Jump to content
  • Kayıt Ol

Karakter türü

Belsenkrieg

Önerilen İletiler

Arkadaşlar animelerde resimlerini attığım gibi karakterlere ne deniyor :D Bu tür daha olgun kız karakterlerin olduğu animeler izlemek istiyorum ama bunların ayrı bir türü yok galiba bana bu tür karakterlerin olduğu animeler önerirmisiniz? Şimdiden teşekkürler.

Chi 5 nee.jpg

Chi.jpg

5835592fe8f02_Chi5nee.jpg.e98e1d6b01ef7c00c2d1c184eddd1813.jpg

Chi.jpg.2cca03a58fa81ca9aa2b8e56a2018514.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Belsenkrieg

4

• loykad

2

• suke

1

• aysöken

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Yollanan Resimler

Onee-sama diyorum ben onlara genelde, yani öyle geçiyor olması lazım, kabaca "ablamız" :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aynen o türlerde kişilerin olduğu anime önerileriniz varsa alıyım :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bunlara direkt milf deniliyor. Gerisini sen halledersin artık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Milf diyince yanlış yerlere çıkar onun kapısı bak ben diyim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında milf ile alakası yok. Daha çok has abla sınıfındaki karakterleri soruyor, en azından resimdeki Momoyo öyle bir karakter. Ya da kısaca Gurren Lagann'dan Kamina benzeri karakterlerin hatun versiyonlarının olduğu animeler soruluyor. Bleach'den Yoruichi tipi karakterler benim anladığım kadarıyla, hem olgun (tipten ziyade karakter olarak), hem korkusuz, hem güvenilir, hem başkalarını pek takmayan kendi kafalarına göre takılan, hem elinden her tür iş gelir vs vs vs. Animenin türüne göre farklılık gösterebiliyor tabi, bir slice of life'taki ablayla, fantezi aksiyon animesindeki bir ablanın aynı şeyleri yapması beklenemez.

Code Geass'tan Cornelia, Overman King Gainer'den Adette Kistler, Seirei no Moribito'dan Balsa, Black Lagoon'dan hem Revy, hem Balalaika, hem de diğer hatunlar :P, Jormungand'dan Valmet, Ga-Rei: Zero'dan Yomi, Highschool of the Dead'den Saeko, FLCL'den Haruko, Kill la Kill'den Satsuki, Canaan'dan Alphard, Claymore'dan Teresa, Miria, Galatea, Cowboy Bebop'tan Faye, Gundam 00'dan Sumeragi Lee Noriega listeme kısaca baktığımda aklıma gelen ablalar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında milf ile alakası yok. Daha çok has abla sınıfındaki karakterleri soruyor, en azından resimdeki Momoyo öyle bir karakter. Ya da kısaca Gurren Lagann'dan Kamina benzeri karakterlerin hatun versiyonlarının olduğu animeler soruluyor. Bleach'den Yoruichi tipi karakterler benim anladığım kadarıyla, hem olgun (tipten ziyade karakter olarak), hem korkusuz, hem güvenilir, hem başkalarını pek takmayan kendi kafalarına göre takılan, hem elinden her tür iş gelir vs vs vs. Animenin türüne göre farklılık gösterebiliyor tabi, bir slice of life'taki ablayla, fantezi aksiyon animesindeki bir ablanın aynı şeyleri yapması beklenemez.

Code Geass'tan Cornelia, Overman King Gainer'den Adette Kistler, Seirei no Moribito'dan Balsa, Black Lagoon'dan hem Revy, hem Balalaika, hem de diğer hatunlar :P, Jormungand'dan Valmet, Ga-Rei: Zero'dan Yomi, Highschool of the Dead'den Saeko, FLCL'den Haruko, Kill la Kill'den Satsuki, Canaan'dan Alphard, Claymore'dan Teresa, Miria, Galatea, Cowboy Bebop'tan Faye, Gundam 00'dan Sumeragi Lee Noriega listeme kısaca baktığımda aklıma gelen ablalar.

Aynen öyle senin dediğin tanım daha fazla uyuyor :D Milf biraz daha başka yönlere kaçıyor bu yüzden bu karakter tiplemelerinin tam tanımı yok.Bu beni üzüyor çünkü bu tür kızlardan hoşlanan biri olarak adlarının olmaması koyuyor :D Yinede dediğin gibi mesela harem animelerindeki diğer kızlardan daha olgun daha düzgün düşünen daha gerçekçi tipler bunlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?