Jump to content
  • Kayıt Ol

Kullanıcı Adınız Nereden Geliyor?

CasvalDeikun

Önerilen İletiler

benim isim Transformers'dan geliyor izleyen bilir StarScream'i :D 936 lise numaram

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 yıl sonra...
  • 2 ay sonra...
Bakayalo
On 23.03.2019 at 14:40, JohnL dedi ki:

LOST'dan John Locke. :)

Caner'den can el -> JohnL olmuştur deyip kafamda direkt Caner olarak kodlamıştım seni  :big-eye-onion-head-emoticon:

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Facebook'tan Marvel Avengers Allince oyununu oynardım. Karakteri orda gördüm.Sonradan Fantastic Four filminde de görünce sevdim karakteri böyle kaldı ?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2002-2003 arası mahalledeki arkadaşlar arasında yoğun bir msn alma macerası vardı. Hiçbir anlamı olmayan tamamen atmasyon ile ortaya çıktı kullanıcı adım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Slam dunk animesinin baş karakteri olan "Sakuragi Hanamichi" den geliyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 8 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...

Bir Tolstoy klasiği. Sonradan "ve" kelimesi "and" oldu, sonradan buraya kayıt olmuştum ama şifreyi unuttuğumdan yeni bir hesap açtım ve "and"i okunuşuyla "end"e çevirdim. :D Buradan yetkilelere sesleniyorum: Diğer hesabımı silip, bu hesabımı da "and" olarak düzeltilme şansı var mı? :D 

0z8kgltj9eqte301n4b.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...
  • 1 yıl sonra...

Kullanıcı adım One Piece serisinden Monkey D. Luffy'nin Trafalgar Law'a kısaca Tra-o/Tora-o demesinden geliyor.  Okunuşu hoşuma gittiği için kullanmaya başladım. Bazı mecralarda sonuna "tora" eklediğim de oluyor. : )

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?