Jump to content
  • Kayıt Ol

Aoi Bungaku Cover

necromancer

Önerilen İletiler

izleyen bilir 8. bölümde çok güzel bir piano eseri var bende gece izlerken dinleyince hastası oldum dedim bunu bulmam lazım! internette bakındımki benim gibi parçayı arayan başkalarıda var çünkü parçanın full versiyonu yok OST de. gel görelim elde sadece 30 saniyelik yarım bir parça olunca nasıl olduysa gaza geldim dedimki neden ben bunu cover yapıp kendim tamamlamıyorum! (al sana kendin pişir kendin dinle ost kampanyası)

nitekim başına oturup 30 saniye olan parçayı 2 dakika yaptım ana temadan çok fazla uzaklaşmamaya çalışarak.. ve elimde ufak bir OST oldu :P

umarım beğenirsiniz efenim!

https://soundcloud.com/foghq/fog-aoi-bungaku-piano-piece-cover

bu arada orjinal parçada bu izlemeyen merak edenler için:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 31
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• necromancer

13

• loykad

7

• gundamaster

5

• Aurora Borealis

4

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Bahsedilen animeyi bilmiyorum. Parçayı da ilk defa senin sayende gördüm ve dinledim.

Çok güzel olmuş. Aslından daha çok hoşuma gitti cover'ın. Şuan söyleyeceğimi bir eleştiri olarak algılıma, çok ufak bir ayrıntı: davul'un sesini çok az kıssan daha iyi olabilir bence. Sanki, gitarın sesini bastırmış gibi geldi bana. Özellikle zil. Yalnız şöyle bir şey var bu durum benim kulaklıktan da kaynaklanıyor olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bahsedilen animeyi bilmiyorum. Parçayı da ilk defa senin sayende gördüm ve dinledim.

Çok güzel olmuş. Aslından daha çok hoşuma gitti cover'ın. Şuan söyleyeceğimi bir eleştiri olarak algılıma, çok ufak bir ayrıntı: davul'un sesini çok az kıssan daha iyi olabilir bence. Sanki, gitarın sesini bastırmış gibi geldi bana. Özellikle zil. Yalnız şöyle bir şey var bu durum benim kulaklıktan da kaynaklanıyor olabilir.

aynı eleştiriyi daha öncede aldım ama problemin %70i benden %30 u dinleyenden kaynaklı şöyleki benim mix yaptığım hoparlörler çok kötü ve bende normal gelen sesler başka kulaklık veya hoparlörlerde abartılı gelebiliyorki belli başlı ürünlerde bu oran extra artıyor :) en yakın zamanda yeni hoparlör almayı hedefliyorum ozaman kökten çözülecek bu problem :)

beğenmene sevindim :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bi an acaba birisi su openingin coverini mi yapti acaba diye daldim basliga, darisi bana :011: bi nana mizuki söylemedigim eksik

Ahem neyse, covera bayildim ve zillerde ya da davulda bi problem yok bence. Hatta gitari bastirmasi bi yumusaklik bile katmis diyebilirim. On numero ,zil sesi bile yaparim bunu veya alarm :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

zil sesi/alarm yapmak için fazla soft değilmi ben hayatta uyanamam/duyamam bunu :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk dinleyen bendim galiba :qegenmis: Aslında uğur başka böyle bir kaç tane daha yapsana... Animeden esinlenip yaptığın parçayı da koysaydın ya o da süper olmuştu:) Hatta abartayım sen direk anime müziği yap :) Birde senin meşhur cıngılın (..... stüdyoları diye başlayan) :D o da süperdi.. Dur bu hafta buluşamazsak geleyim :D senin eski arşivini bir kurcalamaya:))

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

zil sesi/alarm yapmak için fazla soft değilmi ben hayatta uyanamam/duyamam bunu :D

Ben genelde alarm kurdugum saatten bi 5 10 dk once uyanirim saat kac olursa olsun. Alarm oylesine var :D maksat saah sabah guzel bir seyler dinlemek :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben genelde alarm kurdugum saatten bi 5 10 dk once uyanirim saat kac olursa olsun. Alarm oylesine var :D maksat saah sabah guzel bir seyler dinlemek :P

