Jump to content
  • Kayıt Ol

Tokyo Ghoul: Re Tartışma (Spoiler İçerir)

Stzake

Önerilen İletiler

• İleti 6
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CloudT

3

• Stzake

3

• Vauclain

1

En Çok Yazanlar

En son malum intihar sahnesinde kalmıştım. Spoiler içerir yazıyor ama yine de bile bile girenler olacaktır. Ona rağmen net olarak açıklamayayım, sonra hem suçlu hem güçlü olurlar.

Sonra olaylar ilginç bir hâl almıştır diye tahmin ediyorum ama en iyisi bir ara devam etmek. Umarım, çok geride kalmamışımdır.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İntihar sahnesi derken? Tam anlayamadım bahsettiğini. Tahmin yürütmekte istemiyorum, spoiler vermeyeyim yanlışlıkla.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Spoiler vardır diye uyardık aslında ya... Hadi neyse yazıyorum artık.

Arima'nın Haise/Kaneki ile mücadele ettiği bir sahne vardı ve sonunda ihtihar ediyordu. O bölümlerde bıraktım işte. Aslında baya şaşırmıştım, hikâyesini duyunca ve aslında kim olduğunu öğrenince.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Spoiler vardır diye uyardık aslında ya... Hadi neyse yazıyorum artık.

Arima'nın Haise/Kaneki ile mücadele ettiği bir sahne vardı ve sonunda ihtihar ediyordu. O bölümlerde bıraktım işte. Aslında baya şaşırmıştım, hikâyesini duyunca ve aslında kim olduğunu öğrenince.

Tahmin etmiştim ama çok yakın zamanda olduğundan şüpheye düştüm, spoiler olabilir diye de söylemek istemedim. 6-7 bölüm geridesin yahu, bir çırpıda okursun bence.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Okuyacak çok manga var, bi ara verdim öyle kaldı. Ondan sonra ciddi bir olay oldu mu? Böyle aman aman bir olay.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 5 hafta sonra...

Son 6-7 sayıda çok büyük bir olay oldu denemez ama güncele gelmeni öneririm, şu an bayağı olay dönüyor ve genel olarak akıcı ilerliyor, takip etmesi ve tartışması zevkli.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?