Jump to content
  • Kayıt Ol

İzlediğiniz ve tavsiye ettiğiniz yabancı diziler

lelouchviebrita

Önerilen İletiler

Burada izlediğiniz ve tavsiye edebileceğiniz güzel dizileri paylaşalım. Önce ben başlayacağım,ama biraz uzun kusura bakmayın:

KOMEDi

Scrubs

The New Adventures Of Old Cristian

According To Jim

The King Of Quens

The Bing Bang Theory

Two And A Half Man

AKSİYON-MACERA

Doctor who

Merlin

Leverage

Terminatör:SCC

Chuck

Smallville

Prison Break

Battlestar Galactica

Ghost Whisperer

The Closer

Csı:ny

Coldcase

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 100
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• lelouchviebrita

10

• Aurora Borealis

7

• gundamaster

6

• Antares

5

Komedi de IT Crowd

Lost çoktan unutuldu herhalde ben yeni izlemeye başladım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Komedi olarak How i met your mother'ı tek geçerim şahsen.

One Tree Hill ne kadar geçmişte de kalsa ilk 4 sezonuyla hayatımın dizisidir, onun dışında şu aralar Merlin'i izliyorum baya şirin baya güzel :mutlu:

TrueBlood'ın da ilk bölümlerinden yargılanmaması gerektiğini, ilk sezonun geri kalanının gayet müthiş olduğuna inanıyorum ayrıca..tamam belki içeriği biraz farklı olabilir:dusuneyim:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Televizyon fazla izlemem ama tv dizilerinden Lost, kesinlikle ilgimi çekmeyi başardı. Çevremde birçok kişi önyargıyla yaklaşıp yazık ediyorlar güzelim diziye. Sabırla ilk 3 sezonu izleyenler, 4 ve 5. sezonlarda aradıkları birçok soruya cevap bulacaklardır. Şiddetle tavsiye ederim :mutlu:

Komedi olarak da tavsiye edeceğim Malcolm in the Middle olabilir. Denk geldiğim zamanlarda, ailenin çılgınlıklarını keyifle izledim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Ben dizileri de animeler gibi netten takip ediyorum. Tv başına geçip izleyemiyorum çünkü.

Çıktığı tarihten beri Lost'u izliyorum hala aynı heyecanla. Dizide bazen inişli çıkışlı sezonlar oldu ama benim için hala aynı heyecanını korumakta. Yenis ezon Şubatta geliyor beklemedeyim.

Supernatural izliyorum ve kardeşlerin birbirleri olan dialogları, hareketleri ben ve abimi hatırlatıyor sürekli bana. Zaten iki erkek kardeş olan bu diziyi oldukça beğeniyor. Kime versem böyle bir etki yaptı. Yeni sezonda bomba gibi başladı zaten.

Fringe gerçeği var bir de. İzlerken çok keyif aldığım bir dizi. Sürükleyici yapısı ile her bölümü ayrı bir iştahla izleniyor. Blim-kurgu ve fantastik öğeleri sevenler için birebir.

Vampire Diaries'de bu sezon başlayan yeni dizilerden biri. Romantizm ile örülü bir vampir hikayesi. Twilight'ın popülerliğinden sıkılanlar için alternatif olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Komedi olarak How i met your mother'ı tek geçerim şahsen.

One Tree Hill ne kadar geçmişte de kalsa ilk 4 sezonuyla hayatımın dizisidir, onun dışında şu aralar Merlin'i izliyorum baya şirin baya güzel :mutlu:

TrueBlood'ın da ilk bölümlerinden yargılanmaması gerektiğini, ilk sezonun geri kalanının gayet müthiş olduğuna inanıyorum ayrıca..tamam belki içeriği biraz farklı olabilir:dusuneyim:

ya bende hagilerini unuttum diyodum

How I Met Your Mother

Breaking Bad

özellik le izlemişsindir belki ted in 200. sevgili meselesi beni çok güldürmüştü

birde bir zamanların efsane dizisi The X- files var oda süper bir diziydi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@gundamaster

Supernatural konusunda kesinlikle katılıyorum sana. beşinci sezon ilk iki bölümü izledim bu arada geçen gün. yeni sezon bomba gibi geldi gerçekten.:birnumara:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

