Jump to content
  • Kayıt Ol

2015 Yaz

ozman

Önerilen İletiler

Kişisel tercihlerim...

OVerlord-sanal gerçeklik similasyonlu(sao),ama ana karakter İskelet bir büyücü.

Gate-şirketi farklı bir şey yapmazsa iyi olur-Rory mercury hayranınım ulen....

Prison school-bildiğiniz tüm echileri UNUTUN,bu seri echiyi bambaşka boyutlara taşıyor,

God eater -bakalım ne olacak-

[bimgx=750]http://i.imgur.com/ec2xvrb.jpg[/bimgx]

[bimgx=750]http://i58.tinypic.com/314rqkh.jpg [/bimgx]

[bimgx=750]http://www.stargazedcharts.com/wp-content/uploads/2015/05/summer2015v5.jpg [/bimgx]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 19
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• ozman

3

• BuDu

2

• cakiphan

2

• darkeros

1

Durarara haricinde Gakkou Gurashi, Monmusu ve Dandelion'dan başka bir şeye bakacağımı sanmam. Bunları da sezonunda izlemesem bile daha sonra izleneceker listeme atarım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

symphogear bitmemiş miydi?? neyse, Mizuki Nana'dan yeni güzellikler bekliyor olacağım demek XD

Prison School ahahaha manga iyidi... bir ara kaldığım yerden devam etsem iyi olacak...

Onlar dışında... Durarara, Idolmaster, God Eater... eyi eyi... yazın da sıkılmadan izleyebileceğim bir şeyler var... Yeni serilerden bazıları da umut verici...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vay be, Prison School çıkıyor ha. Çizim kalitesi mangadaki gibi olursa tadından yenmez.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Charlotte, Gangsta., God Eater, Gate, Jitsu wa Watashi wa,Kangoku Gakuen, Monster musume, OverLord, Ushio to Tora (TV) ve Working bakabilirim dediklerimden.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

jitsu wa watashi wa (çizimleri mangadakine pek benzemiyor yahu nasıl psikopatça sırıtacak bunlar şimdi yaw)

#Working

Durara

Ushio ve Tora

Non non Biyori (şu REPEAt biraz kafamı karıştırdı ama neyse)

Overlord

Chaos dragon( güzel birşey olabilebilir gibi gibi duruyor)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

8 tane çıktı izleyeceğim. Yarısını sevmesem 4 tane. İyi yeter :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Prison School, Monmusu ve God Eater. God Eater ufotable'dan bir de, umutluyum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ushio and Tora, üzerine titrenirse ikinci bir HxH olabilir. Görünce gözlerim fal taşı gibi açıldı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Daha bahar sezonunun iştahı üzerimizdeyken yaz chartı ile maymun iştahlılığımızı konuşturalım.

DurararaX2 TEN

Gangsta

Prison School: Bol kutsal ışıklı olacaktır, sırf hype dolayısıyla merak ediyorum

Ushio and Tora

God Eater: Oyun uyarlaması korkmuyor değilim ama Ufotable'a güveniyorum

Akagami no Shirayuki-Hime: Yona'dan sonra başka bir kızıl <3

Senki Zesshou Symphogear GX: Uzun süredir bekliyorum

Overlord: PV umut vericiydi

Working!!!: İlk iki sezonu izledim buna da katlanırım.

Yarısı hoşuma gitmese, izlenecek bir şeyler kalacak geriye.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gangsta, Gatchaman Crowds Insight ve Working'i bekliyorum. Onları izleyeceğim kesin, diğerlerine -bazılarına şans verebilirim bilmiyorum, dikkatimi ne çekerse o zaman artık. Gangsta'nın mangasını seviyorum, kesin izlerim *o* animesinin haberi ilk çıktığından beri izleyeceğim kesin animelerden birisiydi. Durararax2teni de izlerim gerçi o.o ama daha durararax2shou'yu izlemedim, izlersem izlerim teni. (birde bunları izlemezmişim :011: neyse ama mutlak izleyeceklerim bunlar olur, ne zaman olursa olsun.)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şöyle bir baktım Durarara hariç, konusu ilgimi çeken 3-4 anime dışında pek bir şey göremedim. Yine hepsinin ilk 3 bölümünü izlerim. Ama pek umudum yok. Anime açısından pek kurak bir sezon gibi geldi bana...

O yüzden yaza tatil biletimizi hazırlasak iyi ederiz.67dx

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aquarion Logos'u bekliyorum. Devam serisi... Fakat Evol kadar iyi olacağını sanmıyorum.

Diğer beklediklerim;

Ushio and Tora

Prison School

God Eater

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çıkmasını sabırsızlıkla beklediğim tek seri var; Charlotte.

Ayrıca çıktığı takdirde de çevirmeyi de düşünüyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çıkmasını sabırsızlıkla beklediğim tek seri var; Charlotte.

Ayrıca çıktığı takdirde de çevirmeyi de düşünüyorum.

zmPpvY.jpg

Seriyi çevirip çevirmeyeceğim ilk bölüm yayınlandıktan sonra belli olur. Fakat şunu belirteyim; ortak çeviri de bana uyar, birkaç çevirmenin seriyi çevirmesi de.

Temmuz ayında ortak çeviri yapmak isterseniz memnuniyetle kabul ederim. Bağımsız olarak çevirmek isterseniz de şimdiden çevirilerde kolaylıklar dilerim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

jitsu wa yı Yowamushi'yi yapan stüdyo yapacağını öğrenince sevindim çizimleri mangasına benzer diye ama resim çok farklı yahu

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...
  • 4 hafta sonra...

Listeyi gecikmeli olsa da yeni gördüm. Resmi masaüstüme "kopyala yapıştır" yaptıktan ve genel bir göz attıktan sonra sanki ilk defa anime izleyecekmiş gibi hissettim. Tabloda aşina olduğum karakterleri görmek artık mümkün değil. Yeni neslin tüketim hızı animelere de yansımış ve hızlarına yetişmek mümkün değil. Neyse ki aralarında kaliteli olanlar izleyici tarafından ayıklanıyor ve bir şekilse isim yapıyor. Başkaları benim için izleyip ayıklayacak olduktan sonra sınırlı zamanımı neden kötü olanlara vereyim ? Bu konuda türk izleyicisinin zevkine güveniyorum. :) Neyse genel bir göz atma sonunda değerlendirmeme gelirsek ; kafadan favorim çoğunluğun olduğu gibi Durarara ten. Geçen sezonu izlerken geç de olsa sonunda baccano dan aldığım tadı aldığımı hissettim. Tablonun soluna gelirsek Frieza'yı görüyorum. Birde biraz aşağılarda dikkatimi çeken çıplak bir hatun var. Aşağılarda movie kısmında tanıdık simalar göze çarpıyor. Maalesef şu sıralar movie izleyecek kadar geniş zamanım yok ama genel olarak beni memnun eden bir tablo oldu. Eskilerden izlemek istediğim animelere devam edebileceğim. Aralarından göze batan sıyrılanlar olursa önümüzde ki aylarda neden olmasın bir şans verebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?