Jump to content
  • Kayıt Ol

Gintama Yeni Sezon

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

AJ201305290065M.jpg

Gintama serisinin Nisan 2015'de başlayacak yeni sezonu duyuruldu. Ayrıca 3 Nisan 2015'de son Jump Festa özel bölümünün DVD/BR'ı yayınlanacak. Detaylar geldikçe paylaşmaya gayret edeceğim. (Resim temsilidir)

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 14
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• cakiphan

5

• Akuma_Blade

2

• painscream

1

• hibarikasuya

1

Vay be, demek sonunda geri dönüyor. Özlemiştik. 24 bölüm ve yukarısı olursa çok iyi olur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Under'in seriyi izlemediğini biliyorum, aysöken seninde izlemediğini düşünüyorum. Ucundan belki izlemişsinizdir ama böyle "güncelde değilsinizdir" düşüncesiyle tartışma yaratmayacak şekilde bir görüş paylaşıyorum. İzlemediğiniz bir şey için kendi adıma olumsuz yorum yapmanızı uygun bulmadım. Seri bir shounen yapımı ve uzun bölümlerin olması normaldir. Shounen sevmeyebilirsiniz ve ya animenin herhangi bir yapısınıda sevmeyedebilirsiniz. İlla bu başlıkta olumlu yorumlar olacak diye birşeyde yok ama böyle direk kaldırıp atmanızı uygun bulamadım. :)

Manga kendi kendime yedirdiğim spoilerden sonra gelmesine çok sevindim. Hala izlenecek 30-40 küsür Gintama bölümümde var. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bu haberi aldığımdan beri doğru düzgün uyuyamadım sevinçten mutlu bir zombi gibi dolaşıyorum ortalıkta laaayn. Nasıl bir sevinçtir bu

Edit olarak

yAo2Ja.jpg"]yAo2Ja.jpg[/url]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Amin. Hasretinden laptopu kanepenin kenarlarını ve olabilecek herşeyi kemirir olduk zaten. Birde sayılı gün çabuk geçer derler.

images5.alphacoders.com/429/429565.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Son birkaç yıldır en sevdiğim girlband haline gelen Negoto'nun kapanış şarkısını söyleyecek olması için bile sabırsızlıkla bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?