Jump to content
  • Kayıt Ol

Noragami 2. sezonun geleceği duyuruldu.

painscream

Önerilen İletiler

72955l.jpg

6 Nisan' da çıkacak olan aylık shounen dergisinde Noragami 2. sezonun geleceği duyuruldu. Diğer ayrıntılar ilerleyen günlerde açıklığa kavuşacak.

Noragami' nin 12 bölümlük bir tv serisi ve 2 bölüm de OVA sı bulunmakta.

Kaynak: MAL

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• painscream

1

• SnowStorm

1

• fake

1

• cakiphan

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

yeni sezonda Rabo (Ramo yada herneyse) olaylarını yok sayacaklarsa memnuniyetle beklerim ama yok kaldığı yerden devam edeceklerse hiç zahmet etmesinler bence yada başkasınca yada yada ötekilerce , yormasınlar kendilerini canım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

tam da bu haberi gireyim diye geldim :D

dergiye göre mangaka adachi toka; yeni sezonun yayınlanacağını duyduklarında inanamadıklarını sözylemiş. aynı şekilde ilk sezondaki künyenin, ikinci sezonda da tekrar bir araya geleceği için mutlu olduklarını belirtmiş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yine bomba bir op bekliyorum. Gelsin gelsin, maviş Yato'yu özledik :biyik gulme:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Karakterleri ve hikayesiyle seri bizi kendini sevdirdi ama son bölümler ve finalin filler olması sıkıntıydı. Gerçi filler bölümleri bile sıkmamıştı. Bazı seriler vardır sizi kendine bağlayıp sevdirirse filler bile olsa izlersiniz. Bu seride o serilerden. Gelmesi sevindirici. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sevindim, ilk sezonda anlık olay çözümlenmiş, hikaye hiçbir şey açıklanmadan ortalık yerde kalmıştı. Çıkmasını bekliyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?