Jump to content
  • Kayıt Ol

Prince Of Stride: Alternative

painscream

Önerilen İletiler

77842l.jpg

Prince of Stride, MAD HOUSE yapımı serbest koşu diye nitelendirebileceğimiz (umarım doğru söylüyorumdur) bir spor dalını ele alıyor. Bildiğim kadarıyla engelleri aşıp, gerekirse duvarlardan atlayıp bitiş çizgisine ulaşmak gerekiyor. Serimiz stride klubüne katılmak isteyen 2 kişinin klubü aramasıyla başlıyor. Fakat klup kişi eksiklikliğinden dolayı faaliyet gösterememekte. Yeni kişilerin katılmasıyla klubümüz aktif hale geliyor.

Seriden pek beklentim yoktu, nasıl bir şeyle karşılaşacağımı da bilmiyordum. Ama izlerken gayet hoşuma gitti ve heyecanlandım. OST konusunda da iyi olacak gibi. Komedi, spor serisi olarak isteneni verecek bence. Spor serilerine değişik bir bakış açısı getireceği kesin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• cakiphan

3

• Tolip

2

• bLueeekun

1

• painscream

1

Spor ve komedi... Direk listeye ekledim. Umarım çevirisi yapılır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ogimage.img.jpg

:D

ilk 5 dk her 20-30 saniyeye en aşağı birer klişeyi itina ile yerleştirdi . Ardından 1'er dk arayla geldi klişeler ve açıldı gibi anime haftaya tam belli olur ne olduğu artık

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

3. bölüme bakmaya başladım 45 sn önce ikinci bölüme bakmadım daha da .... açılış başlamadan önce ne dedi bunlar ? ne anlattılar yani ? bana mı yavşadılar ? ne oldu yani korktum bu seriden

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Fos mu çıktı bilmiyorum da 2. bölümün altyazısı henüz çıkmadı onu biliyorum. Çıkmayacak gibi de :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence de fos çıktı. Ben bıraktım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Oldukça iyi bir seri, klasik spor animesi. Ehh biraz da Free'msi :q015: Karakterler çok enerjik ya hoşuma gitti. Bayrak yarışına benzeyen ama her türlü engeli aşmanın serbest olduğu daha eğlenceli bir spor dalı ele alınmış, ilgimi çekti. Kesinlikle şans verilmeli.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?