Jump to content
  • Kayıt Ol

One Punch-Man Anime Serisi Duyuruldu

painscream

Önerilen İletiler

Madhouse'un elinde çıkacak birde. Vauvvv:25550:

Başarılı işlere imza atmış köklü bir studyonun el atması beni baya sevindirdi.

Saitama'yı Makato Furukawa seslendirecekmiş. Açıkcası biraz sürpriz oldu bana, neyse görücez. Umarım boşuna kaygılanıyorumdur.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 30
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

5

• painscream

3

• nephie

3

• cakiphan

3

Bakayalo

...ve fragmanın altyazılısı da geldi, bu seferlik bendenizin hafifçe gayriciddi çevirisi ve Tolip'in hızlı efektleri ile :D

Dahasını güz gelince görürsünüz artık :q015: Kadro şimdiden hazır, geri sayım başladı.

Bu arada, yeni tür adımız hayırlı olsun: Gündelik Nakavt :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Elinize sağlık, güzel olmuş. Yaz sezonunu kim bekleyecek şimdi :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yaz sezonunda değil, sonbahar sezonunda başlayacak. Ekim ayında geleceğini söylemiş MAL ama kaçında geleceğini söylememiş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet doğru. Kangoku Gakuen'i de merakla beklediğim için karıştırıyorum hep birbirleriyle. :D Neyse daha kötü, kim bekleyecek sonbahara kadar :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangasını 'okuyayım yaaa' bunu diye cıvıklık yapıyorum son günlerde [WRONG]*birgünümüayırabilsemiyiolurdu*[/WRONG]. Animesi çıkınca izlerim muhtemelen Q.Q bir de Madhouse yani. Ehem dört gözle beklerim. Açıkçası ilgimi çeken şu Saitama, absürd komedi unsuru ve manganın çizimleri. Gerçi anime için bende erken olduğunu düşünüyorum, mangayı henüz okumadığım halde~ [WRONG](gerçi az çok biliyorum, spoilerlar falan dolu tumblrda)[/WRONG] Aslında Shingeki no Kyojin animesi, mangasının bölümleri 50'lerdeyken falan [WRONG](tam anımsamıyorum açıkçası)[/WRONG] yayınlandı diye anımsıyorum~ gerçi yanlış hatırlamıyorsam aynı stüdyodan değiller de... Hmm aslında daha ekime var bayağı o.o One Punch Man aylık mı çıkıyor, haftalık mı hiçbir fikrim yok tabi ama haftalık çıkıyorsa bölümleri daha da artar o.o belki mangakanın planları falan vardır, anime olacak diye o.o -aslında fazla derin düşünüp beklentiye girmemek lazım ama ne bileyim işte~ Anime kısada olsa güzel olabilir diye düşünüyorum kendimce, ne güzel kısa seriler gördüm. Bu arada fragmanında çizimlerde iyi göründü gözüme ^-^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?