Jump to content
  • Kayıt Ol

Bil Bakalım Bu Hangi Anime?

Squaw

Önerilen İletiler

Hayali; yemek yapmakta babasını geçmek olan baş karakterin gittiği aşçılık okulunda zirveye çıkma yolunda yaşadıklarının anlatıldığı seri ? ^^

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yogo İmparatorluğunun ikinci prensi 100 yıllık bir sorumluluğu üstlenmek zorunda kalır. Bu mücadelesinde güçlü bir kadın savaşçı da ona destek olacaktır.

Eh, bilin bakalım bu hangi anime? Benim favori hatun kişilerimdendir başrol.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Seirei no Moribito mu, kendisi benim de favori arkadaşlardan da :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Soru geliyor...

Ülke ülke dolaşıp gezip gördüğü yerlerdeki insanların yaşamlarını ve hayat standartlarını gözlemleyen bir gezginin hikayesini anlatan serinin adı.... ?

İpucu: Motorsiklet.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kino no Tabi.

Yepisyeni soru:

Çeyrek youkai olan ana karakterimiz, klanının mirasını üstlenmek zorunda kalır. Kendisi pek istemese de dedesi aynı fikirde değildir.

Ne olaki acaba?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dişimi göre görünce hemen atladım üstüne :P

Beyzboldaki başarısından dolayı burslu kazandığı lisede okumak için memleketini terk eden karakterimiz yeni yerleşeceği eve geldiğinde boş bir odanın tam ortasında elinde bir bardak kahve ile sandalyede oturarak bekleyen, sarı dalgalı saçları beline kadar uzanan birini görür. Uzun saçlı adam kendisinin bir uzaylı olduğunu ve de hafızasını kaybettiğini söylemektedir. Ona inanmayan karakterimiz ise nasıl bir oyunun içine çekildiğinden bihaberdir.

Hangi seri bu acaba?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Şeytan kralın kalesine onu öldürmek için dalan kahraman , şeytan kralla karşılaştıktan yarım saat sonra kendisini evliliğe ikna olmuş halde bulur ve evlenirler.

Çok sevdiğim fakat hala ikinci sezonu gelmeyen biricik serim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Maoyu Maou Yusha

Yepisyenisim soru:

Güzelim genç kızlardan oluşan ve her biri ismini gezegenlerden alan iyilerin dostu kötülerin kabusu olan kahramanların hikayesini anlatan anime...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sailor Moon ^^

Yeni soru:

"Kimseye borçlu kalmama" prensibiyle hareket eden baş karakterin; filanca nehrin kenarında, bir grup tuhaf insanla tanışmasını ve onların hayatını benimseyip, ayak uydurmasını anlatan seri ??

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Venüs güzeli Nino-san'ın animesi

Arakawa under bridge

S)

Ablasıyla ıssız bir adada yaşayan gencin adaya gelen bir kızın peşinde kılıç toplama hikayesi. Herşeyiyle güzel bir animeydi fakat memleketimde pek sevilmedi maalesef

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

cakip daha fazla ipucu verseydin bilecektim belki. :P İzlemedim gerçi. Ama duymuştum.

Yeni Soru Gelsin O Vakit:

Uzun zaman önce ormanın derinliklerinde küçük mavi yaratıklar yaşardı... Öhöm affedersiniz karışıklık oldu. 199X yılı(sen kyu yaku kyu cu eks nen) dünya nükleer savaşta harap olmuş, yiyecek, içecek zar zor bulan insanlar hayatta kalma mücadelesine düşmüş. Ama insanlar bir o kadarda vahşileşmişler. Böyle bir dünyada güçlü yumruğuyla ana karakterimiz mücadele vermektedir...

Ararara ne olaki bu anime?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Uzun mesafe havayolu taşımacılığı ve teknolojisinin sona erdiği bir gelecekte ülkelerarası karayolları üstünde aciliyet gerektiren hizmetler için taşıyıcılık yapan bir ikilinin zengin bir kadın tarafından işe alınıp organize sabotajlarla dünyayı ele geçirmeye hedefleyen gizli bir organizasyona karşı verdiği mücadeleyi anlatan, lakin stüdyonun iflası üzerine erken final yapmasına karşın -bence- efsane bir yapım. Blu Ray seti yakın zamanda çıktı.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir ipucu alalım. Veya yeni soru sorulsun.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Havayolu taşımacılık dedin mi akla Last Exile gelir, doğru mudur?

Doğruysa da değilse de şimdiden sorum şurada bulunsun, başlığı unuturum benim işim belli olmaz :011:

Aileleri uzun süre önce vefat etmiş bu üç kardeşin hikayesinde en küçük kız kardeş amansız bir hastalığa yakalanır ve abileri çaresizlik içinde kaderin acımasızlığını sorgularlar. Derken bir gün kızcağızın başına bir şapka konuverir ve biricik kız kardeşleri ayaklanır; hem de bambaşka bir kişilikle..

Bakalım bu anime neymiş?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?