Jump to content
  • Kayıt Ol

One-Punch Man

painscream

Önerilen İletiler

72533l.jpg

Saitama hobi olarak kahramanlık yapan ve aşırı güçlü olması sebebiyle dişine göre bir rakip bulamamaktan yakınan baş karakterimiz. Rakiplerini tek yumrukla yenmekten bıkan Saitama; savaşırken heyecan, korku, öfke... hiçbir şey hissetmemeye başlar. Bakalım kahramanımız kendini heyecanlandıracak bir kötü adam bulabilecek mi?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• bLueeekun

1

• painscream

1

• CloudT

1

• Tolip

1

En Çok Yazanlar

Açıkcası, içimde şüphe vardı. Ya seriyi, berbat ederlerse diye, ama öyle bir şey olmadığını düşünenlerdenim. Şahsen, ilk bölüm yeterince iyiydi. Daha fazlasını istemek, aç gözlülük olacağından, bu ivmeyi bozmadan devam etmelerini umarım.

Merakla beklediğim sahneler de var, eğer onları da tadında işlerlerse, daha ne olsun, yeme de yanında yat.

Neyse, açlık cümlelerime de tesir ettiğine göre, gidip biraz yemek yiyeyim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Birinci bölüm gayet güzel olmuştu. Ama ikinci bölümü izlerken nedense yapmacık olmuş gibi bir izlenime kapıldım :006:

Beklentimin yüksek olması veya sahneleri önceden bilmemden kaynaklanıyordur belki. Neyse izlemeye devam.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de Tolip gibi düşünüyorum ama her türlü seri süper. Tolipe artı olarak mangasını okuduğumdan da olabilir bende aynı şekilde hissediyorum. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de mangayı okudum, okuyorum da. İkinci bölümü baya sevdim. Eğlenceli ve güzeldi. Alınan keyif o anki ruh haline göre değişiyor genelde. Bunun etkisi vardır belki.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Açılış ve kapanış şarkılarını hiç sevmedim ben. Hadi açılış neyse de o kapanış nedir yahu One-punch-man mı yoksa 90 ların romantik animesi mi belli değil. Ama bölüm içi müzikleri çok güzel olmuş. Pre-air bölümünün videosu gözümü bozduğundan ilk bölüm videosu kötü gelmişti ama bu bölüm güzel geldi.

O değilde Saitama'nın en güçlü rakibi balkondayken rastladığı sinek olabilir o kadar vurdu da ölmedi mahluk, ona o kadar dayananı hiç görmemiştim (gerçi öldüğünü de görmedik Genos yanlışlıkla öldürmediyse hala hayatta bile olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Parasyte'den sonra Onepunch-Man. Madhouse HxH ile gaza geldi ama ben bu iki yapımı da mangasının yanında sönük buluyorum. Bir de Shingeki No Kyojin şarkılı arkaplan müziği furyasını bir başlattı, tüm animelere çöpe döndü yemin ediyorum. Nanatsu No Taizai faciasından sonra şarkı gibi arkaplan müziklerinden iğreniyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?