Jump to content
  • Kayıt Ol

The Expanse İkinci Sezon Geliyor!

Fingolfin

Önerilen İletiler

Başrollerini Thomas Jane, Steven Strait, Shohreh Aghdashloo, Domimique Tipper ve Cas Anvar’ın paylaştığı The Expanse’in yeni sezonundan fragman geldi. James S.A. Corey’nin aynı isimli kitap serisinden uyarlanan dizinin yeni bölümlerinde kitabın sevilen karakterlerinden Bobbie Draper hikayeye katılacak.

Büyük beğeni toplayan birinci sezonun ardından biriken soruların cevabını bulacağı ikinci sezon 1 Şubat’ta Syfy ekranlarında olacak.

Kaynak: http://www.beyazperde.com/

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

gundamaster

Şubat'a ne kaldı şunun şurasında, sabırsızlıkla bekliyorum. İlk sezonu çok iyiydi, bu sezonun ondan daha iyi olması lazım çünkü beklentiler büyük. Bu sezon Mars'ta geçecek gibi görünüyor ve Mars kısmını inanılmaz merak etmekteyim.

• Beğeni 1
Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

22 saat önce, gundamaster yazdı:

İlk sezonu çok iyiydi, bu sezonun ondan daha iyi olması lazım çünkü beklentiler büyük.

Cidden ilk sezonu çok iyiydi. İlk 9 bölümü çok sevmiştim, son bölüme dair anılarım belli belirsiz, hatırlayamıyorum nedense.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

On 22.12.2016 at 18:28, gundamaster yazdı:

Şubat'a ne kaldı şunun şurasında, sabırsızlıkla bekliyorum. İlk sezonu çok iyiydi, bu sezonun ondan daha iyi olması lazım çünkü beklentiler büyük. Bu sezon Mars'ta geçecek gibi görünüyor ve Mars kısmını inanılmaz merak etmekteyim.

Aynen bende merak içindeyim.

Yorum bağlantısı
Hemen paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgilendirme

Forum Kuralları'mızı okudunuz mı?