House izleyin, izletin. İnsan sarrafı ana karakterli dizilere nedense ayrı bir ilgi besliyorum. Diyaloglar da kaliteliyse tadından yenmiyor. İşlediği konunun zerre önemi kalmıyor hatta.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

supernatural gerçekten süper başladı sezona... yeni ölüme 2 gün kaldı:D

komedi olarak bende how i met your mother'ın yanında, two and a half men ve big bang theory'yi de eklemek istiyorum... aksiyona gelecek olursak stargate atlantis, lost ve lie to me oldukça sevdiğim diziler... yeni sezon dizilerinden vampire diaries'i indirdim bende ama henüz izleyemedim...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

How i met your mother

Emmy'de ne diziye ne de Neil Patrick Harris'e verilmeyen ödüllerin ardından, dünden önceki gün bomba gibi bir sezon başlangıcı yaptı. Muhtemelen hayatımda en çok güldüğüm, beni gram sıkmayan tek dizi; yepisyeni FMA: Brotherhood bölümlerini izlemektense ilk sezonu üçüncü kez izlemeyi yeğliyorum, daha ne olsun..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yalnız kimse Coupling'i anmamış. Benim en çok güldüğüm dizilerdendir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

the big bang theory

son zamanlarda izlediğim en eli yüzü düzgün komedi dizisi. {sheldon'ı yerim.}

terminator: the sarah connor chronicles

terminator severler için eğlenceli olabilir, ayrıca dizi yarıda kesildiği için fox tv'ye lanet üstüne lanet yağdırmama neden olmuştur.

supernatural

güzel güzel. ^_^

true blood

bölümler ilerledikçe izleme isteiği uyandırıyor. sıkmıyor, bıktırmıyor; güzel yani.

dexter

türü sevenlerin kaçırmaması gerekir. sakin de bir yanı var bana göre. izlememek kayıp hatta.

buffy the vampire slayer

yıllar boyunca eskimeyecek bir dizi kanımca. tüm sezonlarını sıkılmadan izlemişimdir, okulların açılmasından mütevellit, tekrar izlemeyi planlıyorum.

animasyon diziler de iyi oluyor. özellikle family guy ve south park ikilisi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Heroes - Rating rekorları kıran dizilerden biri. Konusu ve işlenişi süper.Karakterler çok iyi, bi' Sylar yeter. LoLz

Dexter - Sakin ama güzel bi' dizi. Başlarda hikaye çok yavaş gelişiyor ama sonra süper oluyor. Dexter Morgan kardeşimizde çok iyi biridir. xD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yalnız kimse Coupling'i anmamış. Benim en çok güldüğüm dizilerdendir.

nispeten daha yeni dizleri yazmıştımben bora, daha çok hala tv de seyredebileceklerimiz... yoksa coupling UK yazmadan geçilmez tabiki bu liste... birde married with children tabiki...:)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

nispeten daha yeni dizleri yazmıştımben bora, daha çok hala tv de seyredebileceklerimiz... yoksa coupling UK yazmadan geçilmez tabiki bu liste... birde married with children tabiki...:)

evet sadece anmak istedim zaten izlemeyen varsa kaçırmasın :)

yenilerden mental ve evreka varmış güzel diyorlar ama nasıl bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

how ı met your mother

dexter

breaking bad

the simpsons

family guy

south park

the king of quens

the new adventures of old christian

the bigbang theory

battlestar galactica

merlin

doctor who

leverage

prison break

according to jim

two and a half man

heroes

buffy the wampire slayer

moonlight

terminatör the sarah conor cronicles

the closer

lasvegas

coldcase

csı:Ny

stargates sg1

stargates atlantis

bitirdiğiğm ve izlemeye devam ettiğim tüm diziler burda

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

True Blood en sevdiklerim arasina girdi, Moonlight , Medyum, Dexter :guzelim:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

How I Met Your Mother, hands down.

5. sezonu başladı bu hafta kyaaaaaaa >___<

Yine de favori dizim Buffy the Vampire Slayer olarak kalacaktır, cumartesi gecelerimin baş tacıydı. Angel'ı tekrar veremediler yaaa:uzuldum:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

OZ.

