Jump to content
  • Kayıt Ol

Brotherhood: Final Fantasy XV

loykad

Önerilen İletiler

21638e6b3f.jpg

Anime hakkında hiç fikrim yok sırf suke chatte yazmış diye açtım :011: Şaka bir yana FFXV oyununun öncesini anlattığı yazıyor MyAnimeList'te buyrun tartışın.

Edit: İçeriği bile yanlış yazmışım özensizlikte zirve :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• suke

2

• loykad

1

• CloudT

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Yaaaaaaa ben açıcaktımmmmmmm ühühh :(

Sabahı bekleseydin ya, gecenin bi yarısı te allaam.

İlk bölümde en dikkat çekici olay hamburger sahnesiydi valla. Traditional yumurtalı Amerikan hamburgerleri çok leziz görünüyor. WTF Square Enix? diyorum sadece. :dft005:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yok artık... Ne ara? Dur hemen izleyeyim; farkında bile değilim, artık kafa nereye kaçtıysa.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 ay sonra...

2. ve 3. bölüm.

Prompto beni epey şaşırttı, tombik karakterden idol şarkıcı tipine dönüşmesi gerçek bir azim sayesinde oldu. Prensesin mektubuyla öyle gaza geliyorsa, Prenses başka şeyler önerse adam zaman makinesini icat ederdi sanırım o amaç uğruna. :D

Gladiolus abimizin de ekibin geri kalanından yaşça büyük olduğunu biliyorduk ama hem Noctis'in koruması hem de kılıç kullanmayı öğreten kişi olmasıyla öne çıktı. Iris karakteri de ufak rol oynadı gibi dursa da oyunda da göreceğimiz karakterlerden biri olduğu için hoşuma gitti onun yer aldığı kısımlar.

Sırada Ignis var, bakalım onun geçmişini nasıl dolduracaklar. Son bölümde de tahminimce oyunun başlayacağı anlardan hemen öncesindeki bir olayı anlatıp oyuna bağlarlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?