Jump to content
  • Kayıt Ol

Bil Bakalım Bu Hangi Manga?

Fingolfin

Önerilen İletiler

Soru: Huzurlu ve barış içerisinde yaşayan iblis diyarına, acımasız ve zalim insan ırkının saldırması sonucu bu huzurlu ortam yok olur. İblislerin kralı öldürülür. İblis diyarına yeni bir kral seçilmesi gerekmektedir. İblis kral olabilmek için bir turnuva düzenlenir ve bu turnuvaya bir insan da katılır. Bu manganın adı nedir?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• İleti 49
  • Oluşturma
  • Son yanıt

En Çok Yazanlar

• WoLcRoW

10

• _Kyoukasuigetsu

7

• Fingolfin

6

• Squaw

4

Soru: Her şeyin yemekten ibaret olduğu bu dünyada kişiler ağaç, hava, volkan,mikrop, insan dahil olmak üzere gözetmeksizin her şeyi yiyebilirler. Daha çok ve daha kaliteli yiyecekler yiyenler daha çok yaşarlar ve daha güçlü olurlar. Onlar için tek gerçek, tek amaç yemektir. Ondandır ki kişiler kendi ziyafet menülerini oluşturmak için maceradan maceraya koşup bu uğurda ölümü dahi göze almışlardır. Nedir bu manganın adı?

Hatırlayınca acıktım şimdi. Bir ekmek arası yapayım kendime en iyisi :D 

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Soru: Ana karakterimiz yeni bir liseye geçiş yapar. İnsanlarla içli dışlı olmayı sıkıcı bulduğundan dersi eker ve uyumak için okulun çatı katına gider. Uyumaktayken sınıftaki arkadaşlarından birisi okulun dış yüzünden bir halat aracılığıyla çatıya çıkar ve karakterimizi korkutur. Ana karakterimiz rahatsız edilmek istemediğini söyler, arkadaşı da rahatsız edilmek istemiyorsan hadi buraya benim gibi tırman da görelim, o zaman seni rahat bırakırım der. Bu sayede karakterimizin tüm yaşamını etkileyecek olayların fitili ateşlenmiş olur. Bu manganın adı nedir?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 2 hafta sonra...
(düzenlendi)
On 08.12.2016 at 13:43, WoLcRoW yazdı:

Soru: Ana karakterimiz yeni bir liseye geçiş yapar. İnsanlarla içli dışlı olmayı sıkıcı bulduğundan dersi eker ve uyumak için okulun çatı katına gider. Uyumaktayken sınıftaki arkadaşlarından birisi okulun dış yüzünden bir halat aracılığıyla çatıya çıkar ve karakterimizi korkutur. Ana karakterimiz rahatsız edilmek istemediğini söyler, arkadaşı da rahatsız edilmek istemiyorsan hadi buraya benim gibi tırman da görelim, o zaman seni rahat bırakırım der. Bu sayede karakterimizin tüm yaşamını etkileyecek olayların fitili ateşlenmiş olur. Bu manganın adı nedir?

Kokou no Hito. Muhteşem seriydi.

Düzenlendi: (_Kyoukasuigetsu)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

3 saat önce, _Kyoukasuigetsu yazdı:

Kokou no Hito. Muhteşem seriydi.

Doğrudur, sıra sizde. Evet, son chapterları pek beğenmesemde, genel olarak muhteşemdi.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Okul yıllarında hoşlandığı ama sonradan bağlantıyı kaybeden ana karakterimiz, bir doğal afet arefesi kızla karşılaşır. Doğal afet süresince karşılaştıkları kişileri ve bu kızı korumaya çalışır, türlü türlü olaylar ve insanların iğrenç doğası önlerine serilir.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

1 saat önce, _Kyoukasuigetsu yazdı:

Okul yıllarında hoşlandığı ama sonradan bağlantıyı kaybeden ana karakterimiz, bir doğal afet arefesi kızla karşılaşır. Doğal afet süresince karşılaştıkları kişileri ve bu kızı korumaya çalışır, türlü türlü olaylar ve insanların iğrenç doğası önlerine serilir.

Kanojo wo Mamoru 51 no Houhou (Lolitayı Kurtarmanın 51 Yolu :D) mu efenim? Düzenlemesini yapmış kişi de kim acaba :P

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

On 26.12.2016 at 03:25, Ferguson yazdı:

Kanojo wo Mamoru 51 no Houhou (Lolitayı Kurtarmanın 51 Yolu :D) mu efenim? Düzenlemesini yapmış kişi de kim acaba :P

Uçmuşum ben. Doğrudur...

