Jump to content
  • Kayıt Ol

Diğer Konular Başlığı

Tenbatsu

Önerilen İletiler

Herkesin bildiği gibi burası bir Anime/Manga platformu. Anlaşıldığı kadarı ile yönetim bu forumda Anime/Manga dışı muhabbetler istemiyor ve doğruda yapıyor ama ben başka forumlara takılan biri değilim ve Anime/Manga dışı konularda takıldığım yerler oluyor.

Diyorum ki en azından başka konularda takıldığımız yerleri sormak için bir konu başlık açılsa.

Diğer konular diye olursa başlığın adı sanıyorum haberler, siyaset, din v.s gibi konularda da açarlar Diğer Konularda Yardım diye bir başlık olursa daha uygun olur ki böyle olucanda fazla konu açılmaz. Hem bir deneme de yapabilirsiniz. 1 Ay boyunca mesela baktınız cılkını çıkardılar kapatırsınız :).

Bugün Rapidshare.com ile ilgili bir sorum olucaktı ama başlık açmaya yer bulamadım.

Soruyuda buradan soruyorum.

Rapid puanları ile ilgili.

Bu kadar puanım var: Free RapidPoints:12 000

Premium RapidPoints:0

Bir kaç yere baktım ama birşey anlamadım. Free rapidpoints ne oluyor? Premium rapidpoints ne oluyor? Ben bu puanla 1 aylık yeni başka bir hesap alabilirmiyim? Nasıl alabilirim.

Başka bir premium hesabım olsun istiyorum yani ayrı.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 4
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• Tenbatsu

3

• hipernova

1

• Emperor Lelouch

1

En Hareketli Günler

En Çok Yazanlar

En Hareketli Günler

İki tane seçenek var benim bildiğim.

10000 Rapidpoint= Premium Hesap

5000 Rapidpoint + 1 referpoint = Premium Hesap

tam emin değilim ama.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Öyle diyorsun da geyik bu forumda istenmiyor ve her türlü böyle serbest konuların yer aldığı bi başlıkta da geyik alıp başını gidiyor, animelere/mangalara gereken ilgi gösterilmiyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Teşekkürler. Rapidten hesap alma olayını kavradım.

Soruya yönelik cevap vermenize gerek yok artık arakdaşlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Öyle diyorsun da geyik bu forumda istenmiyor ve her türlü böyle serbest konuların yer aldığı bi başlıkta da geyik alıp başını gidiyor, animelere/mangalara gereken ilgi gösterilmiyor.

Zaten seninle aynı şeyden bahsediyoruz ama sen konunun kalan kısmını okumamışın.

Şöyle bir kaç cümle daha var; Diğer konular diye olursa başlığın adı sanıyorum haberler, siyaset, din v.s gibi konularda da açarlar Diğer Konularda Yardım diye bir başlık olursa daha uygun olur ki böyle olucanda fazla konu açılmaz. Hem bir deneme de yapabilirsiniz. 1 Ay boyunca mesela baktınız cılkını çıkardılar kapatırsınız.

Yani Diğer Konular olmasın başlığın adı. Diğer Konularda Yardım gibi bir başlık. Sadece yardıma ihtiyacı olan Anime/Manga severlerin ihtiyacını görücek bir başlık olsun diyorum. Yardım ismi geçerse başlıkta eften püften konu açamazlar.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?