Jump to content
  • Kayıt Ol

Anime Tahmin

Bakayalo

Önerilen İletiler

Mimi wo Sumaseba? 2 filmde olduğunu biliyorum da sanki 3. bir filmde daha gözükmüştü Baron ama emin olamadım. Mimi'de böyle antikacı gibi bir dükkanda beliriyordu o yüzden şansımı şimdilik bununla deniyim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Yep Btooom doğru cevap. No pain, no game :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya mecha soranlara 1 hafta soru sormak yasaklansın dedim diye böyle oldu hep. :P

Tahminde bulunayım, çok pikselli bişi olmuş ama SDF Macross?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ya mecha soranlara 1 hafta soru sormak yasaklansın dedim diye böyle oldu hep. :P

Tahminde bulunayım, çok pikselli bişi olmuş ama SDF Macross?

Bundan sonra genelin izlediği mechalar dışında mecha soranları 1 haftalığına banlayacağım. Madman'i bile. :P:biyik gulme:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bundan sonra genelin izlediği mechalar dışında mecha soranları 1 haftalığına banlayacağım. Madman'i bile. :P:biyik gulme:

Yılanın başı o zaten. :P Ama suç onda, sezonluk mechaları şöyle ballandıra ballandıra anlatsa eminim merak edip de başlayanların yarısı mechasever olup çıkar. :D Ben Bubuki Buranki'nin mecha olduğunu bile bilmiyordum mesela.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Ben en azından temiz soruyorum. Bunda görsel pikselden geberiyor, bir şey anlaşılmıyor ki :)

Daha ne kadar mecha ballandırayim herbişeyim mecha. Adımı gören mecha izler :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ben en azından temiz soruyorum. Bunda görsel pikselden geberiyor' date=' bir şey anlaşılmıyor ki :)

Daha ne kadar mecha ballandırayim herbişeyim mecha. Adımı gören mecha izler :P[/quote']

Adını gören bence korkup kaçar, bu adam delirmiş galiba kaç kaç :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Bu adam delirmiş ama niye delirmiş bence sormalı. Ama insanlık öldü dimi:/

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

SDF Macross mu yoksa ipucu ver bakalım Shiran yoksa millet birbirini yiyecek mecha uğruna :D

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?