Şimdiki gençlik takmış Prison Break'e, "çok harika dizi", "ben böyle hapishane dizisi görmedim" şeklinde. Ama hapishane dizisinin kralı OZ'dur. Vahşet, suistimal, ihanet... her şeyi kapsayan, en sert dizilerden biri. İçinizde hafif manyak bir yanınız varsa kesin izleyin. "Ne güzel ağaçlar, kelebekler, kuşlar. Ne güzel bir dünya!" modunda yaşıyorsanız uzak durun.

Nip/Tuck.

İlk iki sezonu gerçekten güzeldir. Üçüncü sezonu "eh" dedirtir. Dördüncü ve beşinci sezonu dandik. Ama nip/tuck insanın içindeki iyiyi, kötüyü ve saplantıları en güzel biçimde anlatan bir dizidir. Ele alınan konuların listesini buradan görebilirsiniz;

Yazılmış ama tekrar yazmadan olmaz.

House M.D.

Dünyayı Dr. House'un gözünden görün. "Everybody Lies"

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

OZ.

Şimdiki gençlik takmış Prison Break'e, "çok harika dizi", "ben böyle hapishane dizisi görmedim" şeklinde. Ama hapishane dizisinin kralı OZ'dur. Vahşet, suistimal, ihanet... her şeyi kapsayan, en sert dizilerden biri. İçinizde hafif manyak bir yanınız varsa kesin izleyin. "Ne güzel ağaçlar, kelebekler, kuşlar. Ne güzel bir dünya!" modunda yaşıyorsanız uzak durun.

Nip/Tuck.

İlk iki sezonu gerçekten güzeldir. Üçüncü sezonu "eh" dedirtir. Dördüncü ve beşinci sezonu dandik. Ama nip/tuck insanın içindeki iyiyi, kötüyü ve saplantıları en güzel biçimde anlatan bir dizidir. Ele alınan konuların listesini buradan görebilirsiniz;

Yazılmış ama tekrar yazmadan olmaz.

House M.D.

Dünyayı Dr. House'un gözünden görün. "Everybody Lies"

nip tuck ta güzel bi dizi en son adını unuttuğum doktorun tekerlekli sandalyeden kurtuluşunu hatırlıyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

thementalistnh.jpg

Bu ara tavsiye edebileceğim yegane dizi The Mentalist ya bir insan evladı bu kadar karizma olur. Simon Baker The Guardian dakinden çok daha iyi bir rolde zaten adamın bir gülüşü var sırf onun için bile izlenir bölümler tabi bunun yanında her bölümü oldukça kaliteli senaryosuna çok özen gösterilmiş şiddetle tavsiye olunur. Hatta bir ekşi sözlük yazarınında dediği gibi House m.d. , monk ve mental birleşse anca bir mentalist eder

:D

http://divxplanet.com/sub/m/17259/The-Mentalist.html

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Can sıkıntısından 30 Rock'a başladım, şu an dördüncü bölümü izliyorum; fena değil, konusu pek iyi olmasa da garip bir şekilde kendini izletiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

House M.D

Herkesin mutlaka izlemesi gereken bir dizi. Kuralları takmayan, yalnız yaşayan zeki doktorumuz House'un ekibiyle birlikte başından geçenleri anlatıyor...

Chuck

Can sıkıntından indirip bir bakayım diye başladığım 3 günde tüm bölümleri bitirdiğim bir dizi. Konusu biraz saçma gibi gelse de türünün tek örneği niteliğinde

CSI

Efsane dizilerden biri. 10. sezonu dün başladı. Yan sanayi olarak 2 seri daha çıkarıldıysa da hiç biri aslının yanından bile geçemediler...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

House M.D

Herkesin mutlaka izlemesi gereken bir dizi. Kuralları takmayan, yalnız yaşayan zeki doktorumuz House'un ekibiyle birlikte başından geçenleri anlatıyor...

Chuck

Can sıkıntından indirip bir bakayım diye başladığım 3 günde tüm bölümleri bitirdiğim bir dizi. Konusu biraz saçma gibi gelse de türünün tek örneği niteliğinde

CSI

Efsane dizilerden biri. 10. sezonu dün başladı. Yan sanayi olarak 2 seri daha çıkarıldıysa da hiç biri aslının yanından bile geçemediler...

CSI...kesinlikle efsane...aklıma getirdiğin için sağol :birnumara: .

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?