Jump to content
  • Kayıt Ol

Street Fighter: Ansatsuken(Assassin's Fist)

Fingolfin

Önerilen İletiler

STREET-FIGHTER-ASSASSINS-FIST-poster-405x600.jpg

[fieldset=Konusu ve Bilgiler]Dizi, hepimizin aşina olduğu Street Fighter evreninin sevilen iki kahramanı Ken ve Ryu'nun dövüş sanatları eğitimini ve onların ustaları ile onun gizemli geçmişini ele alıyor. En azından ilk sezon itibariyle. Ayrıca SF'ın bilinen kötü adamı Akuma'nın nasıl ortaya çıktığı da anlatılmaktadır.

Bağımsız bir yönetmenin yaptığı dizisi. Konuşmalar Japonca ve İngilizce. Konu olarak Japonya'da geçtiğinden Japoncayı bol bol duyuyoruz. Ses kalitesi de, (Ken'in)telaffuz kalitesi de güzel.

Dizide dövüş sanatını icra edişlerini de oldukça beğendim.

Görsel kalite de gayet güzel. Hadōken gibi görsel efekt gerektiren şeylerde de gayet başarılı buldum. Hiçbiri sırıtmıyor. Dizide, oyunlarından aşina olduğumuz pek çok şeyi görebilirsiniz.

İzlemeniz için Street Fighter'ı sevmeniz yeterli sanırım ama bu konuda ilgisi olmasa bile dizinin sevilebileceğini düşünüyorum.

Tabi ki prodüksüyon, bütçe, efektler vb açısından aşırı kaliteli bir dizi beklemeyin ama izlerseniz pişman olmayacağınıza inanıyorum.[/fieldset]

FRAGMAN ====>

[fieldset=Resimler]

[/fieldset]

Kaynaklar:http://www.imdb.com/

Resimler: http://collider.com/street-fighter-assassins-fist-images/

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Fingolfin

2

• bLueeekun

1

• fake

1

• Bakayalo

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Keşke sezon olarak ve bölüm süresi olarak fazla olsaydı. Hatta diğer karakterleride görebilseydik çok çok iyi olurdu. Kısa olmasına rağmen ben başarılı bulmuştum izlerken.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Haklısın, bence de. Ama ikinci sezonu çıkarsa, belki dediklerin olur. En azından yeni karakter görebilmemiz gerçekleşir. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?