Jump to content
  • Kayıt Ol

Bloodivores

calieran

Önerilen İletiler

81799l.jpg

60 yıl önce insanlar arasında uzun süre uyumamalarına neden olan bir hastalık ortaya çıkmış. İnsanlar bu hastalığı tedavi için özel bir ilaç kullanmışlar ancak bu ilaç onları vampire çevirmiş. İnsanlar ve vampirler arasında savaş çıkmış ve savaşı insanlar kazanmış. Hikaye Mi Liu adında yarı vampir yarı insan bir çocuğun başından geçen maceraları anlatıyor.

Seri Çin webcomic Time Prisoner serisinden uyarlama.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 3
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• CHOBiTS

1

• calieran

1

• CloudT

1

• cakiphan

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

2 sebepten seriye başlamadım; vampirler ve Çin. Ayrıca konu da hiç çekici değil, tamamen klişe akıyor. Açıkcası başlamadan hayalî 5 verdim ve bu sezona gelirsek eğer yaz sezonunu özlemle arayacak gibiyim. Çok boş bir sezon gibi görünüyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(Niyeyse) Banka soyan vampirler fikri güzel geldi ilk başta fakat hikaye öyle olmayacak gibi. Neyse bir iki bölüm daha şans veririm buna diye düşünüyorum

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...

Her bölümü 7-8 sayfalık Çin webtoon larının son yıllarda anime uyarlamasını görmek güzel lakin final olmadan son bulacak olmaları kötü doğrusu.Anime olarak şans vereceğim sırf webtoon çevirisi 3 bölümü anca kapsıyor diye.

Not: 10 yıldır düzenli anime izlerim gördüğüm en berbat sezon izlenecek hiçbir şey yok nerdeyse. Natsume olmasa yüzune bakılacak bir şey yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?