Jump to content
  • Kayıt Ol

İzlediğiniz ve tavsiye ettiğiniz yabancı diziler

lelouchviebrita

Önerilen İletiler

Macera istiyorsanız Merlin'i, romantizm istiyorsanız My Girl (Mai Geol) izleyin derim. Benim başka takip ettiğim bi dizi de yok zaten :D

dr. house un bi tek 4. bölümünü izlemiştim, o da tıp okuyan kuzenim izliyor diye ona takılmıştım, takip etmiyorum ama güzel bi diziye benziyor. Zaten takip etsem bile kan tutuyor beni :D çok kaliteli dizi yok aslında (pek bilmesem de).

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 100
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• lelouchviebrita

10

• Aurora Borealis

7

• gundamaster

6

• Antares

5

Supernatural

Fanstastik öğelerden hoşlanıyorsanız kesinikle izleyin derim bu sezon süper başladı Lucifer dünyaya geldi kahramanlarımız onunla uğraşacaklar artık

House MD

Heroes

Mentalist

Merlin

kral artur'un hikayesini daha farklı şekilde büyücü merlin tarafından bakılarak anlatılması herkese izlemesini tavsiye ediyorum diğer serileri anlatmaya gerek yok sanırım

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Geyik, HIMYM (5. sezon geldi. Harika bir dizi.), The Big Bang Theory (4 nerd'in hikayesi. eahaha. Gerçekten ilginç bir dizidir. Ben seviyorum.), Two And a Half Man izlemediyseniz şiddetle tavsiyemdir.

Doğaüstü, Supernatural (yani... xD), Heroes (4. sezon çıkacakmış. Heyecanla beklemece. Yoksa çıktı mı? O_O )

Btw, House dizisini bana çok övdüler. İzlemeyi düşünüyorum. Prison Break bir kaç bölüm baktım ama bakmamış olsam da olur yani xD ilk sezonu çok sürükleyici idi. Fırsatım olmadı. Takviye alacağım dvd olarak (kıskıs XD)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

OZ.

Yukarıda birileri daha bahsetmiş. Hapishane dizisi öyle değil böyle olur cinsinden. Kafasındaki çılgın beresiyle Adebisi gibi bir karakter de gelmemiştir TV dünyasına. Efsane cidden. CINE 5'teki döneminin önemli bir kısmına yetişememiş olan benim gibiler için bütün sezonları mevcut. Arayan bulur :)

Supernatural.

Yahu arada mala bağlansa da dizi, cidden izletiyor kendini. Bir Dean fanboyu olarak şu aralar youtube'dan blooperlarını izliyorum sürekli. Daha komik diziden resmen. Ucundan kıyısından -bazen devasa da olabiliyor- rock-metal ve reggea dünyasına yapılan göndermeler de muhteşem. Gayet güzel yani bu da.

Coupling.

I lol'd so hard. Badak felsefesinin efsanevi temsilcisi Jeff var bir kere. İlginç bir şekilde Patrick'i de çok severim. Steve en zayıf halka belki de dizideki. İngiliz mizahının -bana göre- The IT Crowd ve Spaced ile birlikte günümüzdeki en önemli temsilcisi. Kesinlikle izlenmeli ve Shadayim diye bağırmalı insan.

Mad Men

Madison Avenue'deki Ad-manlerimizin (reklamcı yani) cafcaflı ofislerinde neler dönüyor, Amerikan Rüyası 50 yıl önce nasıldı gibi iki temel soruyu mükemmel cevaplıyor. Kitleler üzerinde reklamcılığın etkisini güzel sunuyor. Ancak sigara içiyorsanız, diziyi izlerken muhtemelen 3-4 tane sigara yakarsınız bölüm başına. Fosur fosur. Hamile kadının bile elinde. Çogacayip.

True Blood

İlk sezonu bazen iç baysa da ikinci sezonda resmen tavan yaptı dizi. Çok çok iyi ve aslında çok da fantastik değil anlattığı şey. Jenerik biraz kurcalanırsa yaptığı göndermeler kolayca farkedilebilir. Homofobinin ne kaka bir şey olduğu anlaşılabilir. Sağda solda Twilight'ın dizi versiyonu gibi abidik gubidik yorumlar görüyorum. Yapmayın. Belinize belinize verdirtmeyin odunu.

