Jump to content
  • Kayıt Ol

TurkAnime ve Diğer Anime İzleme Sitelerinin Reklamlarını Uyarısız Engelleme (Varan 2 - Daha Kolay)

vista1

Önerilen İletiler

Arkadaşlar çoğu kişi Google Chrome kullanıyor biliyorum ben Opera kullananlardanım.. Opera'nın son beta versiyonunda kendi içerisinde reklam engelleme özelliği geldi.. Herhangi bi eklenti kurmasanızda otomatik olarak reklamları engelliyor artık opera.. Fakat bunun için özelliği açmanız gerekecek.. Öncelikle Opera ile Google Chrome aynı altyapıyı kullanıyor arkadaşlar yani Google Chrome'daki eklentileri dahi isterseniz Opera'ya yükleyebilirsiniz.. Araların da emin olun ki bir fark yok.. Hatta Opera bazı özellikleri ile ön plana çıkmaya başladı..

Özellik nasıl açılır resimli anlatım;

v5GOlA.png

1vb83B.png

İşlem bu kadar basit.. Adblock eklentinizi herhangi bi sitede kapatsanız da bu özellik sayesinde belli başlı reklamlar engellenmeye devam ettiği gibi "AdBlock kullanma Looo" diye çığıran sitelerin uyarılarını geçebiliceksiniz.. Kolay gelsin.. Yeni ve daha kolay yöntemlerle dönmeye devam edeceğim ;)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...
  • İleti 1
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• vista1

2

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Bu yöntem tespit ediliyor artık.. Kesin çözüm için diğer anlattığım yöntemi kullanınız..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?