Jump to content
  • Kayıt Ol

Re:Zero kara Hajimeru Isekai Seikatsu

bLueeekun

Önerilen İletiler

Biz burda yok novel şöyleymiş, yok işte bilmem ne olacakmışta kaç sezonda bitecekmiş gibi tartışmalar içerisinde teoriler kasıyoruz. Halbuki şu 2 yoruma bakıp bir anlığına düşünün. Adamlar ne derdinde biz ne derdindeyiz :birsey gelmez:gj

P.S: O maviyle çizdiğim yorumda sonda yazılan "keşke"'nin hüznünü yaşıyoruz şuan ailece.

[bimgx=500]http://i.hizliresim.com/88lJP7.jpg[/bimgx]

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Anime izlemeye yeni başlamış ergen tribidir bence o. Şahsen "Memeler fırlasın." ve "Yaşasın memeler!" diye anime izleyen bir tanıdığım vardı. 1 sene kadar dayandı sonra bu ne ya hep meme hep meme hem de kocaman kafam kadar deyip bıraktı :D O mavi karedeki arkadaşında sonu böyle olacak :D Görmemiş gibi yapalım gitsin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Amma kasıyorsunuz ya izleyin gitsin işte :D İnce detayına kadar inmenin alemi yok.

Bu forumun kalitesi bundan kaynaklanıyor. Ne yazık ki izleyip geçemiyor bizim forumdaki arkadaşlar. Animeleri hem iyi hem kötü yanlarıyla eleştiriyorlar. Son bir yıldır çok kaliteli seri çıkmadığından sezonluk seriler kısmı durgun eski tartışmaları bilseydin... :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben geçen yazdan beri buradayım ve bu konudaki tartışma benim gördüğüm en uzun tartışma :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

En son uzun uzun tartıştığımız seri Under'ın attığı seriydi. Uzun zaman sonra da buna geçtik. İyisiyle kötüsüyle herkes karalıyor birşeyler. :@:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

21.

Dedim size 1 bölüm de 4 asırlık canavarı harcadılar :D Tek başına o kadar katliam yapan balina 3 olunca bi halt yiyemedi-yediyse de pek başarılı olduğu söylenemez-

Ayrıca o kadar kestiler biçtiler hiçbir şey olmadı üstüne bi ağaç devirdiler öldü. Bu ne yaman çelişkidir :D Ciddi ciddi değerlendirmeyeyim diyorum ama bu kadar da saçmalanmaz ki.

Wilhelm dayının olayını Yunus Peygamber'in olayına bağlandı adam balinanın içinden çıktı :D

Kalan 4 bölüm de Emilia'yı kurtarıp bitirecekler sanırım. Yalnız o mor saçlı eleman yine geldi. Bi pislik çıkmaz umarım. Subaru bayağı bir güç topladı bu sefer başarılı olur diye umut ediyorum. Finale yaklaştık sonuçta.

Şu Mabeastleri(Melun yaratıklar) yaratan cadı değil mi? Neden cadının kokusunu alınca saldırıyorlar? Cadı Subaru'nun kulağına ne fısıldıyor? Ayrıca Subaru o lafı her dediğinde koku gittikçe artıyor sanırım. Yanlış görmediysem bu bölümde söylediğinde etrafında siyah bir aura oluştu. Kalan bölümler de bol bol -Beynim ürperiyor lafı duyacağız sanırım :D

Güzel bölümdü :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Star yine güzel bölüm deyince ona takılayım diye düşünmüştüm ama bölümü izleyince vazgeçtim. Cidden bu bölümü ben de beğendim. :D

Koskoca balinayı sinek gibi ezdiler. Sonra Willheim tek atmaya başladı. Gücü köşede sıkışmışlara yetiyor. :P Subaru bu bölüm benden A aldı. Yaptığı saçma bir şey yoktu. Arada Rem ile muhabbeti sıktı. O muhabbetleri görünce "Bu Rem'e dönmesin?" dedim. :D Canavarımsıların adını unuttum ama bilgi kaynakları gerçektende müthişmiş. Ancak Subaru cadı tarikatını kimseye söylemedi diye hatırlıyorum. Acaba o kısımda bir hata mı oldu? Ayrıca Subaru'nun karizmasını çizen eleman gelince nedense güzel bir gülümseme yapıp of ki ne of dedim. :011: Subaru'nun yanındakiler güçlü. Bu sefer zamanında giderlerse Puck'a gerek kalmayabilir, bi zahmette kalmasın.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ne yapacan Burak yazar dalga geçmiş, yönetmende birde ben geçeyim diyor. :gul gul:

Güzel bölümdü fena sayılmazdı hani. Kalan bölümlerde şu hızda giderse mutlu oluruz. Ama pek umutlu değilim. Bu sezon yeter size bu aksiyon deyip, "B-B-Ben aslında senin böyle..." moduna girmesinler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Vallahi çok kasıyosunuz billahi çok kasıyosunuz. Yorumlarınız o kadar iğneleyici ki Subaru okusa müslüman olur Allah'tan yardım isterdi cadıyı yenmek için. C. Arkın tarzı iman power izlerdiniz sonra wtf derdiniz. Abi, adam sıradan bir insan. Ne bekliyosunuz? :D Bence güzel oturuyor bulunduğu yerde. Kumagawa veya Kuuhaku gibi (Weakest, thus Strongest) mantığıyla gidiyor işte adamlar. Gücü yok, akıl kullanıyor. Bakalım ilerilerde ne olucak.. Eğer çok derin tartışma istiyosanız 07th'a geri dönün derim. :D

Bu arada, Rem'in fanlarıda haterlarıda çıkmış ortaya.. *soru işareti face*

Kız demon. Maid. Demir topuzla savaşıyor. Oppailer güzel. Maid olması yetiyor gerçi benim için. Sevmediğim bir anime maid'i yok. O yüzden fan demesekte Ram'ı da ve Rem'i de eşit derecede seviyorum. MAIDS ARE JUSTICE!

