Jump to content
  • Kayıt Ol

Haikyuu!! Karasuno Koukou VS Shiratorizawa Gakuen Koukou

calieran

Önerilen İletiler

gundamaster
16 dakika önce, bedifeci yazdı:

8.bölüm tam gaz ,seyircilerinde işin içine alınması hoş oldu ,ama durduk yerde birlerinin bağırmasına teknik faul veremiyorlar mı :) İyi gaza geldiler.

Seyirciler tezahürat yaparken moladalardı. Teknik direktörün bağırmasına ise sanırım herhangibir ceza verilmiyordu. Zaten daha servis atılmamıştı, sahaya yeni yeni dizilmişti oyuncular.

Dün geç izleyince yorum yapmayı unutmuşum.

Bölüm 08

Yine çok keyifliydi. 10 bölüm olsa da efsane bir maç oluyor, kaldı iki bölüm :icon2:

Spoiler

Tsukishi'nin yokluğunda blok açığını Hinata, çevikliği ve biraz da şansı ile iyi kapattı. Ushijima'nın onu tam olarak okuyamamasının tek sebebi Hinata'nın nerede ne yapacağının belli olmaması. Voleybolun kitabına harfi harfine uyarak yetişen Ushijima için bu durum tabi ki korkutucu. O yüzden Hinata'ya sanki öldürme iç güdüsü ile bakıyordu maç içinde. 

Geride olmalarına rağmen Synchro hücumları çok yerinde kullanarak farkı iyi kapattılar. Tsukishi'nin maça girmesiyle galibiyeti görebilecekler mi merak konusu.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

09

tumblr_ohabm24spC1vjw5pwo1_400.gif

Maça girdim ve yine oyunun seyrini değiştirdim. Haftaya son, düşündükçe içimi bir hüzün kaplıyor :icon2:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Tsukishima bu sezonun yıldızı oldu diyebiliriz artık herhalde. :D

Yalnız o değil de Nishinoya fena ipten aldı takımı, nasıl bir kurtarıştı o. Ciddi gaza geldim oyuncularla beraber. :D 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kusotaku
24 dakika önce, _Kyoukasuigetsu yazdı:

Tsukishima bu sezonun yıldızı oldu diyebiliriz artık herhalde. :D

Tartışmasız. :D 

24 dakika önce, _Kyoukasuigetsu yazdı:

Yalnız o değil de Nishinoya fena ipten aldı takımı, nasıl bir kurtarıştı o. Ciddi gaza geldim oyuncularla beraber. :D 

O sahnede ben de uçtum. :D 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

10.bölüm ve sezon biter.Umarım yeni sezonda da var oluruz.

1rotuuS.gif

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Bu Sezonun yıldızı Tsukishima:icon6: ... 1000 bölüm olsa sıkılmadan izlerim de mangasını okumama rağmen her bölümü ile heyecanda bana midde spazmı yaşatmasa iyiydi. :icon3: Gene harikaydı. Son bir kaç senenin tek geçilecek spor serisi... İnşallah yeni sezon gelir diyorum (Geleceğine inanıyorum gerçi ama mangasının günceline yaklaştılar seneye gelmez gibi... :bad-atmosphere-onion-head-emoticon:)

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(düzenlendi)

Hajime no Ippo'dan sonra izlediğim ve H.n.I. gibi aşırı derecede heyecan veren başka bir spor animesiydi... Diğerleri hiç bu kadar heyecan verememişti. İnşallah yeni sezon gelir... (Nekoma -Daha doğrusu Tetsurou Kuroo'm- var!) Karasuno Vs Nekoma'yı artık nasıl bekleyebilirim ki? :(Gerçi mangasından da devam edebilirdim fakat spor serilerini anime olarak izlemeyi daha fazla tercih ederim. Hareket önemli :D

Tsukishima sen neler neler başardın öyle... Kageyama'yı da tebrik ederim! Hinata'nın son vuruşuna da aferin! :011:

Ayrıca bu sezonun müzikleri de bir başkaydı... Muhteşemdi!