Ve son olarak eklemek istediğim, bende yeri ayrı olan iki adet mini dizi var.

Angels in America

21. yüzyılda melekler? Fazla mı Gaimanvâri ne? Ana konusu eşcinsellik ve AIDS dersem çok sığ bir anlatım olacak. En iyisi Meryl Streep, Al Pacino gibi devler var diyeyim, belki meraklanırsınız heheh.

Band of Brothers

Halen arada Ten Hut çekiyorsak bir sebebi var. O sebep de aha bu dizidir işte. Her bölümü 1 saat olan bu 10 bölümlük dizinin de konusu klişe olmasına rağmen düzgün kullanınca Epic Win olan II. Dünya Savaşı. Genelde dizi boyunca inceden bir Amerikan propogandası zerkedilse de, "En iyi Alman ölü Alman'dır." falan gibi cümleler geçse de sırf son 2-3 bölüm bile bunu unutturup "İyi bari, kahraman Amerikan askeri geyiği yapmadılar" dedirtebilir.

"- Soon we will be surrounded, what will we do?

- We are paratroopers, we are supposed to be surrounded."

Currahee ulan!

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fazla yabancı dizi izlemem ama televizyonda izlediklerimi tavsiye edeyim (:

* lı olanları izlemeniz özellikle tavsiyedir (:

Heroes *

Mad Man

How i met you mother

Scrubs *

My name is Earl *

Smallwille

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

CSI yerine dedective conan seyredin bana göre daha kaliteli conan, csi in kan tüy toplama işi biraz bayıyor gibi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dedektif conan ı bulabilsem izleyeceğim. Hangi kanalda yada hangi sitede bulabilirm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Detective Conan Türk kanallarında artık yayınlanmıyor. Linkler için aşağıdaki siteyi kulanabilirsin. Fansubu yapılan tüm bölümler+filmler+ovalar hepsi var...

http://www.d-conan.net/streaming--downloads.html

Ben tüm bölümlerini uzun uğraşlar sonucu indirdim. Hepsi HD'de duruyor...

480 bölüm ==> 95 GB (Seri şu anda 549. bölümde ama arada İngilizce fansublanmamış bölümler mevcut.)

12 film ===> 15 GB

9 ova ===> 2 GB

Toplam 115 GB yer kaplıyor... Hadi kolaylıklar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Stargate Universe bu cuma, yani bu akşam yayınlanacak sanırım. İple çektiğim bir dizi gerçekten.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

CSI yerine dedective conan seyredin bana göre daha kaliteli conan, csi in kan tüy toplama işi biraz bayıyor gibi

bu da ilginç bir yaklaşım olmuş, bir dizi ile animeyi karşılaştırmak.

bunun yerine bunu izleyin demek bence saçma türü sevenler için ikisi de izlenebilir seriler. anime olarak detective conan' ı tabi ki izleyin. dizi olarak ise;

polisiye sevdiğim için; CSI (kesinlikle LasVegas olan), Cold Case, Without a Trace.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Türün hayranı olduğumdan hem DC hem de CSI (Orjinal) ikisini de takip ediyorum ve iksini de tavsiye ederim...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 ay sonra...

dexter ya tek dizi :D:D (ya şimdi farkettimde benim harbiden teklerim var :D)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

fringe

dollhouse

legend of the seeker

heroes

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

house.. 1 hafta önce başladım, 2 sezonunu bitirdim... süper bir dizi, ucundan tıp bilgiside edindim:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Doctor Whoyu öneriyorum şuan :D Birkaç bölüm cnbc-ede izlemiştim şimdi ise indirdim şuan 5 bölüm bitirdim ama biliyorum gene ne olduğunu. Ya ilk doktora alıştım sezon sonunda ki olay neden oldu ki :S

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Okul nedeniyle doctor who yu izleyemiyorum ama 3 ay tatilinde tüm bölümlerini bitiririm.Şu an bile okuldaki bilgisayar labaratuvarından yazıyorum:hehe: eee yatılı öğrenciyiz

Bu ara da merakle bekelnen dizi The Prisoner CNBC-e gösterime girecek haberiniz olsun

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

How i met your Mother... Sırf barney için izlenir ^_^

It's gonna be legendary... Wait... for it... Dary...!

