Jump to content
  • Kayıt Ol

Yowamushi Pedal Her gün Kidz TV'de.

bonjour

Önerilen İletiler

Arkadaşlar yeni başladı. Her gün 12.30 - 16.30 - 23.00 'te Kidz TV'de.

23.00'de yayınlanan Animez kuşağında olduğundan alt yazılı olabilir izlemedim ama diğer yayınlar Türkçe dublaj. Dublajda fena değil izlenebilir.

yowamushi-pedal.jpg

Yowamushi Pedal

Liseye yeni başlayan Sakamichi Onada anime ve mangaları çok sevmektedir. Önceki okulunda ilgi duyduğu şeyler hakkında pek sohbet edecek kimse bulamayan Onoda, yeni okulunda Anime klubüne üye olarak bu sorununu çözmeyi planlamaktadır fakat ne yazık ki Anime Klubünün yeteri kadar üye toplayamadağından açılamayacağını öğrenir. Küçüklüğünden itibaren mütevazi bisikletini kullanan Onada, sürüş yeteneği sayesinde okulun bisiklet takımından Naruko ve Imaizumi’nin dikkatini çeker. Naruko ve Imaizumi, Onada’yı takıma katmak için ellerinden geleni yapacaklardır.

http://kidz.com.tr/dizi/yowamushi-pedal/784166c0-58b2-49df-83b3-a67400efe2be

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 8
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Squaw

2

• gundamaster

1

• bonjour

1

• loykad

1

En Çok Yazanlar

Oh kahvaltı yaparken izleyecek bir şey çıktı, pek sevdiğim söylenemez ama televizyonda olursa kesinlikle izlerim :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Hime Hime'yi nasıl çevirmişler en çok onu merak ettim. Sırf onun için dublaja bakacağım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu haberi gördüğüm günden beri takip ediyorum. Ne de olsa Türkçe dublaj izlemeyi özlemişim. Elbette bizim çocukluğumuzun seslendirmeleri kadar başarılı değil ama bir iki fire dışında çok da kulak tırmalayıcı olmamış. Devam sezonlarını da yayınlarlar mı bilmiyorum ama bu seriyi izlemeye devam edeceğim. TV'den anime keyfi yapmayalı baya olmuş. :D

Bu arada, izlediğim kadarıyla Naruko'ya bayıldım. Çok tatlı bir velet. :kanlp: Yuusuke'nin de o saçlar... embarrassed.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Özgün seslendirmesiyle dayanamaz kapatırdım, bence özel bir yanı olmayan bir seri ama Türkçe seslendirmeyle tadı apayrı oluyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Böyle gelişmeler fena olmuyor. Gidip bir teşekkür e-postası atayım.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Onada'nın seslendirmesi çok iyi olmuş. Japonca sesine çok yakın duruyor. :D Şu hime şarkısını gerçekten merak ettim. Onu Türkçe mi söylediler Japonca mı bırakmışlar?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Çoğu karakterin orjinal seslendirmelerinde görev alan seiuyuları hatırlayamıyorum, o yüzden orjinal dublajlarını bilmiyorum ama bilmediğim halde Imaizumi'nin seslendirmesi berbat olmuş. Çok kulak tırmalıyor. Karşılaştırma yapmak istemiyorum hiç ama bizim çocukluğumuzdaki dublajları hatırladıkça bir şeyler bekliyorum haliyle ama buna da şükür. :D

@CloudT

Üşenmediğim bir anda ben de atmayı planlıyorum. Kanalın mailini zahmet olmazsa eğer bana bir mesajla atar mısın?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?