Jump to content
  • Kayıt Ol

İzlediğiniz ve tavsiye ettiğiniz yabancı diziler

lelouchviebrita

Önerilen İletiler

:stopper: merlin , The wampire diaries ,leverage , white collar tavsiye edebilecegim diziler

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 100
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• lelouchviebrita

10

• Aurora Borealis

7

• gundamaster

6

• Antares

5

Alias - Lostun yapımcılarının ilk ve de bence en harika dizileri.

Jennifer Gardner eşliğinde çoğu bölümü filmlere taş çıkaracak kurguyla çekilmiş bir diziyle karşı karşıyasınız. Dizide kötü karakter nedir iyi karakter nedir karmaşasını yaşatıp her an süpriz yapmayı başarıyorlar. Hıı bir de Leonarda Da vinci benzeri Rambaldi adında bir mucit ve onun çağ ötesi icatları ilerleyen bölümlerde dizinin ana konusunu oluşturuyor göreceksiniz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Seinfeld - Komedi türünde bir başyapıttır (son sezonu hariç).

24 / Alias - Aksiyon severler için ikisi de biçilmiş kaftan.

Supernatural - Gerilim/Korku türünün bir numarası. Her bir bölümü, çoğu korku filminden daha kaliteli.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de bir zamanlar deli gibi izlerdim Seinfeld. Tüm karakterler harikadır. Ama ben en çok yan karakterleri sevmişimdir. Şimdi adını hatırlayamadım, pat diye içeri dalan uzun boylu dağınık saçlı adam kimdi... Bu dizide en sevdiğim karakter odur. Hatta belki de Homer Simpson ve Al Bundy'den sonra en sevdiğim karakterdir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben de bir zamanlar deli gibi izlerdim Seinfeld. Tüm karakterler harikadır. Ama ben en çok yan karakterleri sevmişimdir. Şimdi adını hatırlayamadım' date=' pat diye içeri dalan uzun boylu dağınık saçlı adam kimdi... Bu dizide en sevdiğim karakter odur. Hatta belki de Homer Simpson ve Al Bundy'den sonra en sevdiğim karakterdir.[/quote']

Bahsettiğin karakter, Cosmo Kramer. Aslında yan karakterden ziyade ana karakter sayılabilir. Sonuçta dizide dört arkadaşın başından geçen sıradan olaylar konu ediliyor. Kramer'ı herhangi bir sahnede görmek bile beni güldürmeye yetiyordu :D Dört karakterin dördü de bomba :birnumara:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Supernatural

Dexter

The Office US

Burn Notice

Bones

Sons of Anarchy

Two And A Half Men

Family Guy

Üsttekiler yayınlanmaya devam eden diziler. Tamamlanmış olanlardan öneriler; The IT Crowd, Spaced, Black Books, Jericho, Nightmares & Dreamscapes, Seinfeld, The Lost Room, The Prisoner, That 70's Show...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tha prisoner bitti son bölümünü kaçırdım ama ilk bölümleri full izledim hala da anlamadım :bilmiyorum:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

"Doctor Who"

İngiliz usülü, çatlak bilim kurgu, macera.

Doktorun hastasıyız.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Chuck

Ghost Whisperer

Cold Case (bölüm boyunca ağlayabilirsiniz)

Prison Break (ilk sezonu çok heyecanlıydı)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şu sıralar Merlin'i izliyorum.Filmin geçtiği döneme enkarne olmak isterdim..Tam yaşamak istediğim evren (: Bir de dizide yaşlı bir bilge olması beni daha da bağladı.Gaius'dan bahsediyorum,sırf onun için izliyorum diziyi diyebilirim.Ayrıca Morgana'nın birbirinden çekici elbiselerini de unutmamak gerek tabii. :P Ve bölümlerden birinde geçen Witch's Aria adlı parça harikadır,herkesin dinlemesini öneririm.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Heroes

Merlin

CSI:NY

Ghost Whisperer...

Eskilerden ise; Roswell, Buffy The Vampire Slayer, Angel, Powder Park...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Legend of Seeker(Arayıcının efsanesi)

Bir tirana karşı savaşan hatta Tiranın karanlık efendisine bile kafa tutan bir kahramanın hikayesini anlatıyor

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ilginç diziler ortaya çıkıyo:962129:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Breaking Bad

İzlediğim en iyi dram dizilerinden, ilk sezonu 7 bölümmüş, hemencecik bitti. İkinci sezonun 3.bölümündeyim. Sanıyorum mart ayında, 3.sezonu başlayacak...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Doctor Who

Merlin

The bing bang theory

Cold Case

Chuck.....vs vs bunlar gzl yabancı diziler =)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bilmedigim ve duymadıgım ilginç diziler yazıyosunuz paylaşımınız için tşk ler =)=)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Breaking Bad

İzlediğim en iyi dram dizilerinden, ilk sezonu 7 bölümmüş, hemencecik bitti. İkinci sezonun 3.bölümündeyim. Sanıyorum mart ayında, 3.sezonu başlayacak...

Bir hafta kadar önce ikinci sezonu da bitirdim; son bölümüyle akıllarda çok fazla soru işareti bıraktı. 23 Mart'ı iple çekiyoruz...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İzlemeyenler için Tudors'u tavsiye ederim özellikle 2. sezon mükemmeldi bence ama 1. sezon izlenmeden 2 ye geçilmez :)... Ayrıca komedi olarak Worst week diye bir dizi 16 bölüm 20 dk lık bölümler keyifliydi diyebilirim....

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

arkadaşlar, spartacus izleyen var mı? ben ilk bölümünü izledim; çakma 300 gibi geldi ama yinede beğendim... ilerleyen bölümlerle ilgili yorum bekliyorum:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 hafta sonra...
arkadaşlar, spartacus izleyen var mı? ben ilk bölümünü izledim; çakma 300 gibi geldi ama yinede beğendim... ilerleyen bölümlerle ilgili yorum bekliyorum:D

Aynen öyle seyircinin ilgisini çekmek için kan, cinsellik ve vahşet ekstradan doldurmuşlar. Mübarek kan hortumdan fışkırıyor sanki bazı sahnelerde.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...

Aranızda

The-4400

The X-files

i hatırlayan varmı eski ama kaliteli yapımlardı

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Caprica.

Battlestar Galactica'dan 60 yıl öncesini anlatıyor. Bill Adama hala bir çocuk. İlk yapılan Cylon'u anlatıyor. En son 7'inci bölümü izledim. Tam olarak BSG'nin heyecanı yok ama, sevenleri için olayarın geçmişini öğrenmek, içyüzünü anlamak keyifli olabilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?