Jump to content
  • Kayıt Ol

higurashi no naku koro ni cover

necromancer

Önerilen İletiler

• İleti 10
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• necromancer

5

• loykad

2

• AkuTan

2

• Stzake

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Bunu ben mi istek parca yapmistim ya diye eski basliga baktim, baska bir sey istemisim. Aklimda en basta bunu gondermek vardı aslinda, isabet olmus :D bayilirim bu melodiye, suppeer valla

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bende bayılırım buna hatta geçen gün sana özel mesaj attım bunu söyleyebilirsin falan diye ama mesaj kutun dolu olduğu için patladı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ice Tea kafası bu olamaz. Eğer buysa, başka kafalarla neler yapacağını baya merak ediyorum. Güzel güzel, beğendim gerçekten. Çalışmalarının devamını bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ice Tea kafası bu olamaz. Eğer buysa, başka kafalarla neler yapacağını baya merak ediyorum. Güzel güzel, beğendim gerçekten. Çalışmalarının devamını bekliyorum.

teşekkürler yorumlar/eleştiriler gerçekten motive ediyor zira geçen seferki yorumundan sonra davulun volume ayarına daha detaylı el attım umarım busefer daha lezzetli gelmiştir :)

ice tea kafasına gelince yeni çıktı litrelik ice tea ananaslı! tavsiye ederim ayrı dünyaların kapılarını açıyor :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla cover falan pek anlamam ben ama, Dear you serisini çok seven biri olarak gayet beğendim, bence güzel olmuş. Sanki şarkının içindeki karakterden alıntı voice kısmı gibi bir parça daha olsa daha güzel olurmuş ama, şikayetçi değiliz tabiki :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla cover falan pek anlamam ben ama, Dear you serisini çok seven biri olarak gayet beğendim, bence güzel olmuş. Sanki şarkının içindeki karakterden alıntı voice kısmı gibi bir parça daha olsa daha güzel olurmuş ama, şikayetçi değiliz tabiki :D

tam anlayamadım eğer karakterlerin konuşmasını daha fazla kullansaydın anlamında söylediysen aslında yapmak istedim 1 yere daha koyucaktım konuşmaları ama uygun sample bulamadım hemen hemen bütün konuşmalarda müzik var veya arka plan sesleri vs.. üstünde en kolay oynayabileceğim konuşmada o kısımdı ama oda çok uzun değil ne yazıkki :) (o konuşmadada 50 kere volume ayarı yapmak zorunda kaldım konuşmanın tansiyonundan ötürü bazı kelimeler yüksek bazıları alçak bazıları patlama yapıyor vs.. )

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Parmaklarına sağlık adamım, güzel olmuş. Ah, ben de 2. kaydımı yapmak istiyorum XD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tam anlayamadım eğer karakterlerin konuşmasını daha fazla kullansaydın anlamında söylediysen aslında yapmak istedim 1 yere daha koyucaktım konuşmaları ama uygun sample bulamadım hemen hemen bütün konuşmalarda müzik var veya arka plan sesleri vs.. üstünde en kolay oynayabileceğim konuşmada o kısımdı ama oda çok uzun değil ne yazıkki :) (o konuşmadada 50 kere volume ayarı yapmak zorunda kaldım konuşmanın tansiyonundan ötürü bazı kelimeler yüksek bazıları alçak bazıları patlama yapıyor vs.. )

Aynen öyle demek istemiştim hani bunun gibi bir karakter konuşması daha olsa şarkıda çok güzel olurdu diye ama, tabi ben müzikten falan anlamam tonmuş alçakmış yüksekmiş cahiliz dışardan göründüğü gibi kolay olmuyormuş demekki :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aynen öyle demek istemiştim hani bunun gibi bir karakter konuşması daha olsa şarkıda çok güzel olurdu diye ama, tabi ben müzikten falan anlamam tonmuş alçakmış yüksekmiş cahiliz dışardan göründüğü gibi kolay olmuyormuş demekki :D

içeriden bakınca böyle gözküyor aslında eğlenceli birde göreceğin üzere sol tarafta kanal isimlerine saçma sapan şeyler yazarak dahada eğlenceli hale getiriyorum :D hatta senin için birde dinazor çizdim(daha iyisini çizebilseydim müzikle uğraşmazdım :( ):

:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?