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Korkak ve çelimsiz görünüşünün altında Saitama gibi bir aslan yatan oğlanın başrolde olduğu dövüş mangası?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

On 01.01.2017 at 03:27, Ferguson yazdı:

Korkak ve çelimsiz görünüşünün altında Saitama gibi bir aslan yatan oğlanın başrolde olduğu dövüş mangası?

Shijou Saikyou no Deshi Kenichi?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

6 saat önce, WoLcRoW yazdı:

Shijou Saikyou no Deshi Kenichi?

Değil.. :icon14: İpucu: Anime uyarlaması yok.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

On 01.01.2017 at 03:27, Ferguson yazdı:

Bir saat önce, Ferguson yazdı:

İpucu: Anime uyarlaması yok.

Muhtemelen dediğin seriyi okumamış olabilirim ama verdiğin bilgiler bana çok genel göründü. Dövüş mangalarında başlangıçta çoğu karakter korkak oluyor, sonradan güçleniyorlar, aklımda tek bir isim belirmiyor o yüzden. Ben yine de tahmin yürütmeye devam edeyim, sonuçta konuya pek katılan yok.

- "Holyland" olabilir mi acaba?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

14 saat önce, WoLcRoW yazdı:

Muhtemelen dediğin seriyi okumamış olabilirim ama verdiğin bilgiler bana çok genel göründü. Dövüş mangalarında başlangıçta çoğu karakter korkak oluyor, sonradan güçleniyorlar, aklımda tek bir isim belirmiyor o yüzden. Ben yine de tahmin yürütmeye devam edeyim, sonuçta konuya pek katılan yok.

- "Holyland" olabilir mi acaba?

Doğru :) Saitama gibi dememin sebebi ilk başlarda tekte rakibini indirmesiydi. Ama yine de genel bi soruydu evet :)

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Soru: Lise öğrencisi olan ana karakterimiz yetim kardeşleri ile birlikte geçinebilmek için paraya ihtiyacı vardır. Artılarını eksilerini değerlendirdikten sonra internetten bulduğu şeytani bir organizasyona katılmayı düşünür ve bir şekilde işe alınır. Artık bir yandan ailesini korurken diğer yandan da kahramanlarla mücadele etmek zorundadır. Bu manganın adı nedir?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 4 ay sonra...
On Thursday, January 05, 2017 at 11:13, WoLcRoW dedi ki:

Soru: Lise öğrencisi olan ana karakterimiz yetim kardeşleri ile birlikte geçinebilmek için paraya ihtiyacı vardır. Artılarını eksilerini değerlendirdikten sonra internetten bulduğu şeytani bir organizasyona katılmayı düşünür ve bir şekilde işe alınır. Artık bir yandan ailesini korurken diğer yandan da kahramanlarla mücadele etmek zorundadır. Bu manganın adı nedir?

Baito Saki wa "Aku no Soshiki"?!  olsa gerek

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Ana karakterimiz uykuyu herşeyden çok seven bir prenses. Şeytan kral tarafından kaçırılan prenses kapalı kaldığı kalede iyi bir uyku çekmek için pek çok hareketli gün geçiriyor. Acayip şirin bi manga.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

On 10.05.2017 at 16:27, dark dedi ki:

Ana karakterimiz uykuyu herşeyden çok seven bir prenses. Şeytan kral tarafından kaçırılan prenses kapalı kaldığı kalede iyi bir uyku çekmek için pek çok hareketli gün geçiriyor. Acayip şirin bi manga.

Maou-jou de Oyasumi değil mi?

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 hafta sonra...
(düzenlendi)

@Demisis

Evet ne yazık ki benim mesajını görmem baya zaman aldı. Oyuna devam et lütfen.

Düzenlendi: (dark)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 1 yıl sonra...
(düzenlendi)

:)) bu kısmı seviyorum haberim dahi olmayan mangaları haber veriyorsunuz teşekkür ederim ipuçlarını ve cevapları verenlere

Düzenlendi: (zerolife&end)
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

• 3 yıl sonra...

Soru: Çöp hırsızı olan karakterimize işlemediği büyük bir suçtan ötürü idam cezası verilir. Tabi bu idam öyle asma ya da giyotin ile değildir. Herkesin korktuğu ve sadece çöp yığınlarının atıldığı sonu görünmeyen çukura atılır ve asıl hikaye buradan itibaren başlar. Bu manganın adı nedir?

İpucu: Eski bir manga değil. Şubat 2022'de çıktı ve devam ediyor.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?