Hepsi bir yana, ben cadıyı çok merak ediyorum. Hatun biraz taş.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gücü yok, akıl kullanıyor.

>21. Bölüme gelen anime ve şu söz

Güldürdün. :D

Edit: Böyle bırakmıyım mesajı bari.

Olay Subaru'nun güçsüzlüğü falan değil ki, başlığı tamamen oku bence. Mevzu tamamen kötü yazarlık, gereksizce inanılmaz sündürülen olaylar. Toplasan 12 bölüme sığacak malzemeyi 21. bölüme geldiğimiz halde hala bitiremedik galiba (12-21 wowo). İnsan o kadar zaman tekrarlanınca sonucunda karakter gelişimi beklerken sanıyorum ki 10 bölüm falan iğne ucu kadar yol alamadı hiçbir karakter. Rem'in sadece waifu konumu üzerine eklemeler yapılıp duruldu. Bu kadar iyi başlayıp aynı zamanda bu kadar da kötü inişe geçen bi yapımı yerden yere vurmak hakkımız olmalı bence? Artık zaten ona bile üşenir oldu başlıktaki arkadaşlar, şimdi sadece dalgaya almaya başlamışlar :011:

Shinji > Subaru :@:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

:011: Yahu, çocuk salak. Power-up yada karakter gelişimi beklemeyin. Senin ilkokul 3. sınıftayken sınıfta kalan arkadaşın şuan ne yapıyor? Gelişim var mı? (loljk)

Shave his belly with a rusty razor. :qegenmis:

Tamam inişe geçti ona itirazım yok da, çok gömdünüz, ona da gerek yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bence de çok gömmeyin, yazık. Ben bile üzüldüm.

Neyse bana Crusch-sama yeter. <3

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Neyse bana Crusch-sama yeter. <3

Ya sen niye hep benim hatunlara göz dikiyorsun vallahi dövücem ha :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya sen niye hep benim hatunlara göz dikiyorsun vallahi dövücem ha :011:

Te?! Ne demek senin hatun, sanki tapusu var. Hem bu işlerde sıralama önemli değil "ai" önemli. Hem o da beni seviyor. =P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Pardon da neden karakter gelişimi beklemeyelim? :D

Adam büyü öğreniyordu yarım bıraktı, gaza gelip kılıç öğreniyordu yarım bıraktı. Saçma sapan olayların uzamasını izleyeceğimize bu gelişimlerinin tamamlamasını izlesek fena olmaz mıydı? Bakma sen gene gömülüyo falan ama eskisi gibi olsaydık konuya mesaj gelmezdi. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gundam'ın bi yorumu vardı böyle dengesiz seri görmedim elle tutulur hiçbir şey olmuyor sadece acı çeken karakter var falan diyordu. Tam olarak özeti o şu an.

Bu kadar oynak ve dengesiz bir seri olamaz ya. İki bölümdür bir şeyler oluyor gibi gözüküyor ama elde bir şey yok. Sırf Subaru'ya eziyet. Şu bölümde baya bir kan servisiydi. Beetlejoker'de manyak karakter sevenlere hediyeydi herhalde.

He buldum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Beetlejoker kim :D son bölüme kadar yine aynı mantıkla gidecek sanırım :D Artık daha hızlı ilerleterek izlersiniz :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ters köşe oldum ben, bu kadarını beklemiyordum. All You Need Is Kill / Edge of Tomorrow'u örnek almalı aslında yazar.

O değil de hayaldi, gerçek oldu, sonunda çabalarımız sonuç verdi ve nurtopu gibi Re:Zero VNimiz oldu: http://5pb.jp/games/re-zero/ Forumdaki gizli Rem'ciler artık gözlerden uzak Subaru'yu Rem'in route'una sokup maviş maviş saçlı çocuklar yapabilirsiniz. Gün sizin gününüz. Rejoice! :D Death or Kiss adıyla geliyor VN, bence Ölem mi? Öpem mi? ismiyle Türkçeleştirelim bunu. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Her şey bizim istediğimiz gibi olmuyor işte. Biz ne kadar ciddileşip derin derin analiz yaparsak yapalım bu Caponların kafa yapısını anlayamayız :D Anime başka dünyada geçen animeler sıralamasında 1. seçilmiş daha ne olsun :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya o anketi biraz araştırdım da tam bilgi bulamadım. Animenewsnetwork'ta da bulamadım o haberi. Yani benim araştırmamın sebebi de aynı anketi en kötüler listesinde olması. En kötüler listesindeki serileri görünce çok şaşırdım kaynağını arama gereği duydum. Dragon Ball birinci sıradaydı. Şaşırdım haliyle. Detaylı bilgisi olan varsa paylaşabilir.

Ek Düzeltme : Kaynağı arkadaşlarımdan buldum Tıkla

Hea bir hatırlatma daha haberdeki 2. paragaf her şeyi ortaya koyuyor. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Re: Zero 22. Bölüm Fragman:

Sanırım Subaru'nun ölme kısmı biraz zorlaşacak Wilhelm dayı varken :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir şey soracağım Emilia ile ilgili.

MAL de neden isim olarak Emilia "Satella, Lia" yazıyor

Bu aşırı spoilerdır MAL de de spoiler içindeydi açtıktan sonra pişman olmayın :D

Yaşı 18(Fiziksel) Ruhsal(14) Aslında 107 diyor. Ne demek bu cadı Emilia mı demek?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?