Jump to content
  • Kayıt Ol

Ansatsu Kyoushitsu (TV) 2nd Season

Burak

Önerilen İletiler

77966.jpg

Kendi Düşüncem: Bana göre ilkbahar-yaz sezonunun en kaliteli animelerinden birisi oldu ve sanırım bizde konusu açılmamış. Kesinlikle seriyi baştan itibaren izlemenizi tavsiye ederim. Bu tarz seriler çok azdır. Mangaka 28 kişilik sınıftaki tüm karakterlere tek tek değiniyor ve hepsini tanımanızı sağlıyor. Çok güzel vakit geçireceğinize ve tatmin olacağınıza emin olabilirsiniz.

Bölüm Sayısı: 25

Tür: Aksiyon, Komedi, Okul, Shounen

Konu

Bu sezonda öğrenciler ikinci sömestr için okula geri dönerler. Yaz tatilindeki patlatma olaylarından sonra Sınıf 3-E, öğretmenleri Koro-sensei'ye suikast düzenlemek için bıçaklarını bilemeye devam etmektedir.Fakat onların öğretmenlerinden daha çok endişelenmeleri gerekenler vardır. Ahtapotun kafasına konan ödülün ortaya çıkmasıyla eski ve yeni düşman süikastçiler ortaya çıkacaktır.

Bunlara ek olarak rakipleri A sınıfı ve Kunugigaoka Ortaokulunun korkunç müdürü, 3-E sınıfının akademik başarılarına engel olmaya çalışacaktır. Tüm bu engellere rağmen, grup birlikte çalışmaya devam edecektir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Burak

3

• Fingolfin

2

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

İzleyeli oluyor baya.(Yani son bölüm çıktığı gün bitirmiştim) Güzeldi. Finali beni oldukça memnun etti.

Neyseki Korosensei'yi öldürdükten sonra, tekrar ortaya çıkarmadılar. Bunu yapsalardı içine etmiş olurlardı.

Romantik açıdan finalde öğrenciler arasında arasında bir şey görseydik daha memnun olurdum. Neyse ki Biç-sensey muradına erdi.

Bu arada bu animenin OP ve ED leri genelde güzel oluyor ki yine öyleydi.

Sonda en ana karakterin öğretmenlik olayı da ilgi çekici bir hikaye olabilirdi, en azından ben görmek isterdim.

Puanım 8.5 / 10

d6006aa1d00553cb35e4a3a4f6810575.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İzleyeli oluyor baya.(Yani son bölüm çıktığı gün bitirmiştim) Güzeldi. Finali beni oldukça memnun etti.

Neyseki Korosensei'yi öldürdükten sonra' date=' tekrar ortaya çıkarmadılar. Bunu yapsalardı içine etmiş olurlardı.

Romantik açıdan finalde öğrenciler arasında arasında bir şey görseydik daha memnun olurdum. Neyse ki Biç-sensey muradına erdi.

Bu arada bu animenin OP ve ED leri genelde güzel oluyor ki yine öyleydi.

Sonda [b']en[/b] ana karakterin öğretmenlik olayı da ilgi çekici bir hikaye olabilirdi, en azından ben görmek isterdim.

Puanım 8.5 / 10

d6006aa1d00553cb35e4a3a4f6810575.jpg

Aslında mangasında birkaç detay daha var onlar atlanmış. Tam kesin olmasa da ben gene yazayım :)

Bu sahnede Kayano ve Nagisa'nın elleri olduğunu söyleniyor. Yani Kayano ve Nagisa long distance ilişkideler şuan.

g016.jpg

Bir diğeride

Bu sahnede de Kayano'nun hamile olduğundan neredeyse eminler. Bebeğinde Nagisa'dan olduğunu düşünüyorlar.

b010.jpg?v=1458192723

Yukarıdakiler ne kadar doğru tartışılır, fakat bende bu şekilde olduğunu düşünüyorum. Çünkü aradan 7 sene geçmiş, eğer bunların arasında bir ilişki olmasa zaten "Nagisa ile aranız ne durumda" gibi bir soru yöneltilmez. Çünkü bunlar normalde de sürekli görüşen arkadaşlar.

Bakalım belki ilerde bir OVA çıkar da görürüz bir şeyler daha :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet animede hatırlamıyorum bunları. Mangadakini atlamışlar demek ki. Resimdeki sahnenin başı var ama ilişkiyle ilgili kısımları yoktu diye hatırlıyorum. Daha net deyinselerdi güzel olurdu.

Önceki mesajda da söylediğim Nagisa'nın hikayesinin devamını görmek isterdim. Var mı bir şeyler?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Evet animede hatırlamıyorum bunları. Mangadakini atlamışlar demek ki. Resimdeki sahnenin başı var ama ilişkiyle ilgili kısımları yoktu diye hatırlıyorum. Daha net deyinselerdi güzel olurdu.

Önceki mesajda da söylediğim Nagisa'nın hikayesinin devamını görmek isterdim. Var mı bir şeyler?

Halihazırda bir action yok. Fakat bu seride koro-sensei Great Teacher Onizuka'dan alıntı yapılarak oluşturulmuş bir karakter bana göre. Yani konu itibariyle farklı olsa da yapı itibariyle aynı. O yüzden dikkat ettiyseniz Nagisa'nın öğretmenliğinde de gene Onizuka'nın ilk sınıfı seçilmiş. Hatta direk şu sahne;

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?