Jump to content
  • Kayıt Ol

Kangoku Gakuen/Prison School

Hikari no Kishi

Önerilen İletiler

74231l.jpg

Yılların tecrübesi ve geleneğiyle özel Haçimitsu kız lisesi, büyük bir değişikliğe imza attıp karma lise olur. Fakat okula sadece 5 erkek öğrenci kaydolur. Bu erkek öğrencilerden biri olan Kyoşi Fujino, kızlarla dolu bir cennette girmenin heycanını yaşarken, başına gelecek olaylardan habersizdi.

Kusogaki-san kapışalım =)

Konu Kusogaki-san'ın isteği üzere açılmıştır seri ile ilgili görüşlerinizi beyan ediniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 15
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Hikari no Kishi

8

• bLueeekun

2

• Kusogaki

2

• Tolip

1

Evvet 8. bölümü yeni izledim ne desem acaba

bence müdür o elemanları atmayacak Meiko ne yaptı öyle ya her yeri meydana çıktı. Anzu'nun hain olacağı hiç aklıma gelmemişti başkana iyici kıl olmaya başladım ama hep müdürün suçu 3 defa yakalandı onun yüzünden bizim elemanlar yandı işin yoksa 1 hafta bekle =(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

9. Bölümü izledim geldim :D

Çok komik bölümdü Kiyoşi(:D) bir bölümde öldürülmeye yetecek malzemeyi topladı :D

Bu bölüm Meiko ile ilgili düşüncelerimi çok az da olsa değiştirdi :D çok komikti ya :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Seriye normalden geç başladım. Şu ana kadar üç bölüm seyrettim ve öyle blurayi beklemem gereken sahnelerle karşılaşmadım. -Yinede karşılaşmayacağım anlamına gelmiyor. :P- Güzel gidiyor komedisi de iyi. :D Sevdim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

komedisi çok iyi animenin :D ama böyle giderse babam beni döver deli misin bilgisayar başında neye gülüyorsun diyor :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

9. bölümde ekrana püskürdüm gülerken. Çok fena bir bölümdü.

Özellikle kiyoşi'nin Meiko'nun memeucuna gözünü sokup sonraki sahnede tek gözü yaşarmış bir şekilde ciddi ciddi konuşması çok fenaydı. Ama ekrana püskürmemin sebebi Meiko'nun Adnre'nin meme ucu kılının varlığını sorgulamaya başlayıp "her şeyi geçtim neden meme ucundan kıl çıkmış" dediği yerdi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

öldüm gülmekten ya :D

10. Bölüm

En baştan yorumlarsam ilk olarak Gakuto'nun delirmesi çok komikti adam sıyırdı resmen. Meiko çekirgeleri neden kendi yakaladı ki :D Tabii ki bölümün favori karakteri Müdür ve Hana :D Hana'nın mantarı alınca olanları hatırlaması çok ironikti :D Kiyoşi(:D)' nin müdüre cevap verdiği sahne süperdi ya :D

Gelecek bölüm çok fena olacak :D

HANA :D HANA :D HANA :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

MANTAR

MEDUSA

Hana x Kiyoşi

11.Bölüm

Anime bu bölümde resmen ecchi de zirve yaptı =) Bu vakitte gülemedim de babamlar yakında :D içimde kaldı :D aşırı komikti ya

Final Tahmin

Sanırım kanıtlayacaklar hapishane de kalmaya devam edecekler

Hana x Kiyoşi olsun lüüüütfeeen =)

Kusogaki-san ellerine sağlık

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

KUSAGAKİ-SAAAAN 2. SEZONU İSTİYORUM =)

Çok güzel bitti yaaa :D

Güzel kandırdılar bence. Tam finaldi diye düşünüyorum tam yani ne eksik ne fazla. .Ending den sonra olanlar çok güzeldi o kızlar kimdi öyle yaa. Şimdi tam bizlik anime oldu acaba neler yapacaklar.

2. sezon yapacak kadar malzeme var mı mangada?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangada 2. sezon için yeterli malzeme var. Hatta belki 3. sezonda bile bitmeyebilir mangası. Tabi şu an için 2. sezon ne gelir mi gelmez mi belli değil. Muhtemelen bluray satış rakamlarına bakacaklardır diye tahmin ediyorum. Bluray satış rakamlarıda blurayde izleyecekleri politikaya bakıyor. Son olarak Japonyada yeterince popüler olduğunu live action olarak tekrar yapılması kanıtlıyor gibi yani 2. sezon için gayet yüksek bir şansı var diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

abi ben şahsen ikinci sezon tam erkekler için olacağını düşünüyorum. Sonuçta görevliler kadın suçlular kadın tam yuriye kayacak seri =)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yok mu mangasını Türkçeye çeviren gidip okuyalım olmadı İngilizce okuyacam. Fena bitti la. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Daha seriyi izlemedim ama sonuncu Bölümün kapanışından sonra gelen kate karakterinin sesini duyunca ikinci sezon için beklemeye başladım bile. Koşimizu Ami'yi böyle bir karakter ile bekliyordum kaç zamandır ( bu sezon sadece gangstada rol almıştı bildiğim kadarıyla) ikinci sezon çabuk gelsin

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?