Jump to content
  • Kayıt Ol

2015 Kış

ozman

Önerilen İletiler

• İleti 14
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• ozman

2

• Stzake

2

• gundamaster

1

• loykad

1

Assassination Classroom kış sezonunu sallayacak eminim. Oh be sonunda geliyor animesi. Seri yayınlanmaya başladığı günden bu yana mükemmel bir performans sergilemekte sj rank'larında. Ortalardan aşağıya düştüğünü görmedim. Son zamanlarda ise paso ilk beşteydi. Birincilikleri de var.

İlginç bir şeyler okumak istiyorsanız hemen mangasına başlayın derim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Tek gerçek Fafner:Exodus, gerisi yalan. Beklenen o ana çok az kaldı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

afişlerini beğendiklerim; doamaiger d, junketsu no maria, the rolling girls.

aldnoah.zero'nun 2. sezonunu izleyeceğim. tokyo ghoul'u da, blu-rayleri çıkınca :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vayy yeni sezonla birlikte iddaa kuponları da gelmeye başladı. :D Hemen ben de bir kupon yapayım; Durarara alır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kış sezonunda da öncelikli olarak izleyeceklerim devam serileri. Aldnoah Zero istemediğim gibi çıkarsa bırakıcam, Drrr ve Jojo izlenmezse olmaz serilerden. :D Tokyo Ghoul'un ilk sezonunu izlediğim için ikincisinide izleyeceğim. Birde herkesin bahsettiği Assassination Classroom'i izlerim. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aldnoah'ın ilk sezonunu bitirirsem, ikincisine de bakarım. Drrr! S2 ve Kancolle'ye de bakarım, Drrr! kesin izlerim de Kancolle için bir şey diyemiyorum, sadece merak. Ama kesin ve kesin izleyeceğim tek seri Fafner: Exodus. gundamaster'ın dediği gibi gerisi yalan. Stzake onaylıyorsa Assassination Classroom'a da şans vermek lazım. Da tabi istesem de güncel takip edemeyeceğim ben hiçbirini, orası ayrı. ;__;

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla mangasına sadık kalırlarsa AssClassroom'dan şüpheniz olmasın. Baya eğlenceli bir seri. Alırsınız çerezinizi içeciğinizi izlersiniz :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tek kurtarılabilir yan Fafner:Exodus, o kadar. Durarara!! serisini zaten sevmiyorum, Baccano! > Durarara!! denilen kesimdenim. Baccano gibi bir seri için Durarara hakarettir der, o sevmediğim karşılaştırma yapan tip bölümüne girerim. Onun dışında JoJo belki girebilir. Diğer seriler için hiç uğraşamam, vaktime yazık. Yeni seriler için şimdilik bu kadar, onun dışında zaten sürekli eski serileri izliyorum, ordan devam ederim artık seri yolculuğuma. Fafner:Exodus gelene kadar Shangri-La, yapacak bir şey yok maalesef.

Soukyuu no Fafner : Dead Aggressor Shangri - La - YouTube

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Diğerleri bir sürpriz yapmadığı sürece sadece Jojo ve Yuri Kuma izleyeceğim.

Hoş Yuri Kuma'dan ne beklediğimden emin değilim, geçen karakter tasarımlarını gördüm tamamen fanservice. Ikuhara da acayip acayip açıklamalarda bulunmuş. Tabii Ikuhara'nın dediklerini çok ciddiye almamak lazım o ayrı :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Soukyuu no Fafner: EXODUS'u 11-12 yıldır nasıl özlemle beklediğimi, 2010'da Angela'nın blog'unda Heaven & Earth ve 2. sezon haberini vermesinden beri yerinde duramadığımı, o günden beridir forumda bu hususu bump'layıp durduğumu hatırlayanlar çok iyi biliyorlar.Yeni sezon XEBEC Zwei'in ilk pojesi olarak yeni jenerasyon Anime standartlarını da belirleyecek, dev seiyuu kadrosuyla da bizi mest edecektir. 2004'de başlayan yolculuğun sonu anlamında epik finali oluşturacak olmasından bahsetmiyorum bile.

Bunun haricinde gerçekten sabırsızlıkla sadece Aldnoah Zero 2'yi bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Spor serisi yok henüz, sezonu at çöpe. :D Belki Kuroko gelir ama en dandik sezonu olacak bu da.

Assassination Classroom da şu çıkan ovası gibi olacaksa hiç çıkmasın, millet hayal kırıklığına uğramaz en azından. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

En kötü ihtimal bilindik jojo var onun yanında fafner exodus ve assassınation classroom güzel seriler özellikle AC shounen'in şuan parlayan yıldızı çok üzerinde duracaklar gibi, naruto ve bleach'e sona yaklaşılması one piece'nin yavaş ve istenilen şekilde ilerlememesi nisekoi'un gereksiz uzatmaları hxh'nin arası gibi durumlar varken el bebek gül bebek gibi yapacaklarına inanıyorum AC'nin önü açık tabi animatörler rezil etmezse

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?