Jump to content
  • Kayıt Ol

Anime Tahmin

Bakayalo

Önerilen İletiler

gundamaster

İlk bölümü yeni izlemeyen biri için zor bir soruydu.

Epey araştırdım Sherlock Hound (Meitantei Holmes) mıdır?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

İlk bölümü yeni izlemeyen biri için zor bir soruydu.

Epey araştırdım Sherlock Hound (Meitantei Holmes) mıdır?

Araştırmacı ruhunu severim senin. :3 Doğrudur. :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Zor soruydu ama yılmadım araştırdım buldum :D Anime Tahmin böyle zevkli ;)

jhgvf.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hunter X Hunter? omzundaki dövmeye benzeyen biri vardı oralarda sanırım... çağrışımdan salladım...

tahmin olduğu için pek araştırmayı tercih etmiyorum.. aklıma bir şey geliyorsa yazıyorum. diğer oyunlar araştırmaya daha uygun geliyor :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Değil. Bu animedeki karakterler bir hayvana dönüşebiliyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

ipucu için biraz erken gibi geldi :P

Wolf's Rain?

bu son tahminim şimdilik...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

[bIMG]http://image.prntscr.com/image/bef5461b5030416bb4fafeb0dd109a2f.png[/bIMG]

Uyuzluk yapmayayım dedim :P

(12 saatte hiç tahmin olmayınca) İpucu: Seri uzun bir mahou shoujo serisidir, ilk sezonlarıyla türünde yeni bir çığır açtığı da söylenebilir. Bu sezonunun ismi; öykü ana karakterin üvey kızı üzerine odaklanmasıyla kızın isminden esinlenilerek verilmiştir... Resimdeki ise bu kızın iki yakın arkadaşından birisidir yani dış kapının dış mandalı bir karakter değil...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bakayalo

MSLN diyesim vardı ama izlemediğimden sezon tahmini yapmam pek mümkün değildi. İpucu üzerine, MSLN:Vivid? [WRONG]Karakteri tespit edemediğimden, emin değilim.[/WRONG] Karakteri de tespit ettim, Corona Timil imiş :okugf: Artık emin olduğumdan, soruyorum:

693.jpg

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Show by Rock!!# mı? ikinci sezon olsa gerek...

Büyük ihtimalle Rom ustanın sözü üzerine Shingancrimsons ekibinin kalanı "sasuga şakajin" durumuna geçmişler...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bakayalo

Pardon geç kaldım onaylamakta. Doğrudur. Aynen, sasuga şakaycin.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Deniz yollarının canlanması aynı zamanda korsanlığı da canlandırmış ve bununla başa çıkmak için özel şirketler de kendi silahlı eşlik gemilerini kullanır hale gelmiştir. Öykü de bu gemilerden birinde geçmektedir. Geminin bütün mürettebatı kadındır :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Deniz yollarının canlanması aynı zamanda korsanlığı da canlandırmış ve bununla başa çıkmak için özel şirketler de kendi silahlı eşlik gemilerini kullanır hale gelmiştir. Öykü de bu gemilerden birinde geçmektedir. Geminin bütün mürettebatı kadındır :P

Hint okyanusunda, özellikle Somalili korsanlar yüzünden günümüzde de bu tarz önlemler alınmakta. Uzakdoğu seferi yaptığımız sıralarda eşlik eden gemi değil de, direkt gemiye paralı asker almıştı şirket, askerler nöbetleşe korsan gözlüyorlardı. Ama bütün mürettebatın kadın olduğu bir gemi, hmmm, karın tokluğuna çalışılır o gemide. :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

O bahsettiğim durum öyküdeydi... Günümüzdeki korsanlar gibi dovlardan gönderdikleri hız tekneleri ve kalaşnikoflarla çalışan korsanlardan farklı oalrak öyküdekiler füze taşıyan hücumbota falan sahipler.

Evet günümüzde o tip paramiliter işletmeler var. Burada o işletmenin büyümüş halinin düşün. Adam değil direkt gemiyi kiralıyorlar...

Bu kadar yazdıktan sonra bir tahmin de yürütseydin en azından...

Neyse bir kaç saate cevabını yazacam zaten...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Doğrudur, gemi kiralama olayını ben yaşamasam da babam yaşamıştı. Neyse, anime Tactical Roar sanırım. Sea battles tagı ile aratınca çıktı hemen.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Doğrudur...

Zaten kaç anime var adam akıllı deniz savaşı içeren? XD

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?