Jump to content
  • Kayıt Ol

The gazette - Red (Cover)

necromancer

Önerilen İletiler

1 haftalık uğraş yine sayısız ice tea ve 25 e yakın rocco lolipop dan sonra (metro market den 75li paket aldım tavsiye ederim) bir cover çalışmasını daha sunmaktan mutluluk duyuyoruz efenim! (bir an hiç bitiremeyeceğim sanmıştım..)

yanlız bu seferki çalışma daha farklı öncekiler gibi yorum katmadım tam tersi direk parçanın aynısı.. ''parçanın aynısını yapıcaksan cover olmasının ne anlamı var?'' diyenler olabilir ancak amacım şuana kadarki müzik kariyerimde öğrendiğim kayıt mix bilgileri ile parçanın orjinaline yani albüm kalitesine ev imkanlarıyla nekadar yaklaşabileceğimi denemek hemde bu alanda daha çok gelişmek adına kendi kendime koyduğum bir challenge idi ki bazı noktalarda çok uğraştığım yerler oldu mesela parçanın orjinal davul partisyonlarını dinleyerek çıkartıp %100 aynısını yazdım (2 gün boyunca gece 12 sabah 6 arası uğraşarak anca bitirebildim.)

çok anlattım sonuç olarak uzun bir uğraştan sonra bitirmeyi başarabildim ve birçok yeni şey öğrendim uğraşırken :) nekadar başarılı olabildim onu dinleyici kitle olarak siz karar vericeksiniz yorumlarınızı bekliyorum!

not: parçayı sevenler içinde karaoke versiyonu oldu hadi yine iyisiniz :)

https://soundcloud.com/foghq/red-the-gazette-cover

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• necromancer

5

• SPAWN-TheUndead

4

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

Öyleyse ilk yorum benden gelsin :)

The gazette'nin 2-3 parçasını sadece severim. Bu parçayı da ilk defa dinledim ve senden oldu. Şimdi hiç şarkıyı duymamış biri olarak senden ilk dinlediğimde eğer içinde solistin sözleri de olsaydı, bunu gazette yapmış derdim. Son derece güzel, balance bir çalışma olmuş. Sonra orjinali dinledim ve arada sound farklarını gördüm. Lakin çok küçük farklılık, senin versiyonla orjinal parçanın arasında büyük farklılıklar yok.

Bence orjinaline çok yakın bir çalışma olmuş. Birde benim gibi video çekeydin iyiydi bea (^^)/

Ben de The gazette'nin 1 parçasını coverlayacaktım şu sıralarda :) Ama biliyorsun tone sıkıntılarımı. Seninki kadar iyi olmayacaktır tabii, biz amatörüz sonuçta XD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Öyleyse ilk yorum benden gelsin :)

The gazette'nin 2-3 parçasını sadece severim. Bu parçayı da ilk defa dinledim ve senden oldu. Şimdi hiç şarkıyı duymamış biri olarak senden ilk dinlediğimde eğer içinde solistin sözleri de olsaydı, bunu gazette yapmış derdim. Son derece güzel, balance bir çalışma olmuş. Sonra orjinali dinledim ve arada sound farklarını gördüm. Lakin çok küçük farklılık, senin versiyonla orjinal parçanın arasında büyük farklılıklar yok.

Bence orjinaline çok yakın bir çalışma olmuş. Birde benim gibi video çekeydin iyiydi bea (^^)/

orjinal mix de parça daha parlak duyuluyor benimki az daha karanlık oldu :)

japonca söyleyecek vokal arıyorum diye başlık açmıştımya siteye üye olmayan biri görmüş onla kayıt almaya başladık henüz bitmedi full bitsin vokalli versiyonunuda eklicem :)

video konusuna gelirsek aslında yapım aşamasını çekmeyi çok istedim çünkü bildiğin gülme krizine girilecek anlar vardı ama 1 haftalık süreç olduğu için hepsini videoya çek editle vs.. okadar becerikli değilim video konusunda :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sağlık olsun öyleyse. Süper o zaman, solistini buldun haydi hayırlısı. :)

Bende 2. kaydımı öğlen meiji konumda paylaşacağım ;)

Yapacağım gazette cover'ına yardım edersin artıkın? ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sağlık olsun öyleyse. Süper o zaman, solistini buldun haydi hayırlısı. :)

Bende 2. kaydımı öğlen meiji konumda paylaşacağım ;)

Yapacağım gazette cover'ına yardım edersin artıkın? ^^

haha tabi nasıl bir yardım gerekiyor ? :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2. gitar ellerinden öper(vaktin varsa) :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

nezaman olacağına göre değişir o haberleşiriz :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla tam zaman olmasa da sanırsam 1 ay sonra gibi olacaktır. Aynen yine haberleşiriz. Bu arada parça pledge olacak :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Valla tam zaman olmasa da sanırsam 1 ay sonra gibi olacaktır. Aynen yine haberleşiriz. Bu arada parça pledge olacak :)

1 ay sonra belki olabilir ama unuturum ben muhtelemen tekrar dürt beni

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?