Jump to content
  • Kayıt Ol

Anime & Manga Web Tasarımları

Animelistem

Önerilen İletiler

pZzuNrK.png

Titan Anime & Manga Web Design

Merhaba arkadaşlar :)

Anime ve manga üzerine site tasarımları yapıyorum. Bu tasarımları gerek ücret karşılığına gerekse ücretsiz bir şekilde yayınlıyorum. Ücretlerimizde zaten uçuk fiyatlar değildir. Neyse ben çok uzatmadan yaptıklarımı koymaya başlayayım :) Yeni tasarım yaptıkça ekleyeceğim.

- Anime İzleme Sitesi Tasarımı -

Resimler

JGCMXNs.png

IZFHJZ7.png

mPz14FR.png

Bootstrap ve Semantic-ui kombinesi ile yapılmıştır.

Ücretsizir

İndir : http://www.mediafire.com/download/sxnrcd5la6v8day/Anime+Web+Template.zip

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 2
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Animelistem

2

• CasvalDeikun

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Forum içerisinde bu alanlar ile uğraşan kişi olduğunu bilmiyordum doğrusu, şaşırdım. Neyse, eline sağlık. Elbette HTML5 görünce hafif bir şaşırdım, biraz cesur bir hareket olmuş. jQuery kullanman yine çok hoş. Bootstrap kullanman yine ayrı bir hoş olmuş. Dinamikleştirme konusu için planın varsa, daha doğrusu forum ekibi ile öyle bir planın varsa, en azından ben seve seve yardımcı olmak isterim. Tabii ekip içerisinde mi yoksa yalnız başına mı çalışıyorsun? Onu bilemem. Konu fazla dağıldı, neyse, kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Düşüncelerin için teşekkürler. Tek başıma çalışıyorum bir ekibim bulunmamakta. Tasarımı ücretsiz verdim. Buradaki ekip ile bir anlaşmam bulunmamakta. Dinamikleştirmek isteyen olursa bu tasarımı PHP sisteme döküp makul bir fiyat karşılığında verebilirim. Tamamen geliştirmeye açık bıraktım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?