Jump to content
  • Kayıt Ol

Bil Bakalım Bu Hangi Anime?

Squaw

Önerilen İletiler

Ya ben animeyi izlemedim ama Goddo Hand muhabbeti orada geçiyor diye şeyaptım, yanlışsa da artık sormuş olayım ;_;

Kendilerini sarı, mavi vs renklerle adlandırmış çetelerle dolu bir şehre öğrenci olarak gelen karakterimizin bir gün şehir efsanesi başsız motosikletçiye şahit olmasıyla başlayan doğaüstü ve bir o kadar da absürd olaylar zincirini ele alıyor bu animemiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aynen öyle, Baccano'yu soracaktım ama "birbirinden habersiz bir dolu insan trene biniyor" diye özet geçmek istemedim :011:

Buyrunuz

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bir grup esrarengiz çocuk farklı zamanlarda ve yerlerde 500 yılda bir ortaya çıkmıştır. Asla yaşlanmazlar ve bir takım özel güçlere sahiptirler. Bu çocuklar üzerinde hilal şekli olan bir resmi ve herhangi bir kızı ararlar...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Fantastic Children. İsmi doğru mu yazdım emin değilim. Bir sürü beyaz saçlı çocuk vardı falan.

:D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Üss. Nasılsınız bakalım. Ben hayali öğretmen olmak isteyen bir adamım. İşte böyle bir fırsat elime de geçti. Hayalini kurduğum kawaii liseli kızlara...öhöm... gençlere yol gösterebilme fırsatını yakaladım. Gelin görün ki beni atadıkları sınıf tam bir cehennem. Ama neyse, yatto yarou canai ka! Motorlu çeteleri yönetmiş adamım ben! Bir kaç çocukla rahat baş ederim. :scorn:

Biraz farklı bir boyut katayım dedim. Bu hangi anime acaba?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Great Teacher Onizuka?

İzlemedim ama öğretmen + çete üyesi diyince direk aklıma o geldi

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Arkadaşlıkları yalan ve vakit kaybı bulan, egoist bir lise öğrencisi ödevinde kendi düşüncelerini yazdıktan sonra hocasının zoruyla bir kulübe girer. Bu kulüpteki diğer tek üye tıpkı kendisi gibi arkadaşlıklardan uzak, soğuk bir kızdır. İkisi beraber kulüp altında liselerindeki diğer öğrencilerin sıkıntılarına yardım etmeye başlarlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

bLuekun'un animesi, Yahari Ore no Seishun Love Comedy wa Machigatteiru. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Aramızdan su sızmazdı, çok yakın arkadaştık yani anlayacağınız. Sonra bir şeyler oldu, suçlusu benim sanırım, o arkadaşım hayattan koptu ve gülmez oldu. Bense... kendimi iyi bilirdim ama kendimi kandırıyormuşum bunca zaman. Oysa ne güzel şampiyonluk hayalleri kurmuştuk. Ah ulan o Çinli yok mu o Çinli... Neyse, iyi ki gelmiş de bize haddimizi bildirmiş, yoksa bir ömür geçse de hayallerimizin farkına varamazdık.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Dorrryaaaa \:@:/

Mikroorganizmaları görebilme yeteneğine sahip bir arkadaşımızın ziraat fakültesinde geçirdiği bilgi dolu günleri anlatıyor bu animemiz.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İş başa düştü yine. :D

Moyashimon

Hafta başı! Bugünü iple çekiyordum, çünkü sonunda gelişme kaydetmiştim. Okula gider gitmez gözlerim onu aradı. Onu görür görmez konuşmaya çalıştım ama alabildiğim tek yanıt beni unutmuşçasına bakışlarını kaçırması oldu. Ama pes etmedim. Ve zamanla öğrendim ki çok nadir bir sorunu varmış. Hafızası sadece bir haftalıkmış! Hafta sona erdiğinde her şeyi unutuverirmiş. Ah, ne acı bir durum! Ama onu seviyorum. Hayatımın aşkı bu kız! Bir yolunu bulacağız...

Bu anime ne acaba?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Cevabın büyük kısmı paragrafta gizli. Kızın yaşadığı sorunun olduğu kısımlarda. Daha ne diyeyim artık. :q015:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya bu kısa bir shoujoydu ama araştırma yapamıyorum telefondan şimdi, birkaç sezon öncesinin animesi Snow :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Babasının tofu dükkanındaki teslimatları gecenin bir yarısı Toyota Hachi-Roku arabayla Akina dağında asfalt izi bırakarak teslim eden gencin daha sonra hayatı sokak yarışları ile kesişecektir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?