Jump to content
  • Kayıt Ol

Osomatsu-san

cakiphan

Önerilen İletiler

osomatsu_01_3.jpg%3Fw%3D700%26h%3D392

Akatsuka Fujio'nun 80. doğum günü anısına, 1988 yapımı olan Osomatsu-kun animesini yeniden hayata geçirilmiş yeni versiyonudur.

Tabi aradan bilmem kaç sene geçip karakterler büyüyünce -kun eki -san ekine dönüşmüştür.

Fujita Yoichi'nin yönetmenliğini yaptığı diğer serilerine güldüyseniz buna da gülersiniz

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 15
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• cakiphan

11

• bLueeekun

2

• gundamaster

1

• Hikari no Kishi

1

MAL'a baktımda Osomatsu'nun başka anime serisi yok sadece mangası var?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
MAL'a baktımda Osomatsu'nun başka anime serisi yok sadece mangası var?

Aslında var. Biri alternatif olmak üzere iki seri.

http://myanimelist.net/anime/9884/Osomatsu-kun

http://myanimelist.net/anime/9883/Osomatsu-kun_(1988)

Eskiden -kun eki ile anılmalarının sebebi o zaman küçük olmaları. Şimdiki seride daha büyük yaştalar. İlk bölümde bahsediyordu büyüdüklerinden.

Animeye gelirsek eh işte diyebilirim. Parodi serilerinde hep bir seyirciyi gülmeye zorlayan işleyiş olduğundan beni pek sarmıyorlar w323

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sağ olun dostlar. :birqlikte: Ben zaten ilk bölümün başında söylediklerinden kıllanmıştım. MAL'a Osomatsu-kun sayfasından karakterlere tıkladığım zaman sadece bu yeni seri gözüküyordu. Sadece Osomatsu karakterinde gösterdikleriniz çıkıyor. Sanırım altı karakteri bir kişi seslendirmiş o zaman. :D

2. bölüm eh işte ama 1. ve 3. bölüm güzeldi. Gintama kadar aşırı güldürmedi ama kahkaha attıran güldüren kısımları var. 2. bölüm gibi bölümler çıkarsa bırakırım, çıkmazsa devam. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2. bölümde muhabbet genel olarak kendi içlerinde dönmüştü ama hoşuma gittiydi benim. Birde türkçe izlemek >japonca>ingilizce diyeyim çok hoşuma gitti benim

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

4. bölüm en düşük puanlı bölüm olabilir

Mülakat olayında İçimatsu'nun kendisi ile Çoromatsu'nun aldığı tepki çok güzeldi. Totoko'dan daha değişik beklentilerim vardı hiç umduğumu bulamadım ama Karamatsu'nun girişi efsaneydi

Aslında kötü sayılmazdı ama sanki bir şeyler gibiydi.

original.jpg

Osomatsu-san-106366.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Ecthelion-san'ın adeta harikalar yarattığı seridir :D Çok hoş ama topluca izlenmez diye düşünüyorum bayabilir. Kaç bölüm olacağı belli mi?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

12 olacak

Ama birinci bölümde bahsettikleri olay gerçek oldu bu arada . Eski çizimlere dönünce fanlar hep kaçtı . Bölüm sonunda osomatsu nun yakınması da güzeldi "hadi güldür beni"

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Derden aslında 24 bölüm olacağını az önce "Haftaya son bölümü olacak acaba kaç puan aldı MAL'da " diye düşünüp siteye gidince öğrendim ve sevinçliyim bi 3 ay daha gideri var çok şükür. Tabi Studio Pierrot ürünü olduğunu da farkettim öncesinde sadece yönetmene odaklandığım için dikkat etmediydim şimdi bi garip oldum (nedense aklımda sadece kötü kalmış stüdyo )

Neyse en son yılbaşı sapları bölümünü izledik. İçimatsu'nun parktaki çiftleri taciz etmesi bayağı güzel (burda taciz edecek çift bile bulamıyorum nasıl izole ettiysem kendimi dünyadan). Yine bir neyse seri iyi güzelde baydım bu Dayon&Dekapan ikilisinde hoy hoy hoy gelip yon yon yon gidiyorlar harbi baydım. Şu Totoko ilk çıktığı zamanlar ümitliydim kendisinden ama Terakado Tsu aşuftesinin girdiği yola girince kendisinden bir soğudum pir soğudum bölüm sonundaki karşılıklı yalvarma sahnesinde biraz ılıdım kendisine amma ve lakin önümüzde kocaaaa bir 13 bölüm daha varmış be gene soğutabilir kendisinden.

Ve Ecthelion ellerin dert görmesin diyeyim burdan

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Yahu bölüm kimin üstüne olursa olsun bu karamatsuyu eziyorlar . Üzülüyorum çocuğa artık o kadar saf ve iyilik sever ki

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

19. Bölümün ikinci yarısı benim niye bu kadar hoşuma gitti yahu . İzlemesi dinlemesi aşırı zevkliydi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Şu geri sayım yaptığımız günlerde. finale yaklaştığı izlenimi veren tek serinin bu olması nasıl bir ironidir yahu :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu geri sayım yaptığımız günlerde. finale yaklaştığı izlenimi veren tek serinin bu olması nasıl bir ironidir yahu :D

Ben hiç öyle bir hava alamıyorum kendilerinden. Sündürülebilme kapasitesi yüksek:011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?