle karakterler ve akıcı dövüşler yazıp ortaya hızlandırılmış Bleach çıkarmak başarı.

Sevmediğim çoğu şey üst üste gelse de genel olarak iyi bir seri olarak görüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Güzel seriydi. Mutlu mesut bitti. Hikaye olarak bol bol malzeme çıkacak cinsten bir yapısı var. Naruto'nun boşluğunu rahatlıkla doldurur. Akılda kalan soru işaretleri tabi ki var ama manga ilerlediği sürece bizde cevapları alacağız. Daha 7. üyemizle tanışmadık. Camelotta olacaklar falan uzayacak bu seri. :D

Finali izledikten sonra sıradaki hikayeyi merak edip mangaya baktım. Banla ilgili oluyor. Umarım o hikaye bitmiştir, biz de tam bir ova izleriz. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Üst üste bölümleri izleyince ilk baştaki o sıkıcı halinden eser kalmadı, tabi son bölümlerdeki o kadar hareket ve kargaşada sıkılmak pek mümkün değildi. Son üç bölümü izlemedim daha ama 20. bölümden itibaren olayların gazıyla mangasından devam ettim ve 116. bölüme kadar geldim olaylar giderek ilginçleşeceğe benziyor. Haftalık bir manga olsa da en az 1 – 1.5 yıl bekleriz sanırım.

Ayrıca mangaka ile yapılan bir röportajda 3 ana arc olarak planladığı manganın ilk bölümünün 100. chapterla sona erdiğini 101. chapterla yeni arca geçtiğini söylemiş. Tahminen daha 200 chapter devam edecek gibi görünüyor. Tabi her arc 100 chapter olduğunu farz ederek söylüyorum, daha fazla ya da daha az olabilir.

@blue-dragon, devamını oku bence yeni düşmanlar ilgi çekici oldukça. :) Ben takip etmeyi düşünüyorum mangayı en azından 7. Üye açığa çıkana kadar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu son bölüme bakıpta Merlin'i Banu Alkan'a benzeten birtek benmiyim yahu. Birde gözleri şehla sanki.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...

İlk izlemeye başladığımda nedense ondan önce gelen Akame Ga Kill tarzı bir şey olacak diyordum ama ona rahat-rahat geçen bir seri oldu. Ostları, renkli çizimleri, karakterleri yani herşeyiyle beğendiğim bir seri oldu. 2. sezonunun yakın zamanda geleceğine inanmadığım için büyük ihtimalle bende mangaya başlarım. Bu arada 7. üyeyi merakla bekliyorum. İlaveten yeni gördüm Merlin manganın MAL listesinde ana karakter statüsünde şu an.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?