Jump to content
  • Kayıt Ol

Battery -Tartışma-

Fingolfin

Önerilen İletiler

80934.jpg

Bir spor animesi daha çıktı geçenlerde. Bunun konusu ise beyzbol. İlk bölümü fena değildi. Bakalım ne olacak. Konusuna Drama, Hayattan Kesitler, Spor yazmışlar. Düzgün bir animeyse izleriz. Ahanda tanıtımını koyayım;

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 9
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• gundamaster

3

• Fingolfin

3

• loykad

1

• baryshx

1

En Çok Yazanlar

gundamaster

No:6'in yazarı Asano Atsuko'nun bir diğer eseri olduğundan ben buna biraz temkinliyim. İlk bölüm oldukça gerçekçi unsurlar içerse de biraz sıkıcıydı diyebilirim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

No 6 nasıl ki? Bilmeden kötü bir şey mi açtım? :D Spor animesi dedik ama... :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
No 6 nasıl ki? Bilmeden kötü bir şey mi açtım? :D Spor animesi dedik ama... :D

Benim hoşlanmadığım, sevmediğim bir seriydi. Belki başkasına iyidir.

Battery ne olur göreceğiz, aynı akıbette olmaz umarım.

Biraz No:6'i araştır istersen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Anladım. Ben de no 6 yı izlemedim ve bilmediğimden uygunsuz bir içerik mi vardı ki diye düşünmüştüm. :D

Bu arada bu başlıkta söyleyeyim mangakaların spor yapmaktan genelde(%90) anlamadığını düşünüyorum. Days'in başlığındaki yorumlarda bu tezimi doğruluyor. Tabii ki geçmişten günümüze tecrübeyle söylüyorum. Spor konusunda zayıflar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ping Pong gibi bir şey çıkması umuduyla başladığım seri, tabii inanılmaz uykusuzken izlediğim için sonlara doğru uyuyakalmışım. Kapanış birden girince noluyor yav diye uyandım ne ara bitmiş vov oldum :@: Kolay kolay anime izlerken uyuyakalmam, bunu bi Guilty Crown başarabilmişti tebrik ediyorum Battery şarjımı bitirdi :P

Neyse 2'den devam edicez söz uyumam bu sefer :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bana sıkıcı geldi, izlemem bundan sonra dedirtti. Atıcı ve Tutucu ana karakterler ayrı bir itici...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Olabildiğince ergen bir karakter yarat ve onu değiştir. :( Sportif anlamda bir şey beklemiyordum ama karakter değişimi hikayesi de başarılı olmayacak gibi. Bu sezon spor temalı seriler çok başarısız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk bölümünü seyrettim. Spordan çok ana karakterlerin gelişimine odaklanacaklarmış gibi bir hissiyatra kapıldım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Bölüm 2

Baş karakterin iticiliği tam gaz devam ediyor. Seyiuda bu tarz karakterlerde birebir. Herkes de bunun bir tarafını kaldırmış. (Kendi annnesi neyse de öteki çocuğun annesinin de sen Gou ile konuş demesi acaip saçma olmuş.) Tepetakla olması lazım hikayenin bir yerinde. Kardeşine olan tavırları da acaip itici. Spor şu an için seride oldukça soft hatta tamamlayıcı unsur. Daha çok karakter gelişimi üzerine bir seri olarak ilerliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?