Jump to content
  • Kayıt Ol

Bil Bakalım Bu Hangi Anime?

Squaw

Önerilen İletiler

Yep Golden Time ben onun yerine onaylıyayım :D

haydaa ninja oldu :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Spoiler yedim sanırım izlemedim çünkü ama ilk bölümü biliyorum. Emin değildim o yüzden :011:

Ana karakterimiz bir gün deniz kenarına oynamaya gittiğinde ilginç bir japon balığı bulur. Onu kovasına koyarak eve götürür. Kısa süre sonra sadece bir balık olmadığını anlar ve inanılmaz olaylar yaşanır.

Evet çocuklar kağıt ve kalemlerinizi çıkartın, işte ipucu zamanı! :P

İpucu: Ghibli ve P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Gake no Ue no Ponyo

Yeni sorumuz:

Ortaokul öğrencisi olan ana karakterimiz bir gün büyükbabasının odasını karıştırırken eski bir Go tahtası bulur ve üzerindeki kan lekelerini temizlerken karşısına aniden bir hayalet çıkar.

Bu sevimli hayeletimizin yer aldığı seri ne olabilir ki? (Bu ara hayaletli sorulardan gidiyorum hep, gerçi her hayalet bunun gibi sevimli ve çekici olsa keşke. :P)

NOT:

Arkadaşlar cevabından emin olan kişiler onay beklemeden sorusunu sorabilir. İlk mesajda kurallara da eklemiştim gerçi ama hatırlatma gereği hissettim. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Başkası da katılsın diye bekledim, kendimi tuttum o kadar ama cevap veren çıkmadı. Ne yapalım iş başa düştü. :P

Hikaru no Go

Yepisyenisim sorusu:

Masara Kasabası'ndan yola çıkan kahramanımız maceraya başlar. Hedefi en iyi ... ustası olmaktır. İlk ... uyla yola çıkar ve daha pek çoğunu yakalayarak yola devam eder. Gymlerde savaşır, rozetler kazanır, arkadaşlar edinir. Acaba bu anime neydi? :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hadi tamam tamam, madem ısrar ettiniz cevabı söyleyeyim. :P İsteyen sorsun. Katılan pek yok gerçi. Benim mesaj sayısı yok yere artmaya devam ediyor bu arada. :D

Pokemon idi cevap.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

@Kudo

Sen, ben bir de 1-2 arkadaş kendi çapımızda oynayıp gidiyoruz işte. :P:D Bu arada, mesaj sayının artmasını niye dert ediyorsun ki? Oyunları tamamen siliyoruz artık.

Neyse, soru sorayım, sen de bil. Sonra sen sor, ben bileyim, sonra yine sen. Evcilik modu gibi bir sen bir ben. :biyik gulme:

Yeni sorumuz:

Kalbinde beyzbol sevgisi olsa da ikiz kardeşi için bu sevgisini mühürleyip boks kulübüne katılan karakterimiz yaşanılan şeyler sonucu boks kulübünü bırakıp beyzbol takımına katılmak zorunda kalır. Elbette bu aşkı mührünü kırmaya başlamıştır artık ve o da en az kardeşi kadar beyzbolda nam salmaya başlamıştır. Zira arkadaşının deyimiyle, beyzboldaki tek rakibi de karakterimizin kardeşinden başkası değildir. (Kendisine göre de yeni gelen koç rakipleridir.)

Benim en sevdiğim spor serilerinden biri olan bu serinin adını alayım hemen? :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Başladı mı silme uygulaması ben yeni sisteme kaldı gibi algılamıştım. Tamam o zaman. :)

Cevap: Touch mu acaba :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Başladı mı silme uygulaması ben yeni sisteme kaldı gibi algılamıştım. Tamam o zaman. :)

Cevap: Touch mu acaba :D

Bu tip oyun şeklindeki eski konuları uçurduk ya biz, mesaj sayında hiç mi azalma olmadı? :P

Dediğim gibi bir sen bir ben, hadi bakalım yeni soru gelsin. :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hiç dikkat etmedim azaldı mı diye. Eski oyunlara da pek katılmamıştım zaten. Neyse halledildiğine sevindim. Soruya geçeyim. Squaw, sorum geliyor: :011:

İkinci Dünya Savaşı'nda Japonya'da Tokyo'ya yapılan saldırı sonucunda ailesini ve her şeyleri kaybeden iki kardeşin hikâyesi. Yürek burkan bu animenin adı neydi acaba?

İpucu: Film

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ana yeni biri hoşgeldin. :P Evet doğru.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben bi ara daha sormuştum ya :D

Japonya'da meydana gelen şiddetli depremden sonra ortalıkta kalan iki kardeş ve onlarla karşılaşıp yardım etmeye karar veren bir annenin eve dönüş hikayesini anlatıyor bu animemiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hiç dikkat etmedim azaldı mı diye. Eski oyunlara da pek katılmamıştım zaten. Neyse halledildiğine sevindim. Soruya geçeyim. Squaw' date=' sorum geliyor: :011:

[/quote']

Mangaya daldım ve kaçırdım be Kudo. Cevabı da biliyordum oysa, neyse bir başka bahara artık. :biyik gulme:

Şimdiki soru için pusuya yattım, bekliyorum. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Uzak bir gelecekte geçen, neredeyse hiç kimsenin yaşamadığı bir Dünyada... Ve Bu Dünya gittikçe dahada yok oluş sürecindeyken geçmişini hatırlamayan bir karakterin hatıralarını arayışını ve karanlık olaylarla dolu serüvenini anlatıyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Casshern Sins? (Diğer oyunda da Casshern dedim tuttu, hadi bakalım bu tutacak mı? :P)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Diğer okulların malum kulüpleri birbiriyle liderlik için çekişirken, bizimki kapanmanın eşiğindedir. Yeterli üye sayısı bulmaya çalışan ve kulübün kaptanı olan karakterimiz acaba kulübün kapanmasını önleyip dedesinin torunu olduğunu dünyaya, yedi cihana, geçmişe, geleceğe ve hatta paralel evrenlere kanıtlayabilecek midir acaba?

Spoiler alert: Kanıtlıyor. :011:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İpucu: Maradona, bizim Koçak kuaför ve Berserk'ten Femto'nun ekibinin ortak noktası, yani Tanrı'nın Eli muhabbetine dikkat lütfen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kimseden ses çıkmıyor.

Inazuma Eleven? :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Karşılıklı gitmesin diye şeyapmıyım dedim, cevap Inazuma Eleven diye düşünüyorum ben de :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?