Jump to content
  • Kayıt Ol

One Punch-Man Anime Serisi Duyuruldu

painscream

Önerilen İletiler

• İleti 30
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

5

• painscream

3

• nephie

3

• cakiphan

3

Animesi ha ? Erken değil mi yahu mangası bitse yada bi 150- 200 olsa mangası yada hikaye 2. sezon başlangıcına zemin hazırlayacak birşey olmuş olsaydı mangada daha çok sevinirdim herhalde. Açıkçası ann kaynağındağındaki SnK oyununun tahmıni oyun ekranı resmine daha çok heyecanlandım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasından rahat bir 13 bölüm çıkar diye düşünüyorum. Mangasındaki çizim kalitesini korurlarsa seyir zevki açısından çok memnun edici olacaktır. Dört gözle bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

13 bölüm az değil mi yahu? En aşağı 25 ten 2-3 sezon olsa çok güzel olurdu. 13 bölüm bana yetmez ki

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasını okumadım ama az çok biliyorum işte. 20 dakika bir şeye tek atmasını falan mı bekleyeceğiz acaba? :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangaka dövüş sahnelerinde o kadar çok detaycı ki, genos biliyorsunuz sayborg, elinde bir silah oluşturuyor örneğin, bunu 4 sayfa çiziyor. Bunu düşünürsek 40 bölümlük manga anca 13 bölüm yapar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangayı takip etmiyorum ama animesi çıkarsa mutlaka izlerim. One punchman bir hayli takip edilen bir yapım nitekim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangaka dövüş sahnelerinde o kadar çok detaycı ki, genos biliyorsunuz sayborg, elinde bir silah oluşturuyor örneğin, bunu 4 sayfa çiziyor. Bunu düşünürsek 40 bölümlük manga anca 13 bölüm yapar.

işte o yüzden erken ya . Birde bölüm çıkarma düzeni bir garip 3 sayı çıkarıp 1 bir sayı yerine geçtiği de oluyor. Neredeyse hiçbir çeviri sitesinde bölüm sayısı birbirini tutmuyor zaten.Çıkardığı bölümlerde önceki bölümlerdeki sahnelerden beğenmediği olunca yeniden çizip yayınladığı bile olmuş duyduğuma göre.Ne zaman yayınlanacağı belli değil ama bunun haberi için bile erken bence.Ne aceleleri varsa artık 13 bölüm çok az.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ana karakterin çizimi dışında(ilk mesajdaki hâlini demiyorum o çizim iyi, arada bir karikatür gibi çiziyor ve biliyorum bilerek öyle çiziyor. Benim hoşuma gitmiyor) çok iyi çizimi var. Özellikle çevre, hareket, dövüş, efekt, dalgalanma ve nesne çizimleri.

Konu olarak ise komedi ön plânda ve konusu oturaklı, belirgin değil. Belli bir amaç ve ilerleyiş yok gibi. Tabiî bu hiçbir okuyucunun umrunda değil sanırım. Benim için üzücü, çünkü böyle kaliteli tasarımlar ve çizimlerle ciddî konulu anime veya manga isterdim.

Animede kaliteyi tuttururlar mı orası meçhul ama anime güzel olacaktır diye düşünüyorum. Ben de 12-13 bölüm çıkabilir. Seiyuular da önemli tabii.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında manganın ismi bile komedi unsuru. Açıkçası bu seride komedi unsuru olmasaydı o kadar da eğlenmezdim okurken. Yeri geldiğinde ana karakteri de okuyucuyu gaza getirecek cinsten çiziyor. Konuya gelirsek, bence de hikaye oturmuş değil, ancak gizem ve aksiyon ile kurguyu kotarıyor diye düşünüyorum. Ana karakterin o gücü hala daha nasıl kazandığı meçhul mesela.

Ana karakteri Tomokazu Sugita seslendirse mükemmel olurdu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
gundamaster

Staff, stüdyo ve başrol seiyuları belli olmuş. Buna göre;

Shingo Natsume (Space Dandy, Fullmetal Alchemist: The Sacred Star of Milos) Madhouse stüdyosunda animenin yönetmenliğini üstlenirken; senaryoda Tomohiro Suzuki (Tiger and Bunny scripts, Saint Seiya: Legend of Sanctuary), karakter tasarımlarında ise Chikashi Kubota (From the New World, Robotics;Notes) yer alacak.

Makoto Furukawa (Aldnoah.Zero - Kakei, Shigou, Golden Time - Tada, Banri) ve Kaito Ishikawa (Haikyuu!! - Kageyama, Tobio, Saint Seiya: Legend of Sanctuary - Pegasus, Seiya , Zankyou no Terror - Nine) seiyular olarak belirlenmişler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kageyama-kuuuuuuun >w< *fangirling*

Bayıldım seiyuulara, eriyip bitmelik :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Madhouse iyi bir seçim olmuş. Merakla bekliyoruz bakalım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

68370d5685.jpg

Kaito Ishikawa Genos için çok doğru bir seçim. Makoto Furukawa'nın pek rolü yok, yeni seiyulardan ama oldukça güzel bir sesi var ve onu çok iyi kullanıyor. Şurada örneklerini bulabilirsiniz.

http://spacecraft.co.jp/voice_artist/furukawa.html#

Saitama rolüne uyacağını düşünüyorum.

Madhouse'un başarılı manga uyarlamaları yaptığını düşünür ve bütçeden çok kesmeyeceğini hesaba katarsak Murata'nın manga çizimlerine yakın şeyleri animede de göreceğimizi düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Madhouse'un iyi bir seçim olduğunu açıkçası sanmıyorum. Animasyon açısından iyi olduklarını yadsıyamam, Death Note öncesi işleri de oldukça iyiydi dürüst olmak gerekirse. Ama Death Note sonrası dönemdeki işlerinden TV serisi prodüksiyonlarına bakarsanız yokuş aşağı bir düşüş göreceksiniz. Şahsen bu dönemden sevdiğim bir 5 TV serisi çıkartabilmiş olsalardı kendilerinden umutlu olabilirdim ama bir başka Btooom vakası göreceğimizi tahmin ediyorum. Umarım yanılırım.

Madhouse prodüksiyonları

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Hunter x Hunter 2011, Death Billiards, Death Parade, Kiseijuu, Cihayafuru 1-2, Hajime no Ippo-Rising, Dia No Ace (bunlar sevilmeyecek serilerde değil) gibi son dönemde başarılı işleri olan bir stüdyonun bu seriye de hakkıyla bir uyarlama yapacağını düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Opening çok sağlam bir şey olacak bence bu promodaki müziği duyduktan sonra.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Ciddi Yumruk"u nasıl yapacaklar acaba, şimdiden kanım kaynadı :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Heyecanla bekliyoruz. Her animeye bir one-punch lazım. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yaza yetişir mi dersiniz? Trailer falan erken geldi. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
Yaza yetişir mi dersiniz? Trailer falan erken geldi. :D

Ekim ayında yayınlanacağı duyuruldu zaten.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?