Jump to content
  • Kayıt Ol

Beğendiğiniz Anime Stüdyoları

CasvalDeikun

Beğendiğiniz Anime Stüdyoları  

22 oy

1. 1. Beðendiðiniz Anime Stüdyolarý

• Toei Animation
      1
    • GAINAX
      4
    • MADHOUSE
      6
    • Nippon Animation
      1
    • Studio Ghibli
      5
    • ufotable
      4
    • Sunrise
      5
    • Production I.G
      4
    • Kyoto Animation
      4
    • Bones
      4
    • J.C.Staff
      1
    • P.A. Works
      1
    • Shaft
      8
    • XEBEC
      2
    • Trigger
      1
    • Satellite
      0
    • A1
      1
    • Mappa
      1
    • Wit
      0
    • Gonzo
      2

Önerilen İletiler

İlk olarak kesin bir şekilde "favori" diye belirtebileceğimiz bir stüdyo yerine, birçok seçim yapma hakkına sahip olmamız çok hoş olabilir diye düşündüm. Dolayısıyla tek bir seçim yapma hakkına sahip değiliz, birçok seçim yapılabilir.

Aslında daha fazla uzatmak istemiyorum, son olarak isterseniz konu içeriğine bilgi amaçlı, eklediğim liste üzerinden bir stüdyo ya da stüdyolar hakkında bilgi ya da liste içerisinde bulunmayan bir stüdyo hakkında bilgi verebilirsiniz. Tabii kişisel görüş de belirtilebilir.

Liste içerisine çok fazla yüklenmek istemiyorum doğrusu. O yüzden o kadar fazla seçenek olmayacak maalesef.

Ben oy kısmını Toei Animation ve Nippon Animation üzerine kullandım, onu belirteyim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 13
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Akuma_Blade

3

• CasvalDeikun

3

• suke

1

• Reversi

1

XEBEC, Trigger, Satelite ve A1 ekleyerek bu anketi yeniden açmanı öneriyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu kadarını söylüyorum,madhouse bir seri yaparsa en sevmediğim tür olan mecha ve ecchi bile izlerim,madhouse ayrı bir kulvarda

Diğerleri arasında bones biraz önde gibi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

XEBEC, Trigger, Satelite ve A1 ekleyerek bu anketi yeniden açmanı öneriyorum.

Düzenlenecek inşallah. Maalesef yetkim olmadığından dolayı pek bir şey yapamıyorum. Hatırlattığınız için çok teşekkürler. Son olarak başka eklenilmesi gerekilen stüdyolar olduğunu düşünenler varsa hatırlatılırsa çok memnun olurum, malum gözden kaçabiliyor. "Diğer" seçeneğini de pek kullanmak istemiyorum doğrusu, biraz havada bir seçenek oluyor. Dediğim gibi hatırlatılırsa düzenleme yapılabilir sanırım tekrardan.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

XEBEC eklenmiş de önceden oy attığım için XEBEC'e oy atamıyorum şimdi de :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Shaft'a bayılırım, tam bana göre çizimleri ve animasyonları var. Ufotable F/Z ve KnK serileri ile beni benden almıştır. Kyoto Animation da son zamanlardaki gözdem, Hyouka gibi bir şaheseri oluşturdular.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

SHAFT'ın kullandığı renkler ve bilhassa kullandıkları tonlar beni her zaman çok etkilemiştir. Özellikle mor-pembe tonları ve bu renklerle çizdikleri kıyafetleri satsalar da alsam diye içimden çok geçirmişimdir.

Diğerlerine oy vermedim, öyle izlediğim her yapımında "vay be animasyonu hikayeyle çok uyumlu yapmışlar" dediğim bir stüdyo olmadı izlediklerim arasında.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kyoto animelerinin tam bir moe'ci olduğumdan çok severim. Her zaman çizimleri beni içine çekmiştir. Ayrıca Typemoon da çok severim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bakayalo

Gonzo (Vandread, Linebarrels of Iron, Basilisk, NHK ni Youkoso!) da isteriz.