Bazı insanlar her gün aynı saatte kalkmasa da böyle kurduğu saatin biraz öncesinde uyanabiliyor. Ben de böyleyim, ama olay yataktan çıkabilmekte. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Ben de alarmdan 10 dk. önce uyanırım genelde bazen bir saat önce olduğu da olur ama bundan nefret ediyorum. O zaman niye alarm kuruyorum ki uyanacaksam 56656

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk dinleyen bendim galiba :qegenmis: Aslında uğur başka böyle bir kaç tane daha yapsana... Animeden esinlenip yaptığın parçayı da koysaydın ya o da süper olmuştu:) Hatta abartayım sen direk anime müziği yap :) Birde senin meşhur cıngılın (..... stüdyoları diye başlayan) :D o da süperdi.. Dur bu hafta buluşamazsak geleyim :D senin eski arşivini bir kurcalamaya:))

olabilir aslında :) istekleri alalım ?:D

Railgun ı diyorsun o daha bitmedi ya :( daha doğrusu bitti gibi ama emin olamadım baştan elden geçiricem sanırım.

ahahaa geyik şeyler çok var sıkılıp yaptığım ama hiç yayınlamadım :D studyo cingıl ı buraya koyarsam baya aylarca geyiğini yaparız zaten :D

Bazı insanlar her gün aynı saatte kalkmasa da böyle kurduğu saatin biraz öncesinde uyanabiliyor. Ben de böyleyim, ama olay yataktan çıkabilmekte. :P

abi ben 6-7 tane alarm kuruyorum 10 dakika aralıkla. genelde 4. yada 5. de uyanıyorum :( hatta bazen hiçbirini duymayıp üstüne telefonları bile duymayıp saatlerce uyuduğum oluyor..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

abi ben 6-7 tane alarm kuruyorum 10 dakika aralıkla. genelde 4. yada 5. de uyanıyorum :( hatta bazen hiçbirini duymayıp üstüne telefonları bile duymayıp saatlerce uyuduğum oluyor..

Ünide evde kalırken bir ara salonda iki kişi kalıyorduk, arkadaş işe kalkmak için 2 saat öncesinde kurardı 3-5 tane alarm, 5er 10ar dakikalık aralıklarla çalardı alarm, uyanamazdı, ben kalkardım, uyan olm alarmın çalıyor falan, kalkmazdı, olan bana olurdu, uykumun içine edilirdi, bazen kalkar alarmları kapatırdım, ama işte biyolojik saat midir nedir, yetişeceği vakitte kalkardı bir şekilde, ama harbi ya çok merak ediyorum o kadar alarma ne gerek var? :D

Ben alarm olarak o kadar iğrenç bir ses koymuştum ki, bkz. Bleach - Ditty For Daddy. Duyduğum gibi kalkar kapatırdım, eğer uyanmakta zorlanacağımı düşünürsem, telefonu yataktan kalkıp da kapatmam gereken bir yerlere koyardım. Kalkmakta pek sıkıntı çekmişliğim yok da, gün içinde yorgun dolaştığım olmuştur. :D

İstek parça alıyorsanız, Clash on the Big Bridge isterim ben de. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İstek parça alıyorsanız, Clash on the Big Bridge isterim ben de. :P

bak olabilir aslında bu :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İstek diyince bak çok pis çökerim salonuna baştan söyliyim :) Ama şimdi hava atmadan da geçemeyeceğim. İsnanın "içimden geldi hadi sana gece geçe doğaçlama bir şey çalayım" diyip dinleten bir kardeşi olması da pek bir güzel yahu :)

Yep o ikisini diyordum bence paylaşabilirsin fikirlerle değişebilir parça tabi sen bilirsin ben her şekilde hepicini dinlemiş biri olarak gayet mesut ve bahtiyarım :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de alarmdan 10 dk. önce uyanırım genelde bazen bir saat önce olduğu da olur ama bundan nefret ediyorum. O zaman niye alarm kuruyorum ki uyanacaksam 56656

