Jump to content
  • Kayıt Ol

Yaz animeleri çizelgesi (2015)

BuDu

Önerilen İletiler

ogXMo7.jpg

Hazırlayan: Deadpool

Versiyon: Final

Seri sayısı: 48

Bahar uzantıları: 6

OVA & Özel bölümler: 24

DVD & Blu-ray sürümleri: 8

NOT: Resim ön izlemedir. 1610 x 4976 çözünürlüklü çizelgeyi indirmek için link aşağıdadır.

WnqjAL.png

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 12
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• BuDu

3

• painscream

2

• cakiphan

2

• Sakuragi

2

İlkbahar/Yaz güncel kategorisi değil mi? Sonuçta bu da ilgili sezonun tüm güncel bölümlerini kapsıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu chartlar genelde bir üst Başlığın altında oluyordu ondan dedim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ups yanlış başlığa yanlış yorumu yazdım Pardon!:002:

Düzenleme:

Tam yorumumu yazmıştım düzeltmiştim ki "kayıt et" dediğimde elektirikler kesildi.:aglama3:

Neyse konuya gelicek olursak çok teşekkürler. Yıllardır kimse sezonluk anime çetvellerini çevirme zahmetine girmiyordu. Uzun bir aradan sonra güzel oldu. Zahmet olmaz ise arada yaparsınız böyle

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

God Eater serisinin PV si. Çizimler biraz garip gibi, ufotable yapacak seriyi. Bakalım nasıl bir şey çıkacak ortaya? Oyundan uyarlama anime serisini başarabilecekler mi?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

God Eater serisinin PV si. Çizimler biraz garip gibi, ufotable yapacak seriyi. Bakalım nasıl bir şey çıkacak ortaya? Oyundan uyarlama anime serisini başarabilecekler mi?

Ovvv çizimlere bayıldım, oyuna yakın olsun diye uğraşmışlar bence. Çok sevdim çizimleri (öhöhöhöö sakuyaaaaaaa öhhöhö). Heyecanla bekletir bu insanı, çok saracak diye umuyorum. UBW balonu gibi olmasın da :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Gangsta 1.5 PV isimli bir PV yayınlanmış. Bence, yaz sezonunun iyi serilerinden biri olacak. Seiyu kadrosu da gayet güzel gözüküyor. Ana karakterlerden birini Grimmjow seiyuusu seslendiriyor, zaten sesi duyunca direkt Grimmjow' dur bu dedim. Ayrıca Fate Stay Night' dan Archer' ı da seslendiren kişi. (Suwabe, Junichi) Kendisini aslında baya seride duymuşum şimdi sayfasına bakınca farkettim.

PV deki esmer ablamız da gayet güzel. :011:

Onun dışında Overlord' dan beklentim var.

Bakalım, bu seriler beklentimi karşılayacak mı? Charlotte' de var ama onun yönetmeni biraz acemi görünüyor. Bölüm yönetmenliği ve asistanlık yapmış ama bu ana yönetmen olarak ilk işi. Umarım altından başarıyla kalkar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben beğendim çizimleri, direk 2d olsaydı daha iyi olurdu ama olur o kadar. Oyundaki gibi durmuyor niyeyse. Yine de ben God Eater'ı Final Fantasy X Shingeki no Kyojin olarak görüyorum. Büyük ihtimal de tamamlanınca izleyeceğim, çöp bile çıksa izlerim her türlü Alisa için. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gangsta'ya talibim, eğer başka taliplisi yoksa :)))

çevir saku, çevir. allah kolaylık versin :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?