Jump to content
  • Kayıt Ol

Taboo Tattoo -Tartışma-

Fingolfin

Önerilen İletiler

80197.jpg

Mangasını okumuştum ve okuyorum, animeyi izlemedim daha ama tartışma başlasın hele.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

2

• CloudT

1

• cakiphan

1

• Fingolfin

1

İdare eder bir seri. Pek fazla bir artısı yok, klişelerle bezenmiş orta halli çerezlik serilerden.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
gundamaster

İlk iki bölümünü de beğendim. Biraz Kenichi, biraz Kurokami karması diyebilirim. Dövüş animasyonlarına baya önem vermiş JC.Staff. Oldukça kaliteli olmuş.

2. bölümle birlikte ana düşman tayfasını da görmüş olduk. Komedisi de güzel, ecchi kısımlarını abartmazsalar hoş bir seri olacak.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...

5. bölümde ne oldu seriye yahu . böyle geçiş görmedim ben sahneler arasında bi an öfkeden kudururken bi an kahkaha atıyordu karakterler bir garip. ama il'i öyle tatliş görmek güzeldi Taiga'ya benziyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

4. bölümle beraber inanılmaz bir animasyon düşüşü vardı. Binalar arası o atlama sahnesi çok kötüydü mesela. 5. bölümdeki laubalilikte acaip sırıttı. Düşmanlar mı 40 yıllık dostlar mı belli değil.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 hafta sonra...

Ne çok laçka ne de çok ciddi bir yapısı ile arada kalmış.Çok alakasız ecchi sekansları var.Animenin konusu tenis değil fakat Ping Pong the Animationu izleyince insan ister istemez hayal kırıklığına uğruyor

Karakterler konusunda çok bir şey diyemem.Klasik bir adet sinir bozucu çocukluk arkadaşı,bir adet yeterince güç delisi iyi işlenememiş adalet saplantılı anakarakter ve bir adet havalı görünüşünün ardında obsesif bir kişiliğe sahip olan amatör ruhlu senpai

Belli bir amaçtan ziyade takılıyor sanki.Tıpkı harem serileri gibi.Ana karakter manipülasyona çok açık

Çabuk harcanan derinliği olmayan villianlar

Buna karşın endingi iyi ve kendini bir şekilde izletiyor

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

kısa açıklamayla 24.bölümlük bir anime atlaya atlaya 12 bölümde izlemiş hissi bırakıyor insanda, sanki iyi bi anime miydi kötü bir anime miydi insanı bir boşlukta bırakıyor.

--

1. Karakter tasarımlar iyidi.

2. Seslendirmeler başarılıydı.

3. Animasyon kalitesi başarılıydı, son bölümü saymazsak karanlıktan fazla bir şey görünmüyordu

4. Açılış, Kapanış müzikleri güzeldi.

5. Olay örgüsü klişe başlayıp rezalet bitti, olaylar cok hızlı gelişti, bazı bölümler arası bağlantı bile yoktu, 5.bölüme geldiğimde acaba farkında olmadan ilerimi atladım diye geri sarıp bakmama sebep oldu.

6. Ana karakter gereğinden fazla, hatta aşırı hızlı gelişti. (Örnek: tenjou tenge)

7. Seri ciddi giderken birden araya kısa bi komedi yada ecchi sahne alarak anime nin tüm havasını yok ediyor, karakteri öldürüyor gözümde.

8. Ara kısa bir yerde otakulara pis laf sokuyolar, yönetmen otkulardan hoşlanmıyor mu ney, olaylara hiç alakası yok, sırf otakulara laf sokmak için eklenmiş açıkça.

10 üzerinde 5.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?