Jump to content
  • Kayıt Ol

Selçuk Üniversitesi - Japonca Dersi

SyLaR_54

Önerilen İletiler

Merhaba arkadaşlar. Selçuk Üniversitesi Japon Kültür Topluluğu olarak Japonca derslerimize başladık. Dersleri videoya alıyoruz. Aşağıda dersin videosu ve kitaptan işlenen sayfaların taranmış hâli var. İsteyenler indirebilir. İlk kez böyle bir ders veriyorum, acemi olduğum için biraz hızlı anlatmış olabilirim, sesim az çıkmış olabilir vs. Çekimde de aynı şekilde acemiyiz, üç ayağımız olmadığı için makineyi altına kitap koyarak vs. sabitlemek zorunda kaldık. Önümüzdeki derse çekimler düzelecek inşallah. :)

İndirip izleyenler olursa tavsiye ve eleştirilerini beklerim.

https://mega.co.nz/#!6oEUXbAY!RTYn2i02Ryacyto-UA45bl3f_rKZDQ1xvIpRUZzOnac

• Teşekkür 1
  • Süper 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Selçuk Üniversitesini sevmek için bir sebep daha... Teşekkürler, arkadaşlar.

İndirip bakacağım. Böyle şeyleri seviyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Elimde hazır olarak Japonca öğrenmek için kitabım var, videolu bir şekilde de daha hoş olur. Boş vaktimi buna ayırmakta fayda var. Emeği geçen arkadaşların hepsinin eline sağlık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Daha yeni gördüm, indirip izleyeyim ben de zamanında sarafin birinden 2tlye kitapta almıştım ondanda teyit ederim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hocam emeğiniz için teşekkürler. Derslere katılamasam da fotokopiyi alma imkanım oldu. Videolar ve fotokopiyle dersleri takip ediyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kör topal ilerliyoruz. İlk kez böyle bir ders verdiğim için eksiklerim çok ama seneye yine baştan anlatırsam dersler daha düzgün olacaktır. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O, fotokopileri bizlere de ulaştırma imkanınız var mı acep? SyLaR_54 hocam!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Onları ulaştırmam zor, kargolamam lazım. :D

Kitabın adı Shin Nihongo no Kiso I. İnternetten bulabilirsin. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fotokopiyse belki PDF formatında elinizde vardır diye şey ettiydim, elimde aslında bir kitap mevcut yalnız amatörce hazırlanmış. Doğruluğu tartışılır yani. Olaydı pek hoş olurdu şimdi. Bu arada biraderimi de dersinize yolladim gelmediyse buraya döndüğünde kızılcık sopasını hazır ettim. İyi bir sopa çekeceğim kendisine.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

SyLAR_54 sensei eline yüreğine sağlık, inşallah bıkmadan bu videolara devam edersin de biz de sayende bir şeyler öğreniriz.

Şu an üçüncü dersi seyrediyorum. Bir ve ikinci derste kulak aşinalığı olduğu için ileri sararak izledim. Dersler yoğunlaştıkça buradan başını ağrıtabilirim, inşallah kaçmazsın. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Elimden geldiğince açıklarım. Diğer videolar biraz daha kaliteli.

Açıklayamasam bile bakayalo var, kusogaki var; onlar açıklar. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Elimden geldiğince açıklarım. Diğer videolar biraz daha kaliteli.

Açıklayamasam bile bakayalo var, kusogaki var; onlar açıklar. :P

:gul gul: Çok iyiydi, şimdiden başından attın. :uzqgun:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bakayalo

Açıklarız, açıklarız :qiyiii: Üstadı severiz, sayarız, elimizden geldiğinde yardımına koşmayı (tamam, pek koşmuyoruz ama, yürümeyi :P) vazife biliriz. Japonca öğrenmeye de severek devam ediyoruz hâlâ. Ucundan tutarız işin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Teşekkürler. Başarılarınızın devamını dilerim.

Yalnızda burada ne çok Konya'dan insan var, yeni dikkat ettim. :) Hemşolarım anime seviyo demek ki :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Animeler güzelde okumak lazim onun için manga diyorum :-)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 7 yıl sonra...
On 10.11.2014 at 09:29, SyLaR_54 dedi ki:

Merhaba arkadaşlar. Selçuk Üniversitesi Japon Kültür Topluluğu olarak Japonca derslerimize başladık. Dersleri videoya alıyoruz. Aşağıda dersin videosu ve kitaptan işlenen sayfaların taranmış hâli var. İsteyenler indirebilir. İlk kez böyle bir ders veriyorum, acemi olduğum için biraz hızlı anlatmış olabilirim, sesim az çıkmış olabilir vs. Çekimde de aynı şekilde acemiyiz, üç ayağımız olmadığı için makineyi altına kitap koyarak vs. sabitlemek zorunda kaldık. Önümüzdeki derse çekimler düzelecek inşallah.

İndirip izleyenler olursa tavsiye ve eleştirilerini beklerim.

https://mega.co.nz/#!6oEUXbAY!RTYn2i02Ryacyto-UA45bl3f_rKZDQ1xvIpRUZzOnac

Elinize sağlık. Videolar hala elinizde mi? :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?