Bi de MAPPA daha dün kuruldu, biraz dezavantajlı olmuş. Ben çok ümitliyim kendilerinden, dolayısıyla tercihlerim arasında olacak (Gonzo da eklenir ümidiyle henüz oy vermedim), ama başka oy veren çıkacağından şüpheliyim.

Yazmışken diğer tercihlerimi de yazayım bari: Klasiklerden dolayı Sunrise, basit hikâyeleri harika animelere dönüştürme becerilerinden dolayı Madhouse; son olarak çok fazla iş yapıp yarısını berbat etseler de romantizme verdikleri ağırlık ve değerden dolayı J.C. Staff.

Hiç düşünmeden cevaplayacak olsam, bunların yerinde A1 ve SHAFT olurdu; ama stüdyo ne işe yarar diye düşününce, yukarıda saydıklarımı daha takdire şayan buluyorum; bunların yanında A1 uyanık tüccar, SHAFT şımarık zengin bebesi gibi görünüyor bana.

Bir de KyoAni'nin gönlümde ayrı bir yeri var (K-ON!, Lucky Star, Haruhi), ama sevmek başka beğenmek başka. En sevdiklerim sorulsaydı, cevabı SHAFT ve KyoAni olurdu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gonzo (Vandread, Linebarrels of Iron, Basilisk, NHK ni Youkoso!) da isteriz.

Bi de MAPPA daha dün kuruldu, biraz dezavantajlı olmuş. Ben çok ümitliyim kendilerinden, dolayısıyla tercihlerim arasında olacak (Gonzo da eklenir ümidiyle henüz oy vermedim), ama başka oy veren çıkacağından şüpheliyim.

Yazmışken diğer tercihlerimi de yazayım bari: Klasiklerden dolayı Sunrise, basit hikâyeleri harika animelere dönüştürme becerilerinden dolayı Madhouse; son olarak çok fazla iş yapıp yarısını berbat etseler de romantizme verdikleri ağırlık ve değerden dolayı J.C. Staff.

Hiç düşünmeden cevaplayacak olsam, bunların yerinde A1 ve SHAFT olurdu; ama stüdyo ne işe yarar diye düşününce, yukarıda saydıklarımı daha takdire şayan buluyorum; bunların yanında A1 uyanık tüccar, SHAFT şımarık zengin bebesi gibi görünüyor bana.

Bir de KyoAni'nin gönlümde ayrı bir yeri var (K-ON!, Lucky Star, Haruhi), ama sevmek başka beğenmek başka. En sevdiklerim sorulsaydı, cevabı SHAFT ve KyoAni olurdu.

Gonzo da eklenmiş, istediğiniz gibi oy kullanabilirsiniz. Hatırlattığınız için çok teşekkürler. Aslında maalesef benim tecrübesizliğim oldu, keşke anket açılmadan evvel oturup kararlaştırılırsa çok daha hoş olabilirdi, maalesef oy kullandığımız için düzenleme imkanımız olmuyor. Paldır küldür atlarsam olacağı bu maalesef. :006: Neyse, eğer gelecek sefer anket açma gibi bir planım olursa bu önlemi alırım inşallah.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Anketi baştan açalım eğer sakıncası olmazsa. GONZO ve XEBEC'e oy atamadım, yastayım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
Anketi baştan açalım eğer sakıncası olmazsa. GONZO ve XEBEC'e oy atamadım, yastayım.

Gonzo ve XEBEC'e senin adına birer oy verdim. Bir daha açma gibi sıkıntıya girmeyiz.

Ben de Sunrise, XEBEC, Trigger, Ufotable, Madhouse ve Production I.G'ye oy verdim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Eski kafalı olduğumu düşünebilirsiniz ama Studyo Ghibli'ye oyumu verdim. Bütün yaptıkları animeleri beğeniyorum diye bir olay olmasa da tarz olarak en beğendiğim şirkettir. Bunun başlıca sebebi bilgisayar destekli yapay ruhsuz çizimlerin aksine hala eski usul elle çizim yapmaları. Genelde Studyo Ghibli animesi görünce direk çizimlerden onların stüdyosundan çıktığı anlaşılıyor zaten.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?