Jump to content
  • Kayıt Ol

Kyoukai no Rinne

painscream

Önerilen İletiler

70121l.jpg

Sakura Mamiya, çocukken büyükannesinin evinin arkasındaki ormanda gizemli bir şekilde kaybolmuştur. Sağlıklı bir şekilde geri dönen Sakura, hayaletleri görme yeteneği kazanmıştır. Şimdiyse bir genç kız olarak tek dileği hayaletlerin kendisini rahat bırakmasıdır.

Tanıtım Deadpool' a aittir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• cakiphan

6

• CHOBiTS

1

• painscream

1

• calieran

1

Şu tırpanı biraz afilli bi göze hoş gelecek şekilde çizseler daha bi ilgi çekici olurdu beeh. Pv si hoştu bakalım nasıl olacak

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Geçen sene mangasına başlamıştım ama çizimleri baya eski gelince ilk bölümden sonra bıraktım şimdi tekrar bir şans verip devam edeyim madem.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tepkileri ve tepkisizlikleriyle güzel bir ilk bölümdü. Hikayesi felan hepsi bir yana bu nasıl fakirliktir kardeşim yahu çocuk kan ağladı resmen iki saniye sahibi olduğu eşyayı verirken. İzlenir bu seri

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Seri ile ilgili tek sıkıntım sürekli tam isimleri ile birbirlerine seslenmeleri "Mamima Sakura" "Rokudou Rinne-kun" sözleriyle geçiyor seri. Oba-chan.. Pardon One-chan'a da tam seiyuusunu bulmuşlar. Henüz daha sahneye çıkmayan şu insan suratlı kedi pek benzemese de aklıma sürekli Slam Dunk'taki Rukawa'yı getiriyor. Ha birde şarkıları ve bölüm içi müzikleri de hoş

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Seri resmen "Bu kadar gelip dilek diliyorsunuz. Bu tapınaklar su yakmıyor. Her şey parayla dönüyor. Her şeyin fiyatı var. Daha çok adak, daha çok hizmet." mantığı ile yapılmış. Anlaşılan Japonyada da kimse gönlünden hediye vermek istemiyor. Falcıların, Ruh kovucuların, Din tüccarlarının ceplerini doldurtacak acayip bir seri olmuş. Çok fazla dini ve para ögesi iç içe olduğu için böyle bir sonuç çıkardım. :)

Seri den pek beklentim yoktu. Hala da yok. Ama izlicem baya zamandır içinde yokai'lerin shinigamilerin olduğu bir seri çıkmıyordu. En son geçen yaz sezonunda izlemiştim herhalde. Neyse hatırlamıyorum.:011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

O para mevzusu Noragami'de olduğu gibi ana karaktere verilen bir handikap gibi bir şey (gerçi ikisinde de insana daha sevdirtiyor karakterleri ya bu fakirlik.)

3

Şinigami mitai na , ningen mitai na muallağı belli oldu. Kara kedi geldi sonunda ama karakteri beklediğinden farklıydı saf ve fırıldak gibi bir karakter çıktı.

4

Rokudou'nun kısa mesafe rakibi de geldi . Bende ufaktan ufaktan Mamiya Sakura'ya gıcık kapmaya başladıydım ama bu bölümki Oreda-kun ve bir iki muzipliğiyle kendisi ile ilgili olan düşüncelerimi düzeltti. Şu Rika'nın seiyuusunu Mako'nun ki olarak seçmeleri güzel olmuş o beleşçi hali gözlerimi doldurdu. Gözlerimi doldurdu :D göz demişken Rokudou'nun gözünden akan kanlar insanı gülümsetiyor yahu. Haftaya da şu tipsiz tırpan gelecek yahu. Bunun mangakası da acemi falan da değil insan daha güzel bir şey çizer be . Çok dertliyim bu konuda.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çizimleri baya eski tarz. Yani ilk göz attığımda bana "clannad" zamanındaki çizimleri hatırlattı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Bu damashigamiler bildiğin cinayet işliyor. E madem cinayet işliyorsunuz ne uğraşıyonuz milleti kandırıp Rinne nin kapışına kadar götürecem diye . Vur tırpanı beynine akıt pekmezini tut ruhu ensesinden al götür salla Rinne ye. Nedir bu alavere dalavereler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

:biyik gulme: Çok dandiksin Masato-kun açılışta gördüğümde de aynısını düşünüyordum ama bu bölüm tastiklenmiş oldun Masato-kun çoook dandiksin eerwwere5

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?