Jump to content
  • Kayıt Ol

Bubuki Buranki Tartışma

Fingolfin

Önerilen İletiler

77551l.jpg

GoDz5N.pngorV70o.png

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Fena değil. İzlettiyor kendini. Ama kızkardeş ile babaya ne oldu yahu. Düşmanların lideri kızkardeş değil gibi, hem on altı yaşında görünüyormuş hem de 24 yaşındaymış.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 7
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• cakiphan

5

• Ryuga

1

• calieran

1

• Fingolfin

1

Sezonun garip karmaşık serilerinden biri. Hiç bir şey anlatılmadan direk işleniyor konu bakalım nasıl toparlayacaklar. Ha bir de robotları bir yerde gördüğümü hatırlıyorum ama nerede çıkaramıyorum. Tanıdık geliyor ama nerede...:okugf:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

24 Yıldır 16 Yaşında . 24+16=40 :D çocuğun anasıyla yaşıttır büyük ihtimal

O değilde bu

http://www.youtube.com/watch?v=PATEEbTAk6I

Klip ve şarkıdan sonra ben Reoko dan yana olurum seiyuularına bakmadım ama bir satsuki Havası var kızda, birde saçları yer çekimine meydan okuma daha güzel olacak

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O küçük Moe nin berserke geçmesi güzeldi . Meğer Kızın içinde kasap gizliymiş meğer içten içe kulak burun boğazcı olacakmış ama yaşı tutmadığı için olamamış

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Her şey çok klişe. Ama görsellik güzel. 12 bölüm olduğu için izleyeceğim, sırf nereye ve nasıl bağlayacaklar diye. (Bir de o kadının ağzını burnunu dağıtmalarını izlemek istiyorum ama öyle bir şey olur mu bilmem. Öyle saplantılı gözü dönmüş karakterlere acayip sinir olurum.)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

sessiz manyak da berserke geçti. onunki berserk değilde biraz asas tarzıydı gerçi ama . bu elit 4lü niye bunlara saldırdı anlamadım. Gelip patır patır döküldüler ama keyifleri yerinde. Bir şey anlamadım (anladım ama anlamadım)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

son zamanlarda gördüğüm en kötü çeviriyle birlikte geldi reoko-chan ama geldi yani sayko sayko parçaladı kafasız burankiyi. bizimkiler tam power ranger moduna girmiş dalacakken saniyesinde pertleri çıkmayaydı iyiydi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

Gelmiş geçmiş en haşin kabe-don ile bitti ilk sezonu :D

Shiplemek gibi adetlerim yoktur ama şu çocukla Reoko'yu yakıştırıyorum yahu :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?