10/10

Düzenlendi: (-Melody-)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

FİNAL 10/10

Spoiler

KAZANDIKKKKKKK!!!!

tumblr_ohykgddhNZ1u5nw5qo3_540.gif

Sizi bilmem ama izlerken parmaklarımı yiyecek raddeye geldim. Hep kötüsünü düşünmüştüm, galip olursak daha mutlu oluruz mantığıyla. Harika bir maçtı, harika bir sezondu. Son dönemlerin en iyi spor serisi olduğu yorumuna katılıyorum. İzlerken bu kadar heyecanlandıran bir tek Hajime no Ippo vardı yorumuna da katılıyorum. Voleybolu çok sevmem neticesiyle voleybolu bu kadar iyi anlatan bir spor serisi de benim için her zaman ayrı bir yerde olacak.

Tsukki adamım bu sezonu sırtlayan isim oldu ve kendini acaip buldu bu sezonda. Bir önceki sezonda aldığı eğitim burada kendini müthiş bir şekilde gösterdi.

Maçın ve Ushijima'nın baskısı şu görselde öyle güzel betimlenmişti ki...

acfd00b437.jpg

• Beğeni 2
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster
1 saat önce, Aurora Borealis yazdı:

@gundamaster voleybol'u çok sevmez misin? Ben mi yanlış okudum doğru mu? :panda-emoticon-57:

Olumsuz kullanmadım orada, seviyor olmam anlamında kullandım. Olumsuz kullanımı sevmemem olurdu, yanlış mı kullandım ?

Ne kadar çok sevdiğimi, sakat sakat maçlar yaptığımı sen iyi biliyorsun:panda-emoticon-37:

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Kusotaku
Spoiler

KARASUNOOOOOOOOOOOOOOOOO FIGHTOOOOOOO!!!

Bayılıyorum bu animeye. Son zamanların en süper spor serisi. 4. sezonu merakla bekliyorum. Ve tabii ki maçın yıldızı: TSUKKIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

(düzenlendi)
Spoiler

85a9560f-s.jpg

onazRyz.png

Normalde spor ile ilgili animelerin mangalarını okuduğumda aynı hissiyatı yakalayamayacağımı düşünürdüm. Fakat Haikyuu bunu benim için kırmayı başardı. Gerek mangaka'nın voleybol bilgisiyle, gerekse maçlarda yarattığı heyecan ve oyuncuların çekişmeleriyle farkını ortaya koyduğunu söyleyebilirim. Mangasında bu bölümlerin nasıl geçtiğini okumak isteyenler 150-189 arasını okuyabilirler bu arada. Kendi adıma mangasını okuyarak çoktan spoiler yemiş olsam da bu heyecanı ekrana çok iyi yansıtmışlar. 4. sezonu kesin gelecektir diyemiyorum ama Production IG'nin bence bu seriyle henüz işi bitmedi. 10/10 

Düzenlendi: (jailbird707)
  • Beğeni 2
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

22 saat önce, gundamaster yazdı:

Olumsuz kullanmadım orada, seviyor olmam anlamında kullandım. Olumsuz kullanımı sevmemem olurdu, yanlış mı kullandım ?

Ne kadar çok sevdiğimi, sakat sakat maçlar yaptığımı sen iyi biliyorsun:panda-emoticon-37:

Yani cümle sevmiyormuşsun gibi olmuş -ki senin voleybolu çok sevdiğini iyi bilirim.  

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Sezonu kapattık. Her bölüm olduğu gibi son bölümde çok iyidi. Her hafta aynı heyecanla izledim. Sanki saha da izleyenlerin arasında bende vardım. Pozisyonlarda evde bol bol bağırdığım da oldu. :D Manga güncele yaklaşmış diye duydum birkaç sene anime göremeyecek olsak bile devamı geleceğine eminim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?