Jump to content
  • Kayıt Ol

Punch Line

Fingolfin

Önerilen İletiler

73121.jpg

Asıl amaç tartışma olduğundan konusu yazmıyorum. Konusuna bakmak isteyenlere link MAL Anidb

-------------------------------------------------------------------------------------------

Öncelikle söyleyeyim henüz izleme fırsatım olmadı. İzleyenlerden BD beklemeyi gerektirecek bir seri mi olduğunu öğrenmek istiyorum. Konusunda pantsu var ama yine de eğlenceli olabilir gibime geldi. Biraz bilgi alabilirsem sevinirim. Tabun(Sanırım). :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Fingolfin

2

• loykad

1

• CloudT

1

• cakiphan

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

İsim seçimine bakılırsa bol esprili bir şey olacak gibi, konusuna bakmadım sadece animenin adından yola çıkıyorum doğru anladıysam artık :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ara ara denk geldi mi bakıyorum söyle bir üstün körü öyle BD lik bir şey yok sansür falan da yok hatırladığım kadarıyla. Çocuk bir şekilde hayalete dönüşüp kalmış kızların donlarına bakmamaya çalışıyordu hadi bir kere denk gelmiş olsun ikincisi hiiiiç bakmamaya çalışıyordu bir süre. Animechartı türkçeleştirilmeden önce güzel bir şey çıkabilir diyordum ama sonra soğudum. Gerçi çizimleri güzel rengarenk

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İzleme fırsatı buldum ve beğenmedim. Zamanımın boşa gittiği ile kaldı. Ben izlemenizi hiç tavsiye etmem. Tabi sonuçta herkesin beğeni farklı olabilir. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlerleyen bölümlerde güzelleşiyor, ilk başlarda pantsu-mod ile devam etmesi, seriyi itici bir duruma sokmuş gibi görünse de, şu an ki ritmini sevdim. Aslında, seriyi başlamadan önce kapmıştım, izleyeceğim diye... Yani, şahsen keyifli serilerden biri. Seiyuu kadrosu, karakterler, kurgusu ve bir kaç bilumum faktör daha birleşince, seyredilesi görünüyor. Tabi, benim gibi obursanız böyle sorunsuz bir şekilde izlersiniz, seçici bir karekterseniz, beğenmeme ihtimaliniz de yüksek.

En iyisi, denemek. Denemekten, zarar çıkmaz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?