Jump to content
  • Kayıt Ol

Aoi Bungaku Cover

necromancer

Önerilen İletiler

gundamaster

Tamam ingilizce, Türkçe, Japonca hangi dil olsun? :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 31
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• necromancer

13

• loykad

7

• gundamaster

5

• Aurora Borealis

4

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Tamam ingilizce, Türkçe, Japonca hangi dil olsun? :D

japonca olucak herhangi bir animenin müziği veya japon grubunun parçası istersen bi bakın en rahat söylediğini düşündüğün basit olan bi parçayı seç bana söyle bakalım bi :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Ayıpsın benden sana bir L'arc En Ciel Day Breaks Bell çalışır. Ya da Buck Tick Gekka Reijin

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tamamdır 1-2 hafta içinde planlayıp kesinleştirelim meseleyi :) oh be sonunda bulduk birini :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla youtubeda geziniyorum bi saattir ama bulamadim coverlayacak bi sarki :( railguni denedim ama cok bagirmam gerekiyo bu satte yurtta hic hos olmaz simdi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla youtubeda geziniyorum bi saattir ama bulamadim coverlayacak bi sarki :( railguni denedim ama cok bagirmam gerekiyo bu satte yurtta hic hos olmaz simdi :D

railgun derken ? :D bahsettiğimiz railgun cover değil benim kendi yaptığım bir parça o :) asian kung-fu generation ın parçalarına bakabilirsin basit parçaları var genel olarak mesela bleach in opening i olabilir

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yok tahmin ettim o railgun olmadigini da hani iyi bi ornek oldu oradan yola ciktim ama pes ettim:D

Vocaloidden gidecem, nasilsa sarkinin orijinalinde vokaller kotu benim ses siritmaz :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?