Aynen cok uyuz bi olay, ben boyle kendimi "uyanayim alarmi kapatip biraz daha uyuyayim" diye gazlayarak yatıyorum bi bakmisim alarma gerek kalmamis. Daha bu sabah staj icin 6da kalkmam gerekiyordu, 5:45 / 6:00 ve 6:15e alarmlar kurdum. Ama gel gor ki uyandim saat 5:30da, geri uyu uyuyabilirsen. Kalkip hazirlanmami bitirdigimde son alarm yeni caliyordu :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aynen cok uyuz bi olay, ben boyle kendimi "uyanayim alarmi kapatip biraz daha uyuyayim" diye gazlayarak yatıyorum bi bakmisim alarma gerek kalmamis. Daha bu sabah staj icin 6da kalkmam gerekiyordu, 5:45 / 6:00 ve 6:15e alarmlar kurdum. Ama gel gor ki uyandim saat 5:30da, geri uyu uyuyabilirsen. Kalkip hazirlanmami bitirdigimde son alarm yeni caliyordu :D

Ya varya şu biyolojik saate sahip insanlarsınız ya hayranım cidden..

Benim 5 alarmım var. Hepsi kurulu. Çalar saatim kurulu. Eskiden birde radyo alarmım vardı.

Ben hepsini kapatıp yatardım. Halada öyle.. :aglama3: hatta 4-5 tane de alarm bozmuş insanım..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İstek diyince bak çok pis çökerim salonuna baştan söyliyim :) Ama şimdi hava atmadan da geçemeyeceğim. İsnanın "içimden geldi hadi sana gece geçe doğaçlama bir şey çalayım" diyip dinleten bir kardeşi olması da pek bir güzel yahu :)

Yep o ikisini diyordum bence paylaşabilirsin fikirlerle değişebilir parça tabi sen bilirsin ben her şekilde hepicini dinlemiş biri olarak gayet mesut ve bahtiyarım :)

istek varsa söyleyin şimdiden ona göre seçip yapıcam bak :D

aaa sen iste sana hergün çalarım ayıpsın :D (dünden razı)

railgun v1.3 de kaldı en son aslında çaktırma sana bahsettiğim yeni cihazın gelmesini bekliyorum ayın 20-30 u arasında teslim edilicek ozamana kadar yapsammı yoksa bekleyip sonramı tamamlasam bilemedim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Fark ettim sabah 6'da gelen tvitle :D Hep alarma kalkacağım korkusu yüzünden oluyor.

Sabah erken kalkmak isteyenler de gece yatmadan bolca su içsinler. Mesane sabah 5 sularında alarm veriyor lavaboya git lavaboya git diye. Zaten rüyanızda da yana yakına çok lavabo arasınız. Mesaneyi boşaltsanız da hala sıkışık hissedersiniz :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Piyanolu sarkidan cover yapilmasi isteniyoorsaaa hemen verelim, bir de senin versiyonunu duyalim :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Piyanolu sarkidan cover yapilmasi isteniyoorsaaa hemen verelim, bir de senin versiyonunu duyalim :P

piyano olup olmaması önemli değil rasgele yani :D

buda olabilir xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu arada bak aklıma geldi çemkireyim zamanında okadar ağladım biri gelsin iyi kötü bi vokal yapsın diye :( bak negüzel şeyler yapardık dimi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu arada bak aklıma geldi çemkireyim zamanında okadar ağladım biri gelsin iyi kötü bi vokal yapsın diye :( bak negüzel şeyler yapardık dimi

hhahahahaha Dur ben geldiğimde Ayşelere gel'i coverlayalım ses de kötü nasılsa :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

hhahahahaha Dur ben geldiğimde Ayşelere gel'i coverlayalım ses de kötü nasılsa :D

cover lara geeeel bu gece :D

Ben sana mazeretlerimi sundum :P

bırak hep bahane hep bahane :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

ses için auto tune falan kullanıyorsan ben de sample vereyim qnoluyo

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ses için auto tune falan kullanıyorsan ben de sample vereyim qnoluyo

kullanıcam tabi sen dert etme onu gönder gelsin :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?