Jump to content
  • Kayıt Ol

Orange Animesi Geliyor!

Squaw

Önerilen İletiler

Sevilen manga ''Orange'', anime serisi ile bizleri selamlayacak. Henüz mangasını tamamlamadım elbette ama hikayesiyle çoğumuzun gönlünü fethettiği kesin. Sitemizde özz'ün tanıtımı sayesinde keşfettiğim bir mangaydı ve animesi gelsin diye dua edip duruyordum. Sanırım dualarım kabul olmuş.

:)

Bize böyle Shoujo yapımlarla gelin işte!

özz'ün yapmış olduğu şu güzel tanıtım linkini de buraya bırakalım;

Kaynak:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 16
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Squaw

4

• loykad

3

• özz

2

• baryshx

2

En Çok Yazanlar

Bu geçmiş gelecekte moda olmaya başladı, baktılar animeleri tutuluyor bizede ekmek çıkar mı hesabı. Steins;gate, Erased ve şimdi de bu...yinede Noein serisinin havası başkaydı benim için.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çok sevindiğim bir haber, 2016 animeler açısından baya güzel geçecek anlaşılan. :)

Şu, okullu harem, ecchi, fanservice shounen'ler ya da saçma shoujo'larla dolup taşan piyasada adam gibi shoujo izleyebileceğiz sonunda. :962129:

Şimdi tek korkum adam akıllı yansıtabilecekler mi mangayı animeye. İlk kez bir mangayı animesinden önce okuduğum için karakterlerin anime versiyonunda yapacakları seçim beni hayal kırıklığına uğratacakmış gibi hissediyorum. Seiyular kadar seçilen müzikler de önem arz edecek. Bir korku var içimde. :aglama3:

Bazı izleyicileri baştan uyarmakta yarar var. Konusunda geçmişi değiştirmeye çalışmak geçiyor diye kimse bu hikayeyi bilimkurgu sanmasın. Has dram barındırıyor, dostluk ve sevgi anlatılıyor. Zamanda yolculuk muhabbeti sadece ilk ve son bölümlerde adı geçen bir mevzu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Havaların ısınmaya başladığı şu zamanlar tam da shoujo-josei izleme zamanlarım. Yaz mevsimine kalsa da böyle bir seriye ihtiyacım vardı ya, eriye eriye izleriz >w< Bütün kızlar toplanır izleriz artık forumca :011:

Nadir bulunan turuncu saçlı erkek karakter haremime bir yenisini daha ekleyeceğim sanırım :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O kadar fazla beklentiye girmeniz beni de bekletiye soktu. :D En yakın zaman da mangaya başlamak gerek. Ön bilgi olsun en azından. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cahillik mutluluktur. Mangasını okuyup da animesini izlediğim hiçbirşeyden memnun kalmadım neredeyse. Tavsiye etmem animesi çıkacak bir şeyin mangasını okumayı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu tarz serilerde mangasını/romanını okumak pek hoş olmuyor ya. Çünkü işin romantizmi en beklenmedik anlarda gerçekleşen olaylardan kaynaklanıyor. Çat diye öpse falan ovov :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aslında ben de genelde mangaları animesi yoksa ya da anime yapımı yarım kalmışsa okumayı tercih ediyorum. Orange animesinin geleceği de içime doğsaymış hiç okumaya yeltenmezdim. Manga demişken son birkaç chapter kalmıştı. Noktalayalım bari. :D

Bu arada, özz'ün dediği gibi bilimkurgu etiketine aldanmayın, serinin birkaç öğesi dışında hiçbir yanının bu etiketle alakası yok. :)

@UnderminE

Bütün kızlar toplanır izleriz, gerekirse pijama partisi yapar izleriz. ;)

@baryshx

Bu geçmiş-gelecek yolculuğu zaten animelerde vardı, son yıllarda olan bir şey değil yani. Daha önceki yıllara ait olup da bu özelliğe sahip birçok seri ve birkaç film bulabilirsin. InuYasha, Fuushigi Yuugi veya The Girl Who Leapt Through Time gibi. :)

Ah bir de Furuba'nın tam teşekküllü bir anime serisini görebilseydik. :(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Havaların ısınmaya başladığı şu zamanlar tam da shoujo-josei izleme zamanlarım. Yaz mevsimine kalsa da böyle bir seriye ihtiyacım vardı ya, eriye eriye izleriz >w< Bütün kızlar toplanır izleriz artık forumca :011:

Nadir bulunan turuncu saçlı erkek karakter haremime bir yenisini daha ekleyeceğim sanırım :P

Hehe nasıl da güzel tasvir etmişsiniz :mutlulh: Şimdi,yapmamız gereken tek şey oturup beklemek ve heyecanla keyfini çıkarmak kalıyor.

Bu arada hepinize selam :qhey::'>

Çok güzel bir 2016 yazı olucakk rte34

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2016-2017 beni taşıracak derecede doyuran yıllar olacak, senelerdir beklediğim her şey bir bir gelecek. Bu da üstüne tatlı oldu <3

Selamlar Handa, yeni gelmişsin sanırım hoşgeldin ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cahillik mutluluktur. Mangasını okuyup da animesini izlediğim hiçbirşeyden memnun kalmadım neredeyse. Tavsiye etmem animesi çıkacak bir şeyin mangasını okumayı.

Aslında doğru bir şeyin üstüne parmak bastın. Mangasını okursam bu seferde "Bu sahne olmamış, mahvetmişler güzelim anı." falan deyip dururum ki daha önceden okuduklarım arasında bu durum çok var. Ancak çok iyi iş çıkarırlarsa negatif olan bu durum birden pozitife dönebilir. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ah bir de Furuba'nın tam teşekküllü bir anime serisini görebilseydik. :(

Aynen, daha 2 gün önce animesini bir daha izledim ve son 2 bölümde nasıl batırdıklarını fark ettim, Akito için seçilen sesi saymıyorum bile. >.< Mangasına sadık bir şekilde baştan tekrar çekseler keşke diye içimden geçirdim hep. Şu 2016-17 arasına bir yere sıkıştırıverseler keşke bunu da. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu geçmiş gelecekte moda olmaya başladı, baktılar animeleri tutuluyor bizede ekmek çıkar mı hesabı. Steins;gate, Erased ve şimdi de bu...yinede Noein serisinin havası başkaydı benim için.

Hepsi 12 Maymun'un suçu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@özz

Telepati kurarak birleşip Orange olayını gerçekleştirmişiz. Şimdi sıra Furuba'da. :P

@aysöken

Back to the Future etkisi de mümkün. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Mangası güzeldi, tabii her zamanki gibi bir hevesle başlayıp sonunu getirmedim. Araya başka seriler girdi :P Heyecanla bekliyorum :023: Haber için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hepsi 12 Maymun'un suçu.

Sana katılamicim.

@aysöken

Back to the Future etkisi de mümkün. :D

Aynen, benimde aklıma hep Geleceğe Dönüş filmi gelir.

InuYasha, Fuushigi Yuugi veya The Girl Who Leapt Through Time animeleri bu konuda zurnanın son deliği olurlar. Çoğu seriye az çok girmiştir bu zamanda yolculuk konusuna, benim dediklerim konsept olarak aynı ve tutulan seriler olarak ön plana çıkmış olmaları. Yoksa Ushio to Tora'da bile var bu olay...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?