Jump to content
  • Kayıt Ol

Occultic; Nine

Akuma_Blade

Önerilen İletiler

cd6xunluuaac24x.jpg

Chaos; Head, Steins; Gate ve Robotics; Notes ile ileriki günlerde bunlara ekleneceği bilinen Chaos; Child'den oluşan Chiyomaru Shikura'nın senaryosunu yazdığı Anime uyarlamalı LN'lere bu yıl içinde Occultic; Nine da eklenecek.

Paranormal bir bilimkurgu hikayesi olarak özetlenebilecek yapımın konusu ökkült olaylar hakkında bir blog yazan bir liseli olan Yuta Gamon ve onun tetiklediği olaylar osnucu karşı karşıya kalacağı sıradışı özelliklere sahip 9 kişi etrafında gelişiyor. Bu olaylar yaşadığı dünyanın sınırlarını bile yıkacak olaylara sebebiyet verecektir.

www.youtube.com/watch?v=N24nTHI7tPo

Karakterlerle ilgili bir tv spot'u henüz yeni yayınlandı, fakat Anime teaser'i için biraz beklememiz gerekebilir. Öte yandan ANime'nin seslendirme kadrosu önceden duyurulan VN kadrosu ile aynı olacak.

Başroldeki Yuta Gamon'u Yuuki Kaji, Ryoka Narusawa'yi ise Ayane Sakura seslendiriyor. Diğer rollerde Kaito Ishikawa, Hitomi Yoshida, Shizuka Itou, Miyuki Sawashiro, Kisho Taniyama, Mamiko Noto ve Tetsuya Kakihara yeralıyor.

Kaynak: ANN

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 2
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• ademania

1

• loykad

1

• Akuma_Blade

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En son isminde Occult geçen bir seri izlediğimde, sürekli uzun çorap ve beyaz elbise giyen güzel bir hatunla, havadan çırılçıplak ve gölgesinden dalgasının anlaşılacağı şekilde inen bir genç vardı, ne saçma seriydi o ya.

Bana göre karakter olursa izleyebilirim, aksi takdirde pek ümitlenmedim şimdilik.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Milking bir şeye benziyor, Robotics; Notes'u hiç sevmemiştim. Chaos; Child ne kadar umut vericiyse bu da o kadar kötü duruyor ya bilemedim.

En son isminde Occult geçen bir seri izlediğimde, sürekli uzun çorap ve beyaz elbise giyen güzel bir hatunla, havadan çırılçıplak ve gölgesinden dalgasının anlaşılacağı şekilde inen bir genç vardı, ne saçma seriydi o ya.

Hocam animelerin %40'ında da genelde gökten her bi tarafı belli olan kız inip erkeğin suratına falan düşüyor, biz ne yapalım şimdi :011:

Kaşıkla dünyayı kurtarıyordu adam daha ne yapsın :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?