Super Naturali izlerim tavsiye ederim...

Bu kadar

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Doctor Whoyu öneriyorum şuan :D Birkaç bölüm cnbc-ede izlemiştim şimdi ise indirdim şuan 5 bölüm bitirdim ama biliyorum gene ne olduğunu. Ya ilk doktora alıştım sezon sonunda ki olay neden oldu ki :S

aynen, uyuzluk resmen. ben de BBC de görmüştüm ileri bölümlerini , dedim bu doktor mu :S bir ara değişir diyordum ama çok çabuk oldu T_T Dizinin efektleri falan çok dandik ama acayip sardırıyor ^^

House süper bir dizi zaten.

Ghost Whisperer başından beri takip ettiğim bir dizi. Ara ara izleyemediğim oldu ama zaten konu kopukluğu pek olmuyor. Zavallıcığın son anda başına gelenler...

Uzun zamandır tv yi açmıyordum bi açtım yaprak dökümündeki cem ölmüş O_o aynı anda Ghost Whispererdaki adam da ölmüş :S dedim noluyo ya :uzgun:

Super Natural'ı da yazın izliyordum gece tekrarlarını. Tatilden gelince de bir türlü rastlayamadım, son maalesef türkçe dublajını gördüm ve sam den soğudum T_T

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

aynen, uyuzluk resmen. ben de BBC de görmüştüm ileri bölümlerini , dedim bu doktor mu :S bir ara değişir diyordum ama çok çabuk oldu T_T Dizinin efektleri falan çok dandik ama acayip sardırıyor ^^

House süper bir dizi zaten.

Ghost Whisperer başından beri takip ettiğim bir dizi. Ara ara izleyemediğim oldu ama zaten konu kopukluğu pek olmuyor. Zavallıcığın son anda başına gelenler...

Uzun zamandır tv yi açmıyordum bi açtım yaprak dökümündeki cem ölmüş O_o aynı anda Ghost Whispererdaki adam da ölmüş :S dedim noluyo ya :uzgun:

Super Natural'ı da yazın izliyordum gece tekrarlarını. Tatilden gelince de bir türlü rastlayamadım, son maalesef türkçe dublajını gördüm ve sam den soğudum T_T

bende ghost wisperer deki adamın öldüğünü görünce şok oldum:(

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dizide olsa spoiler içine alsan daha iyi olur. Beyaz yazılarıda okuyabiliyoruz :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Prisoner mini dizi

Son 2 bölüm kaldı ama ilgi çekici bir konusu var. Bir adam sanki Truman şov misali modern yaşama dair çoğu kavramın olmadığı ama herşeyin görünüşte dört dörtlük olduğu bir köye düşüyor. Ve diğer insanların aksine köy dışında bir yaşam olduğunu iddia ediyor. Köyün diğer bir özelliği de isimlerin rakamlar şeklinde olması. Mesela köyün yöneticisi 2, başrol oyuncusu 6 gibi.

Güzel ama çok kafamı karıştırdı. son 2 bölümde bir şey anlamaz mıyım diye şüphelenmeye başladım:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu ara 2. sezonunu takip ettiğim Doll House'u tavsiye edebilirim. Buffy The Vampire Slayer ile Angel'in yapımcısı Joss Whedon'un yeni dizisi... Diğer iki dizi kadar sürükleyici... Joss yine yapmış yapacağını.

Super Naturel, Merlin devam ettiğim diğer diziler...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Scrubs izliyorum bu aralar, bayağı bir sardı. Muhtemelen çoğu Scrubs izleyeni, seveni gibi benim de favori karakterim Neil Flynn'in oynadığı the Janitor...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu sıralar hastalık derecesinde Six Feet Under'a sarmış durumdayım..çok eğlenceli bir kara komedi.

Dexter'ıda unutmamak lazım tabi...ilk 2 sezon harikaydı..

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Korku ve gerilim sevenelere (benim gibi :) ) Harper İsland'ı öneririm. İlk bölümden kendine çeken bir yapısı var. Tek kötü yanı bir sezon olması:S

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?