Jump to content
  • Kayıt Ol

Tarihi Roman Onihei Hankachou Animeye Uyarlanıyor

Squaw

Önerilen İletiler

Yazar Shoutarou Ikenami'nin tarihi ve seinen türünde olan, Edo döneminde halkın huzurunu sağlayacak tüm kötülükleri yok eden bir kılıç ustası olan Heizou Hasegawa'nın hikayesini ele alan Onihei Hankachou isimli romanı 2017 yılında animeye uyarlanıyor. İşin mutfak kısmında ise aşina olabileceğimiz isimler bulunmakta. Aoi Bungaku Series serisinden bildiğimiz yönetmen ve karakter tasarımlarında Shigeyuki Miya, yapımcı koltuğunda da Monster'dan aşina olduğumuz Masao Maruyama var. Müziklerinde ise One Piece'de de yer alan Kouehi Tanaka ile Ryu Kawamara görev alıyor. 1967 ile 1989 yılları arasında serileştirilen bu eserin 1993'te de bir manga versiyonu bulunmaktadır.

Bir de, romandan uyarlama olan aynı isimli 1995 yapımı bir filmi mevcut;

Onihei hankachô (1995) - IMDb

Tarihi ve seinen türünü sevenleri tatmin edecek bir yapım gibi görünüyor. Öte yandan çizimleri de gayet hoş görünüyor, umarım animesi de doyurucu bir yapım olur.

:)

Kaynak:

MyAnime List Manga Sayfası:

MyAnime List Anime Sayfası:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Squaw

2

• CHOBiTS

1

• CloudT

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

Tür olarak çok cazip görünüyor. Böyle serileri hep sevmişimdir, şimdiden listeme girdi.

Teşekkürler Squaw.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tür olarak çok cazip görünüyor. Böyle serileri hep sevmişimdir, şimdiden listeme girdi.

Teşekkürler Squaw.

Kesinlikle. Karakter de gayet ilgi çekici görünüyor. Benim de kesin listemde olacaklardan. Hele de o katana seslerini ile katananın kınından çıkarkenki sesleri duyma düşüncesi~ :kanlp:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

2016 güz döneminden pek bir beklentim yok ümitlerin 2017 kaldı bu haberlerle daha çok sevinsemde. Şaçma sapan animelerin sayısının artıp izleyecek adam akıllı seri bulamamak